Ještě ten den večer mi přišla sms od Ivánka kde se mi moc omlouval, já neodpověděla hned a po 5 min přišla nová jestli jsem hodně naštvaná, na to jsem mu odpověděla, že nikoliv, ale musela jsem si trochu rýpnout, aby si nemyslel, že je to pořádku, „Mohl by jsi se zítra stavit a vše napravit“. Ivan nadšeně souhlasil, sice má nějaké povinnosti, ale nějaký čas na mne si určitě udělá, nemohla jsem se dočkat a navrhla 16 hodinu, nadšeně souhlasil.

Odbilo 16 hodin a Ivan nikde už mi to pomalu začínalo vadit. Protože jsem byla náležitě připravena už dávno před smluveným časem. Opět dokonalý makeup, rudá rtěnka výrazné řasy. Těsné tričko s výstřihem z kterého vykukoval nenápadně lem krajkové podprsenky, úzkou sukni o malinko kratší než minule, ať se pěkně navnadí, silonky kafé se vzorkem a černé lodičky s rudou podrážkou na štíhlém vysokém podpatku jsem obula bez přemýšlení. Zvonek u dveří do bytu zazvonil téměř o 10 min. později . Otevřela jsem, Ivánek když mě spatřil a prohlédl od hlavy až k patám tedy vlastně lodičkám zalapal po dechu a nezmohl se na slovo, až po chvilce řekl "jsi nádherná a moc sexy", vášnivě mne políbil musím se přiznat, že ani já nebyla schopna slova a jeho polibek opětovala, potom poklekl, začal se zouvat, já se přes něho nahnula a dovřela dveře jak jsem se,ale přiblížila nožkou k jeho hlavě nevydržel to a políbil mne na koleno, hořela jsem touhou. Odešli jsme do kuchyně a já uvařila jeho oblíbený čaj, hltal mne po celou dobu očima jak hladová šelma, velmi mne to vzrušovalo. Usedla jsem ke stolku bokem, aby mněl dobrý výhled na mé nožky a velmi mne bavilo jak očima hltal každý jejich pohyb.
[block:ad=89]

Čekala jsem kdy se odváží k akci, bylo vidět jak moc chce, ale sbírá odvahu. Navrhla jsem, že se přesuneme do obývacího pokoje, při usedání na mou koženou pohovku mne něžně objal a položil pod sebe a divoce mne líbal, mně ale tato poloha příliš nevyhovovala, tak jsem ho otočila pod sebe, potom jsem to už nevydržela já a vrhla se na jeho poklopec tentokrát neměl zip, ale knoflíky rozepínala jsem je pomalu a svůdně, vůbec se nebránil, potom jsem už vylovila jeho maximálně ztopořenou chloubu a několikrát ji promnula v dlaních vzpínal se pode mnou jak hřebec, jak moc jsem byla vzrušená. Potom jsem nahmátla ve stolku připravený lubrikační olejíček a něžně mu ho natřela na penis, on byl na vrcholu blaha a já se už nemohla dočkat až do mne pronikne. Ještě několikrát jsem mu penis promnula když najednou mu z něj začal stříkat proud spermatu, tentokrát jsem už nechtěla mýt potřísněné oblečení tak jsem ho pevně stiskla, výstřik okamžitě přestal, nahmátla jsem ve stolku staré silonky, obtočila ho kolem žaludu a uvolnila stisk penisu a o to pevněji jsem ho chytla za kuličky, jako kdybych je chtěla vymačkat jak citron. Seděla jsem na něm zklamaná a i trochu naštvaná. Ivánek se velmi styděl a opět se mi omlouval.

Odpověděla jsem zklamaně, že je to OK a začala přemýšlet jak to příště udělat, abych i já dosáhla vrcholu a on nemohl odejít dříve než mne náležitě uspokojí. A nejvíc mne rozladilo, že se začal oblékat, a se slovy, že ještě má dnes nějaké povinnosti, dopil čaj. A začal vstávat. Já na to "Když musíš tak musíš" opět velmi smutně a zklamaně. U dveří polibek na rozloučenou. Při objetí jsem si dovolila mu sáhnout do rozkroku a zmačknout mu přirození, při tom dotyku jsem se pozeptala zda by mněl zítra víc času, že je potřeba, abych ho začala učit jak mne uspokojit. Zda chce být mým žáčkem a já jeho PANÍ učitelkou, se zábleskem v očích nadšeně souhlasil. Vzala jsem silonky omotala jsem mu je kolem krku přitáhla si ho k sobě a dlouhým francouzským polibkem jsem se s ním rozloučila. Sundal si silonky z krku políbil je a schoval si je do kapsy. Řekla jsem mu takhle ne, vytáhla jsem mu je z kapsy a přitáhla si ho za opasek a zastrčila jsem mu je do kalhot a potom až do slipů a řekla mu "ať je máš co nejblíž tělu a hoříš touhou přijít mne uspokojit co nejdřív". Ještě jednou se omluvil a odešel. Já mezitím začala spřádat plány jak to udělat ,aby se to už nemohlo opakovat, zároveň jsem byla tak naštvaná na tu mužskou sobeckost, jak si dovolí odejít po svém orgasmu od neuspokojené ženy, ale zároveň jsem byla přesvědčena, že jeho silonková závislost začínala být tak velká, že ty budoucí situace už zcela ovládnu já.
[block:ad=90]

Večer mi přišlo několik sms jak jsem byla skvělá a sexy a jak se těší na příště. Já odpověděla, to je fajn, ale v duchu jsem byla zklamána a mé roztoužení musel ukojit věrný bateriový kamarád z nočního stolku. Šla jsem si lehnout a přemýšlela jsem jak na Ivánka, abych i já byla maximálně uspokojena.

Druhý den jsem odhadla kdy končí v práci a napsala mu zda by se mohl na chvilku stavit, řekl že na chvilku by to snad šlo, ale já dobře věděla, že udělám cokoliv, aby se mu návštěva protáhla a neměl šanci odejít. Oblékla jsem se opět do upnutého trička vzala jsem si ,ale volnější skládanou sukni, byla malinko delší než ta minule, ale i to mělo svůj důvod protože jsem si vzala místo silonkových punčocháčů samodržicí punčochy opět café s černým ornamentem a doplnila je rudými tangy, nechtěla jsem, aby bylo hned vidět, že jsem silonkové punčocháče vyměnila za punčochy. Zvonek u vchodu, vpustila jsem ho na chodbu udělala několik posledních uprav zevnějšku a čekala u dveří až zazvoní a já budu moci konečně uskutečnit můj tajný plán. Když konečně zaklepal jako by mne tušil za dveřmi. Otevřela jsem, zhodnotil mne očima a zalichotil mi že jsem opět velmi sexy. Při zouvání jsem kousek poodstoupila, abych ho zbytečně nevybudila dříve než budu potřebovat. Bylo vidět že je tím trochu zklamaný. Na přivítání jsme se opět objali a já cítila jak se celý chvěje vzrušením. A já začala uskutečňovat můj plán. Při ukončení objetí jsem dvakrát potáhla vzduch do nosu, tak aby si toho všiml.

Nesměle se mne zeptal, zda není cítit potem. Tím mi nahrál na smeč, řekla jsem "to je pořádku, vždyť jdeš z práce". Řekl, že je mu to líto. Nabídla jsem mu, že než uvařím čaj může se osprchovat. Sice nesměle, ale souhlasil. Já už s tím počítala a měla jsem koupelnu pečlivě připravenou. Na koš na prádlo jsem položila mou krajkovou soupravu spodního prádla a použité silonky nad vanu jsem pověsila dvoje vyprané silonky tak, aby se jich musel dotknout, až poleze do vany. Na vanu jsem odložila depilační krém a dámské holítko. Schovala jsem všechny ručníky z koupelny a vzala klíč ze dveří, aby se nemohl v koupelně zamknout. Poslední věc na věšák jsem připravila můj heboučký župan u kterého jsem schovala pásek. Teď jsem si v duchu řekla a vzhůru Ivánku do pasti.

Ivan nic zlého netuše vstoupil do koupelny (vlastně proč zlého určitě se mu to bude líbit) a zavřel dveře já si rychle uvařila kávu, a když jsem slyšela jak ještě teče voda ze sprchy zaklepala jsem na koupelnu. Řekl "prosím" otevřela jsem a Ivan se instinktivně otočil zády ke dveřím a ruce si dal přes přirození, co nejsvůdněji jsem mu přinesla ručník a navrhla, že mu umyju záda rozpačitě souhlasil a když uslyšel klapot mých podpatků chytil se za přirození pevněji. Co nejněžněji jsem mu začala omývat záda, stále si držel rozkrok, vzala jsem velkou hrst pěny a otřela mu ji přes oči a tak ho dokonale na chvilku oslepila, v té pěnivé slepotě jsem ho vzala za boky a otočila směrem ke mně. Stále nic neviděl a pro jistotu jsem mu pěny přes oči ještě přidala potom jsem ho uchopila za ruce a oddělala mu je z klína a to už stál přede mnou jeho penis v plné své ztopořené velikosti. Namydlila jsem ho, pečlivě omývala oběma rukama za současného mnutí a tisknutí kuliček, sobecky sténal blahem, ale já věděla, že má chvíle teprve přijde. Netrvalo dlouho a začalo mu sperma stříkat do vany, kde to vůbec nevadilo, jak vrcholil přidávala jsem na síle i intenzitě jak na penisu tak i síle mačkání kuliček, až se mu podlomila kolena a klesl na ně do vany, otřela jsem mu ještě pěnu o oči a vzala sprchu a sprchovala jsem mu penis ledovou vodou, až byl komicky maličký, a on tak vyčerpaně a odevzdaně klečel ve vaně.

Byl to krásný pohled. Rozhlédla jsem se po koupelně a uviděla jeho nedbale složené oblečení na pračce, bez přebírání jsem ho vzala, zabouchla do pračky navolila co nejdelší program, šibalsky se na sebe usmála do zrcadla a zmačkla start, když začala pračka napouštět věděla jsem, že mne čekají min 2 hod praní a 1 hod sušení na radiátoru v součtu 3 hod rozkoše a to bude dostatek času probudit Ivánkovo přirození opět k akci, která už nebude s jeho tak rychlým vyvrcholením. Sedla jsem si v jídelně ke stolku napila se kávy a čekala a po chvilce se ozval Ivan, že nemůže najít oblečení, vstala jsem a přišla ke dveřím a oznámila mu, že oblečení jsem dala vyprat, aby si po koupeli mohl vzít čisté. S rozpačitým hlasem se zeptal jak dlouho se oblečení bude prát. Zalhala jsem, že maximálně hodinku a nechala ho být, po chvilce další dotaz z koupelny jestli nemám něco na sebe, aby nemusel čekat v koupelně. Řekla jsem mu přes dveře ať si půjčí z věšáčku můj župan. Poděkoval.

Vypadal komicky když vyšel z koupelny držel si oběma rukama župan bez pásku přes sebe.Usedl proti mně ke stolku a stále si přidržoval župan zahalený. Několikrát jsem přehodila nohu přes nohu, aby zjistil že mám na sobě punčošky s krajkovým lemem a potom už jen tanga. Vstala jsem postavila se k lince, abych uklidila hrníčky od kávy a čaje. Lehce jsem zavadila o jeho rameno a při pohledu na župan se už začalo rýsovat jeho přirození otočila jsem se, trochu předklonila a pohladila ho po stehně a to už župan neskryl a vykouklo na mne jeho topořící se přirození. Vzala jsem Ivánka za ruce a vedla si ho na pohovku do obýváku, a to už se župan rozevřel a já pozorovala jeho topořící se přirození v celé kráse.

Položila jsem ho na pohovku na záda rozkryla župan, jako když si rozbaluji Vánoční dárek a důkladně jsem promačkala kuličky a protáhla několikrát vymydlené přirození. Potom jsem si sedla obkročmo na jeho stehna a dohladila mu penis do maximálního ztopoření. Teď konečně přišla má chvíle. Přizvedla jsem si sukni úzká tanga dala stranou a pomalu nasedla na ztopořený penis po tak dlouhé době sexuální abstinenci, to byl krásný pocit a tak jsem si to užívala Ivan odevzdaně ležel jako nástroj mé rozkoše a hladil mne po nožkách oděných v jemných silonkových punčoškách, sice bych od něho uvítala více aktivity, ale na poprvé dobrý a to další bude teprve bude předmětem další výchovy a výcviku. Musím přeci jako dobrá učitelka svého žáčka spoustě dovedností naučit, vždyť s tím přeci dobrovolně souhlasil. Asi po hodině mazlení a sexu se zeptal jak asi vypadá praní prádla. Pomalu jsem z něj sesedla a šla zkontrolovat pračku i když jsem věděla, že je to ještě předčasné. z koupelny jsem mu oznámila, že jsem se ucvakla v programu, a že praní je asi v polovině, rozkošně odpověděl „potvoro jedna“. Ale mně to nevadilo protože jsem měla v plánu ještě další mé uspokojení.

Vrátila jsem se do pokoje seděl odevzdaně na gauči stále v mém župánku, který si pečlivě zahalil. Chtěla jsem ho taky trochu odměnit, tak jsem ho požádala ať se postaví naproti křeslu usedla jsem do křesla před něj, nožky v silonkách jsem si dala k sobě. Jeho nohy mírně roztáhla a za boky si ho přitáhla blíž a poprosila ať si dá ruce volně podél těla. Jak to udělal župánek se opět rozevřel a já měla jeho tak trochu povadlé přirození přímo před očima vzala jsem ho jemně do rukou a začala ho masírovat, velmi rychle opět ztvrdlo a když už bylo tak připravené, podívala jsem se mu do oči svůdně se olízla, jeho nechápavý pohled byl kouzelný. Nejprve jsem mu jazykem několikrát přejela po žaludu a potom jsem vzala do úst celou jeho chloubu, střídavě sála kousala a přitom všem silně mačkala kuličky, vzrušení proudilo celým jeho napnutým tělem, až se začal chvět já konečně ucítila v ústech jeho sperma i když to byl v krátké chvíli jeho druhý orgasmus byl na vrcholu blaha. Sála jsem a kousala tak dlouho jak to jen šlo, až mi začalo jeho přirození v mých ústech pomalu vadnout. tak jsem povolila stisk zubů a Ivánek pomalu přede mnou vyčerpáním poklesl na kolena, ani si už župan nesnažil zahalit. Vstala jsem a svůdně ho obešla vyndala jsem jeho oblečení z pračky a rozrovnala ho po radiátorech. Když jsem se vrátila do pokoje stále klečel na zemi tak jak jsem ho opustila jen cípem župánku si přikryl zvadlé přirození. Usedla jsem před něho zpět do křesla a dala si nohu přes nohu začal mne hladit po silonkách až nahoru ke krajkovému lemu. Potom ještě výš až na boky k tangům to jsem už nevydržela dala si nožky od sebe uchopila ho za hlavu a přitáhla si ji do klína, okamžitě pochopil co se po něm žádá a jazýčkem mi začal jezdit po úzké šňůrce kalhotek nevydržela jsem to a dala jí stranou, až pronikl poměrně hbitým jazýčkem do mé mušličky a předváděl jazýčkové cvičení, nebylo to špatné, ale bylo co vylepšovat, tak jsem jako svědomitá PANÍ učitelka rozhodla, že do vyučování žáčka zařadím i hodiny jazýčkových cvičení. Musím, ale uznat, že na poprvé se docela snažil, a i já ho odměnila trochou mé šťávy při orgasmu.

Takže můj plán vyšel téměř dokonale konečně i já jsem byla uspokojena a Ivánkovi už uschlo oblečení tak mohl se obléci a jít si plnit své povinnosti a hlavně načerpat silu na další naše setkání, které bude doufám alespoň stejně vzrušující a s minimálně dvěma mými orgasmy jako dnes. A jeho orgasmy? Ty si bude muset nejprve zasloužit. Při odchodu jsme si dali polibek, objali se a já ještě silně zmačkla jeho vyčerpanou zvadlou chloubu, alespoň přes rifle a potom všem jsem v ní ucítila několik slabších záchvěvů, pojala mne znovu touha, ale po dvou dnešních orgasmech se mi ji podařilo zažehnat a Ivánka jsem propustila s příslibem brzkého setkání. V duchu jsem si řekla, že to bude dobrý a učenlivý žáček. Ale stejně, že to bude ještě spousta práce a času než ho stvořím a vychovám k obrazu svému. A jeho silonkové závislosti k tomu náležitě využiju. Už teď, ale vím, že to budu dělat s rozkoší a ráda.

Text je ponechán ve své původní podobě, bez úprav a zásahů administrace.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

U masérky (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.01.2017 | 4
Návštěva restaurace II...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
18.08.2016 | 5
Návštěva restaurace I. (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
11.07.2016 | 5
Karty (PP poosmé)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
09.06.2016 | 8
Svázané ruce punčoškou (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
08.03.2016 | 15
SMS (PP pošesté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.01.2016 | 15
SEX na pračce (pp popáté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
13.01.2016 | 19
Poprvé (PP potřetí)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.11.2015 | 14
Vyjížďka na motorce (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
12.10.2015 | 12
autostop (PP poprvé)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.09.2015 | 24
Zajímavý večer
Obrázek uživatele Thor Thor
12.05.2020 | 5
První líznutí 3
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
19.10.2017 | zatím žádný komentář
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
29.07.2016 | 3
Mamina kamarátka
Obrázek uživatele sejtn sejtn
30.03.2022 | 4
Doučování
Obrázek uživatele Gfdyg Gfdyg
26.07.2022 | 1
Starší paní a silonkové...
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
17.06.2018 | 4
Nejlepší kamarádka
Obrázek uživatele Davidkuvff Davidkuvff
07.05.2014 | 30
Moje přiznání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.01.2015 | 20