Ahojda. Po delší době jsem se rozhodla zveřejnit mojí další příhodu, která se mi před několika lety stala. Tentokrát se to odehrálo v mojí tehdejší, nejoblíbenější restauraci. Na tento zážitek jsem si vzpomněla teprve minulý týden, když jsem do této restaurace opět zavítala. Je to krátká příhoda, ale doufám, že se bude líbit alespoň tak, jak se líbila Martinovi.

Léto bylo v plném proudu a já se ubíjela každý den dlouho v kanceláři. Tehdy jsem pracovala ještě ve staré práci, kde jsem musela trávit mnoho času. V zaměstnání jsem bývala od rána do večera. Venku plynul jeden krásný den za druhým a já seděla v kostýmku v práci, namísto toho, abych se slunila v plavkách někde u vody. Jedinou chvíli odpočinku jsem měla při pauze na oběd. Chodila jsem tehdy do restaurace, která byla naproti přes ulici. Na obědy jsem tam chodívala skoro každý den. Vždy jsem seděla u stolu sama, jelikož v restauraci moc lidí nebylo. To se však změnilo v jedno pondělní dopoledne. Jako každý jiný den jsem si objednala a začala jíst. Vtom vstoupil do restaurace on. Vysoký, krátkovlasý a opálený muž v obleku. Byl to přesně můj typ. On se na mě koutkem oka podíval a sedl si na druhý konec restaurace. Následně si objednal a pak dlouho telefonoval. Při tom telefonátu jsem se na něho upřeně dívala já. On se sice občas podíval mým směrem, ale soustředil se více na svůj hovor.
[block:ad=89]

Po chvíli mu přinesla servírka oběd. Objednal si to samé co já. To už po mne začal pokoukávat víc. Oběd jsme snědli skoro ve stejnou chvíli. To už se na mě začal i usmívat. Zničeho nic se nečekaně zvedl a šel k mému stolu. Byla jsem trochu na rozpacích. Zastavil se u mě a představil se mi jako Martin a ptal se mě, zda by si mohl přisednout. Souhlasila jsem a tak se usadil naproti mě. Tak moc nervózní, jako tehdy, jsem už dlouho nebyla. Byla jsem z něho úplně mimo. On se mnou začal úplně normálně konverzovat. Bylo z něj cítit, že je to muž který ví co chce. Chvíli jsme si povídali a já se dozvěděla, že je právník a jde rovnou z jednání. Naše konverzace pak zlehka přešla na trochu intimnější rozhovor. Byla jsem ještě více nervóznější, protože už se mnou začal flirtovat. Opravdu jsem z něho byla naprosto omámená.

Začal mě vzrušovat tak, jako nikdo přetím. Zvedla jsem nohu a dala mu jí do rozkroku. Tohle jej sice zaskočilo, ale a nepřestal se mnou dál flirtovat. Vsunula jsem mu i druhou nohu do klína a začala mu jezdit nožkou v rozkroku. I přes to že jsem měla lodičky jsem cítila, jak se mu dělá obrovská boule pod kalhotami. Polohlasem jsem mu šeptla, aby ho vytáhl ven. Neprotestoval a hned si začal rozepínat pásek. Já si mezitím zula lodičky a dala mu opět nohy do rozkroku. Hned jsem ucítila obrovský penis. Musel mít alespoň 20 cm. Opatrně jsem mu po něm nohama přejížděla. Očividně se mu to líbilo, jelikož z toho byl úplně v tranzu. A tak jsem mu dál přejížděla v klíně mýma nožkama v silonkách.
[block:ad=90]

V tom však přišla obsluha. Dělala jsem jakoby nic a díky tomu, že tam byly dlouhé ubrusy, nebylo nic vidět. Bohužel ale ani já jsem neviděla jeho chloubu, jen jsem ho cítila a představovala si ho. Martin duchapřítomně objednal oběma ještě jednu sklenku. Při tom jsem mu pořád dělala dobře mýma nožkama. Chvílema jsem zrychlovala a pak zase trochu polevila v tempu. Když donesla obsluha další sklenku už jsem to nevydržela a začala si to dělat sama pod sukní. To ho vzrušilo ještě víc. Zrychleně dýchal a bylo vidět, že je těsně před vyvrcholením. Jenže já opět trochu zvolnila tempo. Při tom jsem se však sama udělala. Ještě chvíli jsem ho trápila tím, že jsem mu jezdila nožkou po jeho mužství. Pak jsem naposledy zrychlila, jelikož už jsem měla být zpět v práci. Pořádně jsem mu ho nohama sevřela a neustávala v nastaveném tempu. To už se mu opět začal zrychlovat dech. Pak přivřel oči a už mi na nohy stříkaly proudy jeho spermatu. Měl toho neuvěřitelně mnoho. Měla jsem úplně zmáčená chodidla, a pár kapek skončilo také na mých stehnech. Podíval se na mě uspokojeným pohledem. Já jsem se ovšem ihned obula a šla na toaletu. Tam jsem se nestačila divit. Bylo to opravdu všude.

Chtěla jsem se otřít, ale nemělo to cenu, a tak jsem si rovnou vymněnila celé silonky. Bohužel pár kapek ulpělo na semišových lodičkách, což mě jako jediné štvalo. Trochu jsem je vyčistila, oblékla druhé silonky a šla zpět. On mezitím zaplatil jídlo a čekal mě na baru. Gentlemansky mě pak doprovodil do práce. Další dny jsme se opět potkávali, a dokonce jsme spolu začali na chvíli i chodit. Časem jsem se od něj dozvěděla, že má také slabost pro dívčí nohy a pro foot fetiš jako já. Bohužel, já změnila zaměstnání a do této restaurace jsem přišla minulý týden poprvé, po osmi letech. Náš stůl tam už nebyl.
Doufám, že moje příhoda nikoho neurazí, když je tak krátká. Hodlám napsat ještě další mé zážitky, ale není moc času, proto píši alespoň toto. Zdraví vás Eva.

Pravopisně a slohově upraveno administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Na stáži v Itálii
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
09.02.2018 | 6
Synovec
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
30.12.2016 | 14
Dárek k osmnáctinám
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
15.09.2016 | 15
E-mail
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
18.05.2016 | 12
Pod stolem
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
24.02.2016 | 25
Cesta na ples
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
05.08.2015 | 25
Firemní technik
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
08.06.2014 | 62
Silonka
Obrázek uživatele Tester Tester
27.06.2012 | 17
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
Punčošky
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
14.03.2013 | 34
Vagabund.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
01.01.2023 | 2
Sekretářka mého šéfa
Obrázek uživatele Sigaran Sigaran
13.07.2019 | 3
Domácí choutky
Obrázek uživatele šato šato
24.07.2016 | 3
Já a trofej starší dámy
Obrázek uživatele Gfdyg Gfdyg
17.12.2021 | zatím žádný komentář
Moje silonková premiéra
Obrázek uživatele Katovamilenka Katovamilenka
16.05.2012 | 16