Bylo mi asi 10 let. Ve škole mě přitahovaly pantofle spolužaček. Moje matka dělala ve školní družině, kde měli mladou kolegyni. Nosila látkové pantofle na klínu. Jednou jsem vstoupil do kuchyňky, kde jsem je pod stolem uviděl. Začal jsem se jich dotýkat a měl jsem zvláštní pocit. Přičichnul jsem k nim a ucítil dosud neznámou vůni. Velice mě vzrušovala, ale nevěděl jsem proč. Uslyšel jsem kroky, tak jsem poodešel. Přišla ona. Pozoroval jsem, jak se přezouvá. Její krásné dlouhé nohy v punčochách zajely do pantoflí a ona odešla do třídy. Cítil jsem její parfém. Za pár dní jsem tam byl znovu .Šel jsem dřív, abych mohl čichat k jejím pantoflím. Kromě neznáme vůně tam byl ještě cítit ten parfém. Látková stélka voněla po nohách, vršek po tom parfému. Tato kombinace byla ještě víc vzrušující. Jen jsem se s nimi mazlil a čichal k nim. Byl to nádherný a dosud nepoznaný pocit. Pak družina skončila a já šel do jiné školy.

Moje matka moc pantofle nenosila, ale jedny trochu již obnošené ,nosily návštěvy. Byly kožené na bílém gumovém klínu. Dělalo mě dobře, když jsem se mohl koukat, jak v nich návštěvy u matky chodí. Když návštěva odešla, tak jsem je ještě teplé očichával. Zas to vzrušení, ale co dál. Jednou přišla teta. Drobná blondýnka s drdolem. Vždycky nosila úzkou sukni, punčochy a lodičky. Už jsem čekal až se přezuje. Sundala lodičky a vklouzla do pantoflí. Sedla si do pokoje na gauč. Zkřížila nohy a dala je pod gauč. Já jsem si ještě hrál s modely aut. Poslal jsem auto pod gauč a lezl pro něj. Dodnes cítím tu vůni kůže, gumy a nožek v punčochách. Byl jsem tak blízko, že jsem cítil teplo od jejích nožek. Neovládl jsem se a olízl nožku na patě.. Měla zvláštní slanou chuť. Teta to asi ucítila a vyndala nohy ven. Vyjel jsem autem jakoby nic. Když odešla, tak jsem jazykem ochutnal ještě teplou stélku. Byla slaná, ale jinak. Zas to vzrušení.
Pak jsem při každé návštěvě tety byl vzrušen. Jednou si povídaly s matkou ve stoje. Já jsem si zas jezdil autíčkem, ale tak ,abych byl co nejblíž tetiných nohou. Dával jsem prsty tak, aby mě na ně šlápla. Parkrát se to podařilo tak, že měkká klínová podrážka okopírovala můj prst. To bylo něco zase jiného a já cítil, jak se mě staví. Musel jsem odejít a počkat až splaskne.
Začínal jsem mít problémy, že kdykoliv jsem očichával boty, tak se mě postavil. Ale proč?
Když nebyli rodiče doma, tak jsem otevřel botník a prohlížel máminy boty už se ztopořeným. Nevím, co mě to napadlo, ale natáhl jsem si máminu punčochu, kterou měla zastrčenou v lodičce. Zezadu skříně jsem vytáhl kozačku a do ní se vymočil. Byl to opět vzrušující pocit.
Naštěstí už je moc nenosila, tak jsem je vzal a vyhodil do popelnice. I to byl zvláštní pocit. Ani je nehledala.
Pak jsem chodil v noci po sousedkách a kradl jim pantofle. Doma jsem se s nima mazlil , ale už s postaveným. Bylo to krásné, ale pořád to nebylo ono, něco ještě chybělo.

Usoudil jsem, že to je asi nenormální a že boty musím vyhodit. Tak jsem je se ztopořeným údem začal řezat nožem a potom vyhodil do popelnice. Čekal jsem na popeláře a se vzrušením pozoroval, jak popelářský vůz pantofle drtí.
V patnácti letech jsme byli na návštěvě, kde jsme i spali. Měli tam malou chodbičku plnou bot. Když šli všichni spát, tak jsem se tam šel podívat. Uviděl jsem tam černé kozačky na bílé gumové podrážce. Nevím, jak mě to napadlo, ale obul jsem si je. Procházel jsem po chodbičce a začal šlapat po botách, které tam byly. Jedny páskové sandálky na podpatku mě uchvátily tak, že jsem po nich začal skákat. Ztopořený úd v kalhotách byl na prasknutí. V rukách jsem držel semišovou lodičku a s tou se mazlil. Když už byly pěkně sešlapané, tak došlo k obrovskému výronu semene. Cítil jsem jak teče teplá tekutina po noze a máčí nohavici u kalhot. Nevěděl jsem co mám dělat. Byl to ten nejkrásnější pocit, který jsem v životě zažil.
Když jsem se vzpamatoval, tak jsem po sobě uklidil, mokré kalhoty vyčistil a dal sušit. Ráno když jsme odjížděli, tak jsem ještě zahlédl v rohu chodby rozšlápnutou botu a uvědomil si, že jsem konečně objevil to, co jsem hledal.

Postupem času jsem začal objevovat další taje a techniky až se z toho stala droga. Kradl jsem ve škole spolužačkám pantofle, punčošky. Top bylo, když jsem si v punčocháčích obouval kozačky. Většinou netrvalo dlouho a byl jsem hotov.. Začal jsem chodit s holkama, ale vždy to skončilo u bot. Už jsem se začínal bát, zdali to je normální. Kolikrát jsem svoji sbírku zlikvidoval, ale nedalo se s tím skončit.

Teprve v devatenácti jsem poprvé poznal sex s ženou. Jak jinak než přes botky. Byli jsme na pařbě. Měla krásný dřeváčky na platformě, padnoucí džíny a punčošky. Padli jsme si do oka a šli do chatky. Lehl jsem si na zem na záda. a sundal kalhoty. Ona se zula a odkopla dřeváky pode mě. Jak se dotkly mého údu, tak začal neskutečně narůstat. Pak si na mě sedla. Bylo to hned a bylo to opět něco nového a krásného. Byl jsem jak smyslu zbavený. Ještě jsem stihl si ho do těch botek utřít aby měla památku.

Začaly jsme spolu chodit a pak jsme skončili jako kamarádi. Po letech jsme se setkali, povídali si a ona mě řekla, že poznala že jsem na boty. Dodnes mě dává svoje ochozené, někdy jí i koupím aby je ochodila a dala mě je. I ty dřeváky jsem získal a mám je ve své sbírce již 42 let. Je to naše tajemství.
Mám děti, vnoučata a tolerantní ženu už 37 let. Má ode mě hodně bot a někdy s nimi zažíváme neskutečné chvíle.

PS: pochlubte se taky vy, jaké to bylo poprvé.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Herečka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
08.12.2014 | 7
Návštěva erotického klubu
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
31.10.2013 | 12
Punčošky
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
14.03.2013 | 34
Dívka z nákupního centra
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
20.11.2012 | 22
V kině
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
13.10.2012 | 21
Zuzana
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
07.10.2012 | 28
Pumpařka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
31.08.2012 | 21
V nákupním centru
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
07.07.2012 | 32
Dovolená v Itálii
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
22.06.2012 | 15
Silvestr
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.06.2012 | 15
Spolužačka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
25.04.2012 | 23
Vlak
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
26.03.2012 | 25
Služobná cesta - I.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.06.2012 | 9
Čarovné dreváky
Obrázek uživatele Hardtail Hardtail
02.12.2017 | 2
Prichytený III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2021 | zatím žádný komentář
Růžové punčocháče 2
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 10
Lucka
Obrázek uživatele Milujunožičky Milujunožičky
27.01.2015 | 16
Punčoškový úlet
Obrázek uživatele MrQ MrQ
28.03.2012 | 8
Bujaré mládí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
22.12.2019 | zatím žádný komentář
Stredná škola očami...
Obrázek uživatele Colbert Colbert
04.06.2018 | 2