Tento můj příběh se odehrává v mé předešlé práci, s mým tehdejším dlouholetým bývalým přítelem, na kterého jsem narazila po delší době asi před měsícem. Ihned se mi vybavily všechny mé zážitky s ním. A že jich bylo hodně, jelikož jsme spolu byli přes šest let. Proto jsem se rozhodla sepsat alespoň tento krátký zážitek.

Byl horký letní den a byl to přesně ten den, kdy se člověk v práci nudí a kdy mu ten čas prostě neutíká. Jako zástupkyně ředitelky jsem měla na tento pondělek objednáno již mnoho zakázek a také několik schůzek s klienty. Dopoledne mi celkem rychle uteklo, ale vidina dlouhého, nekonečného odpoledně mě doslova zabíjela. V tom mi před objedem přišla SMS od mého přítele, zda spolu nezajdeme na oběd, protože se vrátil dřív ze zahraničí. Alespoň jedna pozitivní zpráva, která mi ihned zvedla náladu. Konečně ho po 14 dnech uvidím. Obědu jsem se nemohla dočkat, ale měla jsem jen 30 minut na odtržení z práce.

Konečně tu byl čas oběda. Ještě jsem se na poslední chvíli trochu upravila, rozepla si jeden knoflíček na košilce, upravila sukni a popotáhla své tělové silonky a vydala se do ulice. Sešli jsme se v jedné restauraci nedaleko práce. Po uvítání a řadě polibků jsem si sedli a objednali si. Oba dva jsme na sebe byli nadržení po takové době čekání. Já jsem se obzvlášť těšila na večer, až přijdu z práce a budeme mít sex. Pořád jsem v hlavě myslela jen na to jedno, ale on zřejmě také. Po jídle, které bylo trochu uspěchané, jelikož mě tlačil čas, jsme šli směrem k práci. Nabídl se, že mě doprovodí až nahoru do patra a do mé kanceláře. Souhlasila jsem. Když jsme došli do mé kanceláře, zavřel za mnou dveře a zamkl.
[block:ad=89]

Šibalsky se na mne podíval, přistoupil ke mě a začal mě vášnivě líbat. Neodolala jsem a vrhla se po něm. Strčil mi ruku pod sukni kostýmku a začal mi ji rukou dráždit. Byla jsem jako v tranzu, kdyz v tom někdo zaklepal. Okamžitě jsem se vzpamatovala a řekla mu, aby se schoval pod můj stůl. Neváhal a poslušně pod něj zalezl. Já se jen trochu upravila a otevřela. Byla to moje klientka, která byla objednána. Přivítaly jsme se a posadily jsme se ke stolu. Pod stolem byl můj přítel, tak jsem se snažila vypadat profesionálně a nedat na sobě nic znát. Naštěstí jsem měla stůl oddělený deskou od stolu, u kterého seděla ona, takže nic neviděla. Ale i tak jsem do něho lehce nohou strčila, aby byl potichu.

S klientkou jsme začaly rozebírat smlouvu a chvíli bylo vše v pořádku, když v tom jsem ucítila, jak mi přítel sundává podpatky a začíná mi líbat nohy. Nejdříve jsem ho trochu odstrčila, ale opět to semnou začalo dělat divy. Líbal mi chodila, prsty a přes nárt pokračoval na kotníky. Byla jsem z toho celá nadržená, ale musela jsem před klientkou být naprosto v klidu. On však pokračoval s líbáním dál přes lítka až na stehna. Přisunula jsem se blíže ke stolu, aby nebylo nic vidět. On neváhal a pokračoval až k mému rozkroku. Začal mi ji líbat. Zprvu přes silonky a kalhotky, ale po chvíli jsem cítila, jak mi lehce natrhl silonky. To mě už silně rozhodilo, ale i přes to jsem byla schopná reagovat v klidu na její dotazy a při tom probírat smlouvu. On mi však posunul kalhotky na stranu a začal mi to dělat jazykem. Přestávala jsem se lehce soustředit. To on vycítil a dál pokračoval. Přiváděl mne až na vrchol a já pořád musela zachovávat diskrétnost. Trochu jsem mu sevřela hlavu stehnami, on zrychlil a přivedl mě na vrchol. Lehce jsem zavzdychla. To se na mne podívala i klientka a zeptala se mě, zda je vše v pohodě.

Chvíli jsem zaváhala, vzpamatovávajíc se z orgasmu, ale pohotově jsem odpověděla, že je vše v pořádku a zda by mě omluvila, protože se pořebuji jen napít vody. Řekla mi, že je to v pořádku, a zda ji taky nenaleji trochu vody, protože je opravdu velké horko. Vstala jsem a nenápadně se obula zpět do podpatků. Šla jsem jí nalít ke stolu trochu minerálky a mě též. Při tom jsem se nenápadně koukla na stůl a na přítele jsem se zamračila, za to, co mi před chvílí udělal. On se opět jen šibalsky podíval.
Klientce jsem přinesla vodu a opět jsem se posadila. Přisunula jsem se nadoraz tak, že mi přítel ležel na zádech přímo pod židlí. Dala jsem mu obě nohy do rozkroku a v podpatkách mu na něho přitlačila. Začaly jsem se opět věnovat smlouvě, jenže já se věnovala zároveň i jemu. Sundala jsem si podpatky a začala mu přejíždět přes kalhoty po penisu. Chvíli se lehce bránil, ale jednou nohou jsem mu přitiskla k obličeji a druhou ho dál dráždila. Cítila jsem jak ho má velkého a tak jsem mu začala lehce zajíždět i pod kalhoty. Neprotestoval a dokonce si i kalhoty lehce stáhl. Sevřela jsem mu penis pevně mezi má chodila a začala ho pomalu uspokojovat. Pevně jsem mu ho stahovala dolů a nahoru a při tom mu lehce prstama přejížděla po žaludu. Při tom jsem cítila, jak se mi jeho první kapičky lásky vsakují do silonek. Přidala jsem na tempu a cítila, jak sebou lehce cuká. Blížil se vrcholu.
[block:ad=90]

Naneštěstí ve stejnou chvíli co já s mojí klientkou. Ve chvíli, kdy mi klientka vše podepsala a začala ukončovat naší konverzaci. jsem ucítila silné cuknutí. Hned na to jsem cítila jak stříká proudy spermatu. První dávka mi skončila až na lýtkách a tekla po nohách dolů. Další byly už na nárt a všude po chodidlech. Celé silonky jsem měla mzmáčené od jeho spermatu. V tom se začala klientka loučit a vstala. Pohotově jsem ještě nohou stihla rozetřít to sperma z lýtka a ihned se začala obouvat do lodiček. Když jsem vstala, viděla jsem celé nadělení. Od kotníků dolů jsem měla silonky mokré. Trocha toho byla i na lodičkách, ale nebyl čas na to to utřít. Rychle jsem k ní přistoupila a podala ji ruku. Usmívala se a já také. Při tom jsem jí doprovodila ke dveřím, kde jsme se rozloučily. Otevřela jsem jí dveře a ona vyšla ven. Ještě se ohlédla zpět a při tom se lehce zarazila pohledem na mých nohách. Trochu zaostřila a podívala se zpět na mě nechápavým výrazem. Ovšem hned na mě hodila lehký vynucený usměv, otočila se a šla dál. Já zavřela dveře a šla rovnou pro kapesníky. Přítel mezitím vylezl z pod stolu a usmál se na mě. Já jsem si mezitím utírala silonky a lodičky. Řekla jsem mu, ať rychle zmizí a že večer si to s ním v posteli vyřídím. Rychle otevřel dveře, dal mi polibek a zmizel pryč. Já jsem si doutřela silonky, upravila se a v tom už na dveře klepal další klient.

Zbytek dne mi utekl celkem rychle, protože jsem se celá nadržená těšila na večer. To jsme měli nekolikahodinový sex, který zde již nebudu rozepisovat. Když si dnes tak říkám, tak jsem měla celkem štěstí, že to klientka nikde neřekla, protože by to znamenalo okamžitý vyhazov. Naštěstí si toho ale nikdo nevšiml protože mi silonky celkem rychle uschly a nikdo nic nepoznal. Přesto na tento zážitek ráda vzpomínám, protože je to jeden z těch neočekávaných prožitků, který vám tu práci alespoň trochu zpříjemní.

Snad se Vám tato příhoda líbila a zase příště u dalšího mého zažitku zdraví - Eva.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Na stáži v Itálii
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
09.02.2018 | 6
Synovec
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
30.12.2016 | 14
Dárek k osmnáctinám
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
15.09.2016 | 15
E-mail
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
18.05.2016 | 12
Cesta na ples
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
05.08.2015 | 25
Restaurace
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
13.05.2015 | 33
Firemní technik
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
08.06.2014 | 62
Keď je realita lepšia...
Obrázek uživatele LongDark LongDark
09.05.2022 | 1
Posedlost footfetishem
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
22.10.2016 | 17
Divadlo
Obrázek uživatele Kapo Kapo
04.02.2012 | 11
Každý má nějaké tajemství
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
14.06.2016 | 16
Šéfka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.07.2012 | 28
Silonka
Obrázek uživatele Tester Tester
27.06.2012 | 17
Nákup lodiček s Petrem
Obrázek uživatele ivas ivas
16.03.2016 | 12
Po párty
Obrázek uživatele Footfetishlover84 Footfetishlover84
31.10.2016 | 5