Před měsícem jsem u sebe měla svého synovce (17). Sestra se totiž rozvádí se svým manželem, protože ji již nějakou dobu podváděl. Poslední dobou toho na ní bylo trochu moc a tak se mě zeptala, zda si u sebe můžu nechat na pár dní jejího syna Radka. Neměla jsem nic proti, chtěla jsem ji trochu ulevit, protože měla rozvod. Radek u mě už nějakou dobu nebyl a v mém novém bytě už vůbec ne. Sestra sice bydlí jen pár kilometrů dál, ale přesto se moc často nestýkáme. Dohodly jsme se, že u mě již následující den po práci bude.

Ve středu po práci ho ke mě sestra přivedla. Málem jsem ho po té době ani nepoznala, ale byla jsem ráda, že ho vidím. Stal se z něho hezký kluk, který určitě namá noouzi o holky. Sestra hned musela jet a tak jsem zůstala s Radkem sama. Zavedla jsem ho do pokoje pro hosty a nechala si ho vybalit. Měl u mě být jen do pátku a do toho měl normálně dojíždět do školy. Přesto jsem neváhala a řekla mu, aby se vykoupal a přišel do obýváku si povídat a koukat na film. Radek po koupeli přišel, ale konverzovat moc nechtěl. Raději se věnoval svému telefonu. Bohužel jsem už trochu stará a moc nechápu tyto zájmy. Po chvíli jsem se začala spíše více soustředit na televizi. V pokoji bylo docela teplo, tak jsem si sundala pletené ponožky a tepláky, které jsem si na sebe dala po práci. V tom Radek zbystřil.

Pod těmito tepláky a ponožky jsem měla totiž pořád černé silonky z práce. Byla jsem tam jen v silonkách a trikových šatech. Všimla jsem si, jak mi nenápadně kouká na nohy. Rozhodla jsem se, že ho zkusím trochu potrápit. Začala jsem nohami pohupovat a různě je vystavovat. Při tom jsem pořád koukala na televizi. Koutkem oka jsem viděla, jak mé nohy sleduje víc a víc. Film však skončil a já mu oznámila, že se jdu vykoupat a on že by měl jít spát. V koupelně jsem hodila své spodní prádlo do prádelníku a silonky nechala přehozené přes víko a šla se koupat. Po koupeli jsem šla všude zhasnout a pak vyrazila do postele.
[block:ad=89]

Nemohla jsem však delší dobu usnout. Po nějaké chvíli mě z polospánku vyrušil nějaký šramot na chodbě. Opatrně jsem šla ke dveřím a dívala se zkrz klíčovou dírku. Na chodbě mám samozapínací světlo a tak jsem viděla, jak z koupelny vychází Radek a v ruce něco černého drží. Zmizel do pokoje dřív, než jsem přišla na to co to je. Chvíli jsem počkala a pak se potichu vydala do koupelny. Na první pohled jsem viděla, že silonky, které jsem nechala na prádelníku tam nebyly. Koukla jsem se pro jistotu i do něho, ale tam také nabyly, navíc jsem chyběly i mé kalhotky. Bylo mi jasné, že si je vzal on. Opatrně jsem se vydala na chodbu k pokoji pro hosty. Počkala jsem, než zhasne světlo a opatrně se dívala do pokoje skrz klíčovou dírku. To co jsem viděla, jsem očekávala, přesto mě to trochu zarazilo. Na obličeji měl mé kalhotky a na penisu navlečenou moji silonku. Dále tam měl i mé červené podpatky, které nosím na plesy. Musel mi je sebrat z botníku na chodbě. Jednu si přidržel u obličeje a do druhé strčil penis navlečený v mých silonkách a začal masturbovat s mojí lodičkou. Já jakož to znalá tohoto fetiše jsem hned věděla, že má také tuto zálibu, nebo se mu to při nejmenším líbí. Rozhodla jsem se, že ho nebudu rušit, jen se podívám, co bude dělat dál. On byl mezitím úplně v tranzu. Stále čuchal k jedné mé lodičce a s druhou masturboval. Honil si ho tak rychle, až ta lodička z jeho penisu spadla a on pokračoval pouze se silonkou navlečenou na penisu. Trochu mě to také vzrušovalo, ale nechtěla jsem nic dělat, protože pořád se jedná o mého synovce. Jen jsem dál koukala klíčovou dírkou.

Měl docela výdrž, protože v masturbaci nepolevoval. Dělal si to tak rychle a silně, že jsem se divila, že se ta zesílená špička silonky neroztrhlne. Naštěstí to byly nové silonky, co jsem měla jen dvakrát, takže na nich nebyla žádná dirka nebo vada, jinak by se určitě roztrhly. Z toho předklonu a koukání se skrz dveře klíčovou dírkou mě bolely už záda, tak jsem se rozhodla, že půjdu opět do postele. Ovšem v té chvíli jsem viděla, jak si sundal lodičku z obličeje a postavil ji vedle sebe k té druhé. Rychle se otočil na bok , nastavil penis na mé lodičky a skrz silonku začal stříkat. Ještě jsem viděla, jak se moje silonky máčí a kape to z nich do mých podpatků. To už jsem ho opravdu nechala a šla spát. Předpokládala jsem, že to vše uklidí a dá na místo, abych nic nepoznala.
[block:ad=90]

Ráno jsem vstávala dřáv než on. Po krátké ranní sprše jsem se podívala do koše na prádlo a tam jsem uviděla mé silonky. Byly úplně zmáčené od jeho spermatu. To už byl Radek vzhůru a byl v kuchyni. Mezitím jsem se namalovala a následně jsem na sebe hodila spodní prádlo a šaty a vydala se za ním. Cestou jsem se ještě koukla do botníku na své podpatky. Radek je pouze vrátil na místo a ani se neobtěžoval je trochu otřít. Nejspíš si myslel, že to zaschne, než si je někdy znovu vezmu. Popichavě jsem se hned ráno Radka zeptala, jak se vyspal, že vypadá nevyspale, tak jestli neponocoval. Říkal že ne, ale bylo vidět, že malinko znejistěl. Rozhodla jsem se, že mu dám co proto a trochu ho vynervuji. Šla jsem zpět do koupelny a z koše jsem vytáhla ty potřísněné silonky a oblékla si je. Byly opravdu dost mokré. Takto jsem za ním přišla do kuchyně s tím, že ho hodím do školy a aby s sebou hodil. Schválně jsem se k němu postavila co nejblíž, aby to viděl. V tu chvíli mu úplně zkameněl úsměv. Bylo vidět že ho to zarazilo, protože si mých mokrých silonek všiml moc dobře. Já ho opět popohnala a odešla jsem do ložnice pro zbytek věcí. Samozřejmě jsem neplánovala být celý den v práci v mokrých silonkách, tak jsem si vzala tělovky do kabelky, vzala pár věcí a šla na chodbu.

Tam jsem počkala, než raděk dorazí. Rozhodla jsem se, že to vezmu ještě do většího extrému. Když přišel, vytáhla jsem před ním z botníku mé červené podpatky. Ve chvíli, kdy klečel a zavazoval si kaničky jsem je položila na zem vedle něho. Krve by se v něm v tu chvíli nedořezal. Byl z toho tak mimo, že si i kaničku vázal na potřetí. Ještě jsem si před ním ty lodičky nazula a pronesla, že jsou nějaké vlhké. To už mu muselo tlouct srdce jako blázen. Začal se červenat, ale nic neřekl. Po schodech dolů až k autu nechápavě pozoroval mé nožky a mokré fleky na mých silonkách. Za celou dobu i cestou do školy z něho nevypadlo jediné slovo. Vyhodila jsem ho před školou a on jen potichu prohodil "ahoj" a vystoupil z auta. Už jsem ho nechtěla dál trápit, tak jsem mu ještě ze staženého okénka řekla, že mu děkuji za jeho péči o mé silonky a podpatky a mrkla jsem na něho. On tam jen zůstal stát s otevřenou pusou a já se rozjela do práce. Tam jsem si jen vyměnila silonky a podpatky a pokračovala v práci. Večer se na mě styděl jen promluvit, ale já jsem prolomila konverzaci a řekla mu, že vím co dělal, ovšem že mi to nevadí, ale ať se to už neopakuje. Než si pro něho následující den přijela ségra, dala jsem mu ještě na památku mé silonky, aby měl nějaké uspokojení pro své choutky.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Na stáži v Itálii
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
09.02.2018 | 6
Dárek k osmnáctinám
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
15.09.2016 | 15
E-mail
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
18.05.2016 | 12
Pod stolem
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
24.02.2016 | 25
Cesta na ples
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
05.08.2015 | 25
Restaurace
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
13.05.2015 | 33
Firemní technik
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
08.06.2014 | 62
RISK JE ZISK
Obrázek uživatele VansAndNylons VansAndNylons
16.02.2020 | zatím žádný komentář
Moja sekretárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.05.2012 | 14
Rande s foot fetišistou
Obrázek uživatele Aniv Aniv
09.01.2018 | 7
Po párty
Obrázek uživatele Footfetishlover84 Footfetishlover84
31.10.2016 | 5
Prodavač bot
Obrázek uživatele Tester Tester
19.07.2015 | 12
Služebka s šéfkou
Obrázek uživatele verka verka
06.04.2012 | 34
Kolegove okrúhliny a...
Obrázek uživatele leroy leroy
13.05.2019 | zatím žádný komentář
Kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
28.02.2015 | 17