Byl jsem v deváté třídě na základní škole a bylo mi patnáct let. Měl jsem ve třídě jednu hodně pěknou spolužačku, která měla samozřejmě pěkné nohy. Ty jsem každou hodinu obdivoval. Nosila často šaty a silonky, a k nim baleríny. Kolikrát si baleríny v hodině vyzouvala a já nedělal nic jiného, než že jsem jí koukal na nožky. Mohli jsme psát klidně čtvrtletní práci z matematiky, která by rozhodovala o závěrečné známce a já bych jí stejně koukal na nožky.

V naší škole jsme měli skříňky na věci, které se nemusely zamykat. Jednou jsem toho využil. Šel jsem k zubaři a když jsem se přezouval, napadlo mě, že zkusím jestli nemá zamčenou skříňku. Neměla. V okamžiku jsem vzal její botu a svlékl si kalhoty. Začal sem si dělat dobře, u toho jsem čichal k její botě a do minuty sem se udělal spolužačce to do bot. Pak sem vzal ještě její druhou botu a chvíli sem k ní čichal. Přitom jsem si všiml, že tam leží i ponožky, které měla nejspíš na tělocvik. Hned sem si je vzal a opět jsem se začal ukájet. A zase jsem po chviličce zmáčel, tentokrát celou její ponožku a druhou si vzal domů.
[block:ad=89]

Jednou jsem se odhodlal jí napsat na Facebooku. Zeptal jsem se jí, jestli by nešla ven. Odepsala, že by klidně šla. Tak jsme se domluvili na době a místě schůzky. Byl červen, takže bylo teplo a já toho využil a napsal jí, ať si vezme baleríny, že se mi v nich moc líbí.

Když jsme se sešli, chvíli jsme se dohadovali kam půjdeme. Pak mě napadlo, že znám takovou pěknou louku, kam nikdo moc nechodí.(samozřejmě jsem toho chtěl využít) Došli jsme na místo a sedli si. Chvíli jsme si povídali o všem možném a pak jsem se jí nenápadně začal koukat na nohy. A co se nestalo? Měl jsem stan na teplácích. Ona si toho samozřejmě všimla a zeptala se mě, jestli se mi tak líbí, že se mi postavil. Řekl jsem: "No, ty se mi líbíš a moc se mi líbí tvoje nohy." Zeptala se mě: "Co je na mých nohách tak zvláštního?" Řekl jsem, že se mi prostě líbí. Pak si zula ty baleríny a zeptala se mě: "A co by jsi s nima chtěl dělat, když už se ti tak líbí?". Odvětil jsem, ať to klidně nechá na mě. Napřed jsem si vzal její balerínky a začal jsem k nim čichat. Kamrádka se trochu divila co to dělám, ale nechala mě při tom. Pak jsem se dostal i k jejím nohám a ty jsem jí začal taky očichávat. Krásně voněly. Byla to nejkrásnější vůně, co jsem kdy cítil. Můj kolík málem prasknul. Hned nato jsem jí po nohách začal přejíždět jazykem. Měly krásnou, slanou chuť potu. Moc se mi to líbilo. Ocucal jsem jí všechny prsty a nejvíc asi palec. Po chvíli se mě zeptala, co bych si ještě přál. Já jsem si jen rozepnul kalhoty a ona hned věděla, po čem toužím. Začala mi přejížděť nožkama po pe**su a krásně mi ho hladila. Pomalu mi ho začala honit a postupně zrychlovala. Když už jsem skoro byl zarazil jsem ji, a zeptal se, jestli chce sex. Ona řekla, že moc ráda (oběma nám bylo 15). Pomalu jsem do ní vsunul. Zpočátku trošku křičela, protože jí to bolelo. Pak už ale jen tiše sténala.
[block:ad=90]

Finále bylo takové, že jsem včas vytáhnul svůj nástroj z její studánky a pocákal jí celé nohy. Kámoška je dost ohebná, takže si svoje nohy od mé smetánky celé olízala. Asi hodinu jsme leželi jen tak na louce a poté se rozloučili a šli domů.

Na Facebooku se mi pak přiznala, že chtěla sex od té chvíle co jsem jí začal čichat k botám, protože jí to snad neskutečně vzrušilo. Od té doby chodíme skoro každý den na louku. Teď je mi 17 a stále nás to baví.

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Cesta z města
Obrázek uživatele naked naked
28.05.2014 | 9
Synovec
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
30.12.2016 | 14
Peťa
Obrázek uživatele Vilém Vilém
05.04.2016 | 8
Zázrak v obchodě
Obrázek uživatele šato šato
14.02.2017 | 12
Moje silonkové poprvé
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
26.11.2014 | 21
S cizím mužem v cizím...
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 4
Moje tchýně - druhá část
Obrázek uživatele Tlama01 Tlama01
25.05.2012 | 11
Doučování
Obrázek uživatele Gfdyg Gfdyg
26.07.2022 | 1