Od mala jsem jezdil na tábor. Tam jsem poznal jednu holku, jmenovala se Alice, na táboře jsme se spolu bavili a skamarádili se. Byly pěkná, ale co mě na ni hlavně zaujalo byly ty její nohy..Měla krásný, pevný stehna a nádherný chodidla. Prstíky měla vždy upravený- buďto nalakovaný nebo francouzskou manikúru. Musím se přiznat, že sem na ty nožky nemálo myslel.

Zlom v našem vztahu nastal, když jsem šel na střední. Šel sem totiž na gymnázium, na kterém Alice už studovala. Od té doby, jak jsme se viděli každý den, se naše přátelství zvětšovalo. Setkávali jsme se o přestávkách, chodili spolu ven, navštěvovali jsme se doma..A celou dobu jsem se koukal na ty krásný nohy..
Jednou už sem to, ale nevydržel..Bylo léto a po škole jsme se sešli a šli jsme k ní domů. Ona zrovna měla mojí oblíbenou francouzskou manikúru a to vše jenom v žabkách. Když jsme došli k ní domů tak si rychle sundala žabky a šla nahoru pro vodu. Já jsem se trochu zdržel. Když sem klečel a vyzouval si boty tak sem si uvědomil, že ty její žabky jsou kousek ode mě. Sebral sem odvahu, vzal jednu z nich do ruky a přičichl sem si..Byla to nádhera, ještě pořád jsem cítil její nožku, která tam byla před minutou..Rychle sem se rozhodl. Nahoru sem zavolal, že musím jít na záchod a rychle sem čapnul její žabky. Zamknul jsem se v koupelně a nasával vůni jejich chodidel. Jednu žabku jsem si "navlékl" na penis a tu druhou jsem měl pořád u nosu.
[block:ad=89]

Přiznám se, že sem se udělal pěkně rychle..Tu žabku, na kterou sem se udělal, sem otřel a dal obě dvě na své místo, doufajíc, že si ničeho nevšimne..Druhý den sem šel s Alicí opět k ní domů. Napadlo mě samozřejmě, že bych si mohl zopakovat včerejší scénář. K mému zklamání tentokrát neodběhla hned nahoru, ale počkala na mě..Nahoře jsme šli do obýváku s tím, že si pustíme film, který měla. Sedli jsme si na sedačku. Teda ona si spíš lehla a nožky při tom odložila na mě. Zapnula film a já sem jí při tom jemně hladil. Pak se mě najednou zeptala co sem včera dělal s jejíma žabkama, že mě viděla, jak s nimi vycházím z koupelny. V tu chvíli mě ztuhla krev v žilách, nevěděl sem co říct.
[block:ad=90]

Chvíli ticha nakonec přerušila ona..Řekla, že si myslí, že sem si udělal dobře. Asi nemělo cenu moc zapírat a nedobrovolně sem ji musel dát za pravdu. V tu chvíli mi hlavou šlo asi milión scénářů. Že naše přátelství skončí (sice sem s ní nechtěl chodit, ale přijít o ni taky ne). Že všude řekne co sem dělal s jejíma žabkama atd.. Její reakce byla, ale překvapivá..Jedno svoje chodidlo mi přiložila k nosu se slovy ať si přičichnu a to druhé si mezitím odložila mezi moje nohy. Penis byl okamžitě v pozoru a já sem si mezitím užíval vůně prstíků. Za chvilku sem je začal olizovat. Vypadalo to, že mojí kamarádce se líbí převaha, kterou nade mnou teď měla a koneckonců i péče, které se teď dostávalo jejím nohám. Po chvilce sem obě její chodidla nasměroval k mému penisu a ona ho začala pomalu honit. Po asi pěti minutách slasti, kterou sem si užíval se začala Alice vyslíkat a já se začal věnovat i dalším částem jejího těla. Krásně jsme se spolu bavili a když sem začal cítit, že to už dál nevydržím tak sem se opět přesunul k jejím chodidlům. Po chvilce sem se ně krásně vystříkal. Sperma Alici stékalo po prstech a po těch jejích krásných nehtech. Byl sem u vytržení, konečně se mi splnil sen a já si mohl užit s těma jejíma krásnými chodidly. A nakonec ne jenom jednou..
P.S.: Tenhle příběh je pravdivý Wink

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Jana
Obrázek uživatele ffph ffph
31.03.2012 | 11
Prázdninový oběd
Obrázek uživatele VansAndNylons VansAndNylons
01.09.2019 | 1
Módní přehlídka
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 7
Svázané ruce punčoškou (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
08.03.2016 | 15
Iba ty smieš...
Obrázek uživatele leroy leroy
19.01.2024 | zatím žádný komentář
Největší vrchol s...
Obrázek uživatele šato šato
07.10.2016 | 7
Školní kabinet a půda -...
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
27.10.2015 | 16
Skrytá touha na seznamce
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
07.02.2017 | 3