Tento zážitek se mi stal asi před 5 lety v létě. To léto jsem se stěhovala ze svého starého bytu do nového. Tento nový byt mi pomohla sehnat má dlouholetá kamarádka Andrea. Byt to byl krásný a já se již koncem července začala stěhovat. Se stěhování nábytku mi pomáhali Andreininy kamarádi a její syn. Stěhování probíhalo hladce a asi za týden bylo vše přestěhováno. Pár dní na to se u mě zastavila Andrea. Divila se, že jsem se ještě nestihla zabydlet, ovšem kvůli mé práci jsem na to měla hodně málo času. Za ten týden co jsem tam byla, jsem nestihla skoro nic vybalit a ani rozmístit nábytek. Hned se mi nabízela, že tam hned druhý den pošle svého syna, aby mi pomohl, protože má prázdniny a stejně nic nedělá. Dohodly jsme se, že se u mě hned následující den po obědě zastaví.

V sobotu jsem vstávala časně ráno, protože jsem musela ještě do práce. Samozřejmě jsem zaspala. Rychle jsem na sebe hodila kostýmek, který jsem měla jako jediný vybalený, tělové silonky a lodičky a vyrazila. V práci to celkem uteklo, ovšem nebyla to zrovna příjemně strávená sobota. Z práce jsem dorazila před byt kolem jedné hodiny. Když jsem šla chodbou, už tam stál Andrein syn Lukáš. Čekal tam na mě už nějakou chvíli. Lukáše jsem znala od jeho deseti let a vždy na mě působil jako tichý chlapec. No chlapec už teď nebyl, bylo mu 18 let, ale dojem jsem z něho měla stejný. Vždy na mě koukal a usmíval se na mě a neustále si mě prohlížel. Nebylo tomu jinak ani dnes. Nesměle mne pozdravil, oči mu sjeli od mé hlavy až k nohám a zpět. Usmál se a šli jsme do bytu. Řekla jsem mu, ať si udělá pohodlí a že mu hned řeknu co a jak. On však chtěl už rychle pracovat, zřejmě aby byl brzo doma, tak jsem ho hned zaměstanala. Požádala jsem ho, zda by mi zatím nepostavil stůl a skříň do chodby. Řekla jsem mu, že hned přijdu a pomohu mu, jen že musím udělat ještě pár věcí do práce. Řekl mi tichým hlasem, že to není problém a vrhl se na rozbalování krabic. Já si tedy sundala podpatky, odložila sako a šla do své pracovny, kde jsem měla na improvizovaném stolku notebook.
[block:ad=89]

Vrhla jsem se do práce tak, že jsem si po chvíli uvědomila, že jsem mu ani nanabídla nic k pití. Tak jsem tedy opět vstala a šla ven z pracovny. Slyšela jsem, že je v chodbě. Vešla jsem tedy do chodby, když v tom jsem se zarazila. Klečel tam na zemi, ale né u nábytku, ale u mých podpatků. Byl tak v tranzu, že si ani nevšiml, že mu stojím za zády. Koukala jsem se na něho, jak čuchá k mým podpatkům a při tom si ho honí. "Líbí se ti mé lodičky?", řekla jsem za jeho zády. Leknutím málem vyletěl do stropu. Rychle položil mé lodičky a začal si schovávat penis do kalhot. "Copak si to s nima dělal?" pokračovala jsem a viděla, jak se začal červenat. Nevěděl co mi má říct a tak začal koktat. Po chvíli z něho vypadlo, že se moc omlouvá a že se mu hrozně líbí mé nohy a silonky a že to nechtěl udělat a tak dále. Musela jsem ho v tom mluvení zarazit. S úsměvem jsem mu řekla, že mi to nevadí. "Myslela jsem si, že se ti líbí mé nohy", řekla jsem a při tom se k němu nahnula. Pohladila jsem ho a řekla mu, že si to může klidně dodělat, ale né tady za dveřmi bytu. Vzala jsem si podpatky do rukou a řekla mu, aby šel za mnou do ložnice. Chvíli váhal, ale v tu chvíli za něho mluvil jeho penis a proto se vydal za mnou.
[block:ad=90]

V ložnici jsem si sedla na postel a řekla mu aby si klekl na zem. Když to udělal, postavila jsem před něho své podpatky a řekla mu, aby si to udělal a při tom se koukal na mé nožky. Když v tom opět zčervenal a vypadlo z něho, že si to ještě před holkou nikdy nedělal. To zarazilo zase mě, protože jsem si myslela, že už dávno holku měl, protože to byl hezký mladý muž. Ovšem asi příliš tichý. "Tak to nám mění situaci" řekla jsem a poručila mu, aby se postavil. Sundala jsem mu kalhoty a trenky. Z nich na mě koukal tvrdý penis. Vzala jsem ho do ruky a začala mu ho honit. Stál tam a byl úplně mimo. Pak jsem si naslinila prsty a přejížděla mu po napumpovaném žaludu. To už bylo na něho příliš, tak jsem přestala a nakázala mu, aby si lehl na zem. Když to udělal, podala jsem mu podpatky k jeho tváří a on si je vzal.

Já jsem mu pomalu začala přejíždět nohama po jeho penisu. Přejížděla jsem mu přes žalud nožkou v silonkách, když už jsem začala cítit jeho první kapičky lásky vsakující se do mých silonek. Věděla jsem, že už mi nezbývá moc času, tak jsem mu ho pevně stiskla oběma nohama a stahovala mu ho dolů a nahoru. Tohle jsem udělala asi pětkrát a už mu z něho začalo stříkat sperma. První dávka mi dopadla až na kolena, další pak už na nárty a následovaly další a další. Měl toho tolik, že to bylo úplně všude. Bylo vidět, že si to asi dlouho nedělal. Ležel tam na zemi úplně bezbranně. Chvíli jsem ho nechala a s úsměvem jsem se na něho dívala. Byl úplně nadšený. Ovšem nemohla jsem tam na něho koukat věčně. Řekla jsem mu, aby podal kapesníky, protože mi to z nohou stékalo úplně všude. Když mi je podal, otřela jsem to nejhorší, ovšem otírat je neměl smysl, protože takhle jsem silonky mokré nikdy neměla. Sundala jsem si je a chtěla je vyhodit. Ovšem on mě prosil, jestli si je nemůže nechat na památku, tak jsem mu je nakonec dala.

S blaženým úsmevem se dal hned do práce a začal montovat nábytek. Já mu konečně šla udělat to pití a pak jsem šla dodělat svou práci. Cítila jsem, že jsem mu pomohla a určitě v něm zanechala zážitek na celý život.

V podvečer, když už měl hotovo jsem mu moc poděkovala za odvedenou práci. On mi také poděkoval a řekl mi, že jsem mu splnila jeho sen. Pak jsme se rozloučili a on se vydal domů. Ve vchodu jsem ho však ještě zarazila a podala mu krabici. V ní byly mé lodičky, nad kterými se uspokojoval. Řekla jsem mu, že si je může na pár dní vypůjčit a že si pro ně pak přijdu. To ho rozzářilo ještě víc, poděkoval a vydal se domů. Já jsem za sebou zavřela dveře a užívala si pohled na krásně sestavený nábytek.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Na stáži v Itálii
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
09.02.2018 | 6
Synovec
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
30.12.2016 | 14
E-mail
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
18.05.2016 | 12
Pod stolem
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
24.02.2016 | 23
Cesta na ples
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
05.08.2015 | 24
Restaurace
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
13.05.2015 | 32
Firemní technik
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
08.06.2014 | 62
Nohy mladej Sarahle
Obrázek uživatele ovoniam ovoniam
03.04.2015 | 5
Mamčina kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
08.05.2016 | 15
Herečka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
08.12.2014 | 7
Moje silonková premiéra
Obrázek uživatele Katovamilenka Katovamilenka
16.05.2012 | 16
Jak se ze mě stal...
Obrázek uživatele nylonick nylonick
14.04.2014 | 24
Červené lodičky
Obrázek uživatele sandalslover sandalslover
10.12.2015 | 8
Všední den s Klárou
Obrázek uživatele capricon capricon
23.12.2014 | 9
Silonková princezna II:...
Obrázek uživatele Terminator Terminator
31.10.2012 | 49