Tento príbeh sa stal na dovolenke v Chorvátsku. Ako mnohí, aj ja som som zaťažený na dámske nožičky a topánky obuté v nich. Ako každý rok aj tento sme išli na dovolenku. Počasie bolo super a hneď v prvý den po príchode sme išli na pláž. Rozložili sme sa, išli zaplávať a potom sme relaxovali na deke. Počas kochania sa krásnymi nôžkami som zbadal asi dva metre od nás pekné dreváky s priesvitným pásikom. Boli už dosť nosené, ale nevidel som žiadnu majiteľku, ktorá by ich nosila. Večer sme išli na prechádzku po pláži a tie dreváky tam boli, len tak opustené. Celú noc som premýšľal ako tie dreváky získať pre seba, ale osud mi doprial. Na druhý deň sme išli na to isté miesto s celou rodinou. Švagriná s deťmi mala prísť neskôr, tak som si išiel zaplávať.

Počas plávania začali prichádzať na pláž čoraz viac ľudí. Jeden pár si rozložil pred nami deku a tá pani zobrala tie dreváky a položila ich k našim plážovým šlapkám, lebo jej zavadzali. Asi po dvoch minútach prišla švagriná, išla si zaplávať a po chvíľke vyšla z vody, že ide niečo kúpiť deťom ziesť. V tom na mňa zakričala či si môže požičiať nejaké naše šlapky, lebo ma na sebe len topanky do vody. Odpovedal som, že samozrejme a ona si obula tie dreváky a išla. Myslel som že odpadnem od vzrušenia. Manželka asi po pol hodine prišla so švagrinou na pláž a že boli až v meste na nákup. V tom švagriná vyzula tie dreváky a dala ich k našim topánkam. Manželka jej hňed odpovedala ze to nie su naše. Manželke som povedal že tu len tak ležali a nikto sa k nim nehlásil ani včera. Švagriná pohotovo odpovedala že keď ich nikto nechce, tak ona ich tento týždeň ešte využije, lebo su jej dobré a potom ich hodí do koša. Celý týždeň ich fakt nosila všade, do sprchy, na pláž, na prechádzky do mesta, v noci na prechádzku po kamenistej pláži. Vôbec ich nešetrila a ničila ich ako sa dá. V posledný deň tak ako hovorila, po uprataní ich ladne vyzula a hodila do koša s odpadom. V tom som začal premýšlať ako si ich zobrať. Napadlo ma asi po hodine že idem vyhodiť kôš do kontajnera a to bola moja chvíľa. Tak som zobral kôš a išiel a v tom na mňa zakričala švagriná, aby som smeti ešte nevyhadzoval, lebo tie dreváky si zoberie ešte domov, do záhrady. Úplne mi prekazila plán.
[block:ad=89]

Asi po dvoch týždňoch prišla k nám na opekačku a mala tie drevaky na sebe. Od vzrušenia som sa pomali urobil. Po akcii prišla k nám domov a poprosila na prezutie niečo iné, lebo už ju v nich bolia nohy. Manželka jej dala balerínky, že si ich môže aj nechať, ona len prikývla a obula si ich. Mazelka sa opýtala že čé s tými drevákmi a ona len kývla že ich má vyhodiť. Tak aj manželka urobila a dala ich ku košu s odpadom. To som už nevydržal a hneď som si skúsil obuť. Boli neskutočne príjemné a hneď som sa aj vzrušil a musel urobiť do nich. Potom som ich rýchlo očistil a položil naspäť ku košu, ale vtedy ma videla manželka a že prečo som ich bral z koša.
[block:ad=90]

Vysvetlil som jej, že sa mi páčia a majú dobre vytvarovanú stielku, len su dámske a skušal som si ich tajne. Manželka sa len usmiala a opýtala sa či sú mi dobré, odpovedal som že áno a ona že si ich mám zobrať a môžem nosiť po dome a že môžem v nich ísť vyniesť kôš, ale prosím neber si ich do mesta... Bol som úplne v šoku, lebo toto som isto nečakal. Takže mám super polovičku a tými drevačikmi si užívam koľko môžem a je to super pocit čo všetko museli prežiť aby sa dostali až ku mne.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Červené lodičky
Obrázek uživatele sandalslover sandalslover
10.12.2015 | 8
Služebka s šéfkou
Obrázek uživatele verka verka
06.04.2012 | 33
Návštěva restaurace I. (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
11.07.2016 | 5
Co se v mládí naučíš...
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 14
Verunčino dobrodružství...
Obrázek uživatele Tester Tester
29.01.2013 | 23
Imatrikulácie
Obrázek uživatele marek623 marek623
25.08.2015 | 9
U masérky (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.01.2017 | 4
Alice a korkáče
Obrázek uživatele Tomar7 Tomar7
06.03.2018 | 6
Růžové punčocháče 2
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 10