Tak na letošního Silvestra jen tak nezapomenu.Byl jsem pozván s přáteli na ukončení roku do tzv.lepší společnosti.Bylo tam mnoho pracháčů s přítelkyněmi,lepší manželské páry a také několik společnic.Mě, jako obdivovatele dámských nožek zaujala hned ve dveřích bruneta s nádhernýma dlouhýma nohama.Měla tmavě modré,sametové, přiléhavé,krátké šaty, lesklé punčošky a sametové lodičky s platformou na jehlovém podpatku.Byly také modré ,ale troch jinak.K tomu měla do barvy kabelku.Nemohl jsem z ní spustit oči.Byla tam s kámoškou.Ta měla na sobě sáčko,kraťasy a docela pěkné vysoké kozačky.

Během večera se chodilo jíst a pít k rautovým stolům.Jak jsme tam s přáteli postávali,tak jsem si všiml,že při jídle u stolku byla vyzutá.Pohrávala si prstíky s botkou a velice sexy kouřila.Když byla personálem napomenuta,že se zde nekouří,nenápadně odhodila nedokouřenou cigaretu na zem, a již obutá ji zašlápla.Odešla do sálu.Nenápadně jsem se šel podívat na tu cigaretu.Byl na ni otisk podrážky a otisk jejich rtů.Bohužel jsem nemohl nic dělat,tak jsem šel taky do sálu.
[block:ad=89]

Večer gradoval a všichni byli notně rozjetí.Tančilo se v různých skupinkách a kroužcích.Tančily jsme s nimi v kole.Najednou se zula a odhodila lodičky směrem ke mě.Tak šikovně,že jsem je chytnul.Byl jsem maximalně vzrušen.Byly žhavé,vlhké a nádherně voněly.Chtěl jsem ji je podat,ale ona křičela, že 15 cm podpatek je dost vysoký a ať ji je podržím.Byl jsem jak v tranzu.Ale co dál? Když dohráli, tak si je ode mne vzala ,obula se a s borcem v podpaží odešla. Po půlnoci jsem viděl ze sálu, jak se něco děje u rautových stolů.Šel jsem tam.Viděl jsem jak s kámoškou stojí na stole a začínají tančit.Bylo to vzrušující.Každá měla láhev šampáňa a začínala ji na sebe lít.Začal jsem mít představy,co by se mohlo dít.Přátelé už šli domů,nikdo mě tam neznal ,a tak jsem se také zapojil.Nejdříve tančily velice opatrně aby nic nepoškodily,ale při polévání šáněm rozšlápla svými lodičkami květiny,které byly na stole.Asi ji to nevadilo,tak v nich začala tančit.

Najednou si zula lodičku, nalila do ní zbytek šáňa a podala mi ji.Byl to ten nejkrásnější novoroční přípitek,který jsem zažil.Nádherná botka zespoda olepená lístky orchidejí.Vypil jsem to na ex a botku nazul zpět na krásnou nožku.I její kámoška se přiblížila k další kytici a při tanci ji začala drtit. U toho se začaly obě svlékat.Ta moje svlékla šaty hodila je na ty květiny.Potom jehlovým podpatkem napíchla pomeranč, a podala mi ho.Naznačil jsem že nechci,tak ho pustila a smyslně rozšlápla.Stojící na blízku to zkropilo a vyprovokovalo k tomu,že ji dávali pod boty co bylo.Jablka,víno různé ciz okrajné ovoce.V koutě stolu jsem uviděl jahody.Šel jsem tím směrem a ona taky.Vzal jsem misku a šel zpět,abych mohl pozorovat jak drtí vše,co ještě zbylo na stole.Když přišla k šatům,tak se na ně postavila a začala si o ně čistit ony lodičky.
[block:ad=90]

Pak zula tu od šampáňa a podala mi ji.Nasypal jsem do ni ty jahody a opět nazul.Jahodová šťáva byla všude.Znovu ji sundala a podala mi ji se slovy"k šáňu patří jahody".Byla to zase slast.Měl jsem jen strach abych nevystřík taky.

Znovu ,se zbytkem jahod, jsem ji lodičku nasadil.Měla už na sobě jen kalhotky, punčošky a ty lodičky.Za halasných výkřiků odhodila i kalhotky. Pak na sobě začala trhat ty punčošky.Znovu se postavila na ty sametové šaty a začala tančit.Na mokrých šatech byl vidět každý její otisk podrážky a podpatku.To co zbylo ze sametových šatů a orchideji si budu stále vybavovat.Najednou odkopla lodičky z nožek směrem ke mě,ale tak šikovně,že mi vypadly pod stůl.Dotrhala punčošky a rozhodila je mezi jásající. V ten moment jsem byl pod stolem.Byl to takový fofr,že si toho snad ani nikdo nevšiml.Ubrusy byly až na zem,tak jsem nebyl vidět.Vzal jsem tu druhou,čistou lodičku nasadil ji na úd a naplnil takovým množstvím,že jsem tomu ani nechtěl věřit.Opatrně jsem vylezl zpod stolu.Všichni se přemístili do sálu,tak mě nikdo neviděl.Nahá děvčata tančila v sále a moje bruneta s nalitým borcem v podpaží zahalená do ubrusu šla ke mě.Opět jsem ji obul lodičku.Nejdřív prázdnou,pak plnou.Ucítila teplotu mého sperma a pookřála.Borec něco zamumlal o taxíku.Řekla"moc jsem si to užila,ale přítel chce domů,tak sbohem"a zmizela v davu.

Já jsem se ještě vrátil pro ten nedopalek cigarety,opatrně ho vzal a uschoval na památku.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Poprvé
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.02.2021 | zatím žádný komentář
Herečka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
08.12.2014 | 7
Návštěva erotického klubu
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
31.10.2013 | 12
Punčošky
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
14.03.2013 | 34
Dívka z nákupního centra
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
20.11.2012 | 22
V kině
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
13.10.2012 | 21
Zuzana
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
07.10.2012 | 28
Pumpařka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
31.08.2012 | 21
V nákupním centru
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
07.07.2012 | 32
Dovolená v Itálii
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
22.06.2012 | 15
Spolužačka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
25.04.2012 | 23
Vlak
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
26.03.2012 | 25
V kanceláři II
Obrázek uživatele Pauli Pauli
30.03.2013 | 18
Pracovní choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.08.2016 | 10
Valentín a legíny
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2021 | zatím žádný komentář
Punčošky a Roman
Obrázek uživatele verka verka
19.06.2013 | 43
zájezd po letech
Obrázek uživatele verka verka
01.05.2022 | 3
První líznutí 2
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
29.03.2017 | zatím žádný komentář
Na brigáde.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
16.04.2022 | 5
Nová fanynka
Obrázek uživatele hoselover hoselover
25.05.2015 | 9