Jsem již postarší pán, 50 plus. Zkusil jsem snad všechny formy sexu s botkami a punčoškami, ale jednu ne. Vystříkání s dominantní dámou v erotickém podniku. Měl jsem určitou představu, kterou jsem hodlal uskutečnit. Zakoupil jsem kytici růžových růží a vstoupil do jednoho vytypovaného podniku. Sedl jsem si na bar a dal si kávu. Růže jsem měl zabalené nenápadně v tašce. Obhlížel jsem návštěvnice baru a hlavně jejich botky. Na konci baru seděla nádherná bruneta s krátkými vlasy a velkýma hnědýma očima. Vyměnily jsme si pohledy a ona si ke mě přišla připálit cígo. Můj pohled sjel dolů na botky. Byly úžasné. Byly v barvě těch růžových růží z jemné velurové kůže. Měly platformu a krásný jehlový podpatek. Okamžitě jsem pomyslel, jak musí vonět. Začal jsem se dostávat to tranzu. Dali jsme si drink, chvíli pokecali, mrkli na sebe a šli po schodech do patra. Její chůze mě dostávala. Měla krásné boky, které přecházely v dlouhé nohy, na kterých byly navlečeny decentně narůžovělé punčošky a to vše končilo v oněch růžových lodičkách.
[block:ad=89]

Při vstupu do pokoje jsem ji letmo políbil a řekl, že chci, aby byla moje paní, které chci zulíbat její nádherné botky. Mrkla na mě. Stoupl jsem si na proti ní a předal ji tu kytici růží. Ostrým pohledem pohlédla na růže a na mě. Kyticí mě flákla přes tvář, nejprve z jedné strany a pak z druhé. Hodila ji na zem a dominantně se na ni postavila. "Růže nemám ráda a ty si lehni a líbej mi špičku boty." Jak smyslu zbavený jsem si lehl a začal olizovat tu její nádhernou lodičku. Jak stála v těch růžích, tak jsem ucitil teplo, které sálalo z oněch lodiček. Začala přešlapovat a drtit ty růže těmi nádhernými botkami. Lístky květů se zarývaly do mírně profilované podrážky. "Lízej a vyčisti mě podrážku". To byl povel pro mě. Nevěděl jsem co dřív. Jestli čichat a líbat povrch té lodičky a nebo jazykem dostávat voňavé lístky růží z podrážky. Už jsem nevěděl jak si lehnout, protože můj ztopořený úd mě překážel. Lehl jsem si na záda a vytrvale lízal její botky. Byla to slast. Z kytice nádherných růží už mnoho nezbylo jen jeden odtržený květ.

Napíchla ho na jehlový podpatek a přiložila na moje čelo. Poté ho tou platformou rozšlápla tak, jak se zašlapává cigáro. Zavonělo to po růžích a po velurové kůži. Začala se zouvat a sundávat si punčošky. Decentně odkopla botky na zbytky růží a punčoškami, které si svlékla mě začala omotávat obličej. Ucítil jsem vlhkou vůni potu a v ústech slanou příchuť. "Už asi budu" řekl jsem a namířil svůj úd směrem k lodičkám a zbytku růží. Lehce mě ho nožkou zespoda přitlačila a já velkým výstřikem zkropil nožku i ležící lodičky.
[block:ad=90]

"Máš pěkný střik" pravila a šla se umýt. Objednal jsem mezitím malé občerstvení. Po chvíli se vrátila úplně nahá a na nohou měla nádherné korkové pantofle na vysoké platformě. "Kde jsi sehnala ty nádherné pantofle?" zeptal jsem se. ". Líbí se ti? Tak co s nima? " Moje odpověď zněla: "teď budeš poslouchat ty mě. Zuj se a začni se mazlit s těmi pantoflemi, ale nejdřív mě je dej očichat". Podala mě jednu botku a druhou si vložila mezi nohy. U toho se začala v rytmu vzdálené hudby vlnit. Nevěděl jsem ,kam se dívat dřív. Pantoflík byl dost okopaný a na nártu měly jeden široký pás z průhledného materiálu. Z poloviny byl od podrážky odtržený a na měkoučké korkové stélce byly vytlačeny prstíky. Na podrážce bylo vidět značné opotřebení. Usoudil jsem že to budou asi striptérské botky. Slélku jsem začal lízat. Měla krásnou slanou příchuť. Můj úd byl opět na prasknutí. Najednou jsem ucítil na mém ztopořeném údu zavěšenou vlhkou botku. "Obuj se a udělej mě s těma botkama". Lehl jsem si na záda a ona si sedla naproti mě. Pantoflíček se ji lehce pohupoval na špičce nohy. Navlékla mě ho na úd a chodidlem začala přirážet. Následoval opět mohutný výstřik. "Postav se a projdi se". Postavila se a ladnou chůzí se začala procházet. Nastříkané semeno začalo stékat po vysokém podpatku a mezi prstíky. Jak se nožka klouzala po stélce, tak ten natržený pásek praskl úplně.

Najednou se mě zeptala: "Můžu si líznout?" Vzala si botku a začala olizovat moje semeno z podpatku jako zmrzlinu. Celou tu dobu mě stál, ale už nebylo co stříkat. Když dolízala odešla směrem ke koupelně. Vrátila se v lehkém županu a sedla si ke stolku s občerstvením. Něco jsme pojedli, vypili sklenku vína a já jsem se chystal k odchodu. "Já s tebou nepůjdu já tady bydlím. A zítra si musím jít koupit nový botky, abych večer měla v čem tančit. Tyhle už dotančily". řekla s krásným úsměvem je hodila do koše.

"Tady máš na nové a moc díky" řekl jsem. "Já taky. A tohle jsem ještě nezažila". A letmým polibkem jsme se rozloučili.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Poprvé
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.02.2021 | zatím žádný komentář
Herečka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
08.12.2014 | 7
Punčošky
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
14.03.2013 | 34
Dívka z nákupního centra
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
20.11.2012 | 22
V kině
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
13.10.2012 | 21
Zuzana
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
07.10.2012 | 28
Pumpařka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
31.08.2012 | 21
V nákupním centru
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
07.07.2012 | 32
Dovolená v Itálii
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
22.06.2012 | 15
Silvestr
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.06.2012 | 15
Spolužačka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
25.04.2012 | 23
Vlak
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
26.03.2012 | 25
Návrat kluka k...
Obrázek uživatele Puncochacnik Puncochacnik
05.06.2012 | 1
Vyjížďka na motorce (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
12.10.2015 | 12
Synovec
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
30.12.2016 | 14
Hotelové tajomstvo
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
16.11.2018 | 10
Brigáda
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 13
Služebka s šéfkou
Obrázek uživatele verka verka
06.04.2012 | 34
Vesnická oslava
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.07.2016 | 9
Kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
28.02.2015 | 17