Již od mala se mi líbily dámské nožky. Přišel jsem na to již hodně brzy, protože jsem zažíval zvláštní, vzrušivý pocit, když jsem viděl nějakou ženu v silonkách a podpatcích. Neměl jsem moc příležitostí k tomu, abych přišel do kontaktu se silonkami. Neměl žádnou sestru nebo sestřenici, které bych mohl obdivovat nohy, jak bývá u podobných případů zvykem. Jedniná možnost byla u mojí mamky. Ta nosila silonky tak dvakrát až třikrát za měsíc a to klasické tělové. Vždy když je měla na sobě, byl jsem velmi vzrušený, ale v tom věku jsem ještě nevěděl co s tím. Postupně tato touha sílila. Někdy v pubertě, když jsem měl první zkušenosti s masturbací již za sebou, jsem chtěl zkusit i něco více. Vždy jsem si totiž při masturbaci představoval dámské nohy v silonkách.

Nejčastěji ovšem mojí mamky. Byla to ta nejjednodužší možnosti, jak se k silonkám dostat. V té době jsem poprvé použil k masturbaci její použité silonky. Ten pocit byl tehdy nezapomenutelný a dost vzrušující. V té době mi stačilo si jen silonku navléknout na penis a během pár chvil jsem byl hotov. Takto jsem se udělal do několika jejich silonek. Postupem času se z toho stala pomalu noční můra. Vždy jsem doufal, že si moje mamka vezme co nejdříve punčocháče a já je budu moct použít poté k vlastnímu potěšení. Když jsem byl v prváku, začala chodit s novým přítelem. Byl to takový hromotluk a já ho moc nemusel. Byli spolu snad jen čtvrt roku. Ovšem jak jsem měl již brzy možnost zjistit, byl dobrý v posteli. A o tom chci napsat dnešní příhodu.
[block:ad=89]

Na střední škole jsem byl dost zaneprázdněn a měl jsem málo času. Ovšem má slabost k dámským nohám v silonkách sílila. Jednoho pátečního dne jsem měl mít po škole trénink. Byl jsem šíleně nadržený. Těšil jsem se na večer, protože ráno si moje mamka brala nové, tělové silonkové podkolenky. Viděl jsem ji jen krátce ráno, ovšem natěšený jsem byl celý den. Předtím již nějakou dobu silonky neměla a tak jsem se těšil, že se budu moc uspokojit alespoň nad nimi. Den utíkal a já se těšil na večer a přemýšlel jsem, jak ji ty silonky vezmu. V tom jsem dostal SMS od mamky, že si jdou s přítelem někam večer sednout, na nějakou nóbl akci a že se vrátí zruha po mém tréninku. Večeři mi prý nechala na stole a měl jsem si ji jen ohřát. To byla zpráva k nezaplacení. Chvíli jsem se rozhodoval, zda mám jít na trénink, nebo domů a tam si užít její silonky při masturbaci. Nakonec jsem na trénink šel, ale v půce jsem se omluvil, že je mi zle a šel jsem domů. Když jsem otevřel dveře, nikdo doma nebyl. Pouze na stole byla moje večeře. Byl jsem tak nadržený, že jsem místo večeře hodil batoh do skříně a šel rovnou do její ložnice. Přesně jsem věděl, kde ty podkolenky má. Ležely na komodě a já si je ihned vzal do ruky. Moje vzrušení vrchjolilo a hned jsem k nim přivoněl. Nádherná vůně jejího tělového mléka a jejich nohou. Byl jsem v tranzu. Vytáhl jsem ho a navlékl na něho jednu silonku.
[block:ad=90]

Druhou jsem si strčil do pusy a začal jsem masturbovat. Byl jsem jako smyslu zbavený. Klečel jsem tam polonahý a bezmyšlenkovitě jsem se ukájel. V tom něco bouchlo. Rychle jsem přestal. Pak někdo vstoupil do chodby. Byla to mamka a její přítel. Zavolala moje jméno. Neodpověděl jsem. Klečel jsem tam jak zkoprnělý. Když jsem se neozval ani na druhé zavolání, ozvala se další rána a nějaké vzdychání. Nenapadlo mě nic jiného, než se schovat pod jejich postel. Jen co jsem se ukryl, rozrazily se dveře a já zpod postele viděl, jak jí nese v náručí a líbají se. Mamka říkala, že na to mají jen chvíli, než se vrátím z tréninku. Nevěděl jsem co mám dělat, protože teď už jsem nemohl ven. Všiml jsem si, že má moje mamka k šatům i silonky. To mě opět trochu vzrušilo. Mamky přítel ji doslova hodil na postel a já dostal prohýbající se postelí přes záda. Přesunul jsem se tedy hlouběji pod ní, abych nebyl vidět. Ovšem já viděl vše v odraze zrcadla, které bylo na dveřích skříne. V zrcadle jsem viděl, jak si sundává kalhoty a vytahuje penis, který si vzápětí máma bere do ruky a poté do úst. Pořád jsem měl na penisu tu její silonku. Začal jsem opět masturbovat. Při tom jsem sledoval v odrazu zrcadla co dělají. Po chvíli ji sundal šaty, přisunul si ji k sobě, ze zadu jí stáhnul silonky a strčil do ní penis. Z pod postele jsem viděl jen jeho nohy. Ovšem v zrcadle jsem viděl, jak jí to dělá dost tvrdě.

Zní do divně, ale v té době mě to dost vzrušovalo. Nemohl jsem přestat koukat na její silonky a stále obuté lodičky. Najednou ho z ní vytáhnul a sundal jí střevíčky. Ty spadly na zem a jedna až kousek od místa, kde jsem ležel já. Pak už jsem sledoval, jak jí bere za nohy a strká si penis mezi její chodidla. Ona dál vzdychala a i já jsem byl z toho na vrcholu. Během chvíle jsem podkolenku naplnil svojí tekutinou. Oni dál pokračovali a já začal být znovu nadržený. Zkoušeli další polohy a já jsem začal opět masturbovat. Najednou přestali, on mámu otočil zase na břicho a ona mu opět nastavila svoje chodidla. Silně vzdychal, když začal ejakulovat na její chodidla v silonkách. Viděl jsem na živo to, co jsem znal dosud jen z porna. Následně se otočila a on jí ho stčil opět do pusy. Potom mu máma řekla, že už musí končit, protože se brzy vrátím. Při tom si svlékla silonky a hodila je na zem vedle postele. Bylo vidět, jak jsou potřísněné. Příteli řekla, že se musí ještě honem vysprchovat. Vydala se do koupelny a on za ní. Já rychle vylezl z podpostele. Ovšem při pohledu na ty potřísněné silonky jsem neodolal a udělal se na ně ještě já. Bylo toho na nich opravdu požehnaně. Potichu jsem se vyplížil z ložnice do svého pokoje, kde jsem si vzal batoh. Pak jsem šel na chodbu a dělal hluk, aby si mysleli, že zrovna přicházím. Za chvíli vyšla z koupelny mamka, jako by se nic nestalo. Ovšem já věděl své. Pozdravili jsme se a ona šla do ložnice, kde začala rovnat povlečení a rychle popadla i svoje punčocháče. Snažila se, abych je neviděl. V tom vyšel z koupelny i on v županu.

Také jsme se pozdravili, ale jinak jsme si neměli co říct. Mamka se se mnou ale bavila a při tom šla zpět do koupelny, kde začala napouštět umyvadlo. Pak do něj hodila svoje silonky a při hovoru semnou je začala prát v ruce. Já si jen říkal: kdyby tak věděla co vím já. Pak svoje punčocháče nechala proschnout na topení. V noci jsem pak byl v koupelně a ještě do mokrých silonek se udělal potřetí. Od té doby to byl můj nejerotičtější zážitek až do doby, kdy jsem totéž dělal já se svojí přítelkyní.
Každopádně se tato situace už nikdy neopakovala....

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Bujaré mládí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
22.12.2019 | zatím žádný komentář
V čekárně
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.12.2018 | 7
Vesnická oslava
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.07.2016 | 9
Mamčina kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
08.05.2016 | 15
V šatně
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
18.11.2015 | 17
Na koleji
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
15.06.2015 | 20
Kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
28.02.2015 | 17
Moje přiznání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.01.2015 | 20
Moje silonkové poprvé
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
26.11.2014 | 21
Páteční noc
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
30.04.2014 | 26
Ve fitku
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
30.01.2014 | 35
Setkání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
16.09.2013 | 38
Návštěva doktorky
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
12.07.2013 | 56
Sousedka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.03.2013 | 35
Známá
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
07.08.2012 | 44
Synovec
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
30.12.2016 | 14
Co je v domě, není pro...
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 1
Romík a Tina začátek
Obrázek uživatele verka verka
19.07.2016 | 13
Moje první zkušenost - I...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
16.11.2014 | 13
Nejlepší kamarádka
Obrázek uživatele Davidkuvff Davidkuvff
07.05.2014 | 30
Sousedka
Obrázek uživatele wetor wetor
14.09.2014 | 35
Co se v mládí naučíš...
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 14
Mažoretka
Obrázek uživatele ali ali
12.01.2019 | 7