Tento můj osobní příběh začíná někdy v 80.letech,kdy se vchody paneláků nazamykaly.Děsně rád jsem v noci vcházel do paneláků a okukoval botníky,očichával botky a některé jsem si vzal domů.Parkrát se stalo,že jsem se na podestě s botkami udělal.Nádherná doba.

Uplynulo 20 let a jednou při návratu z hospody,jsem to vzal domů přes sídliště. Všechny dveře byly zamčeny až u posledního paneláku dveře povolily.Opět ten rozechvělý pocit a už jsem byl vevnitř.Skoro nic tam nebylo.Botasky,bio pantofle,polobotky.Až v pátém patře,už podle vůně, jsem tušil,že něco bude.Cvakl jsem vypínač a užasl.Lodičky,kozačky,pantofle.Nevěděl jsem,kterou dřív. Zabořil jsem obličej do nádherné kožené kozačky s malou platformou a jehlovým podpadkem.Vtom se otevřely dveře."Co tady děláš?" "Jéé ty tady bydlíš?" odpověděl jsem rozechvělým hlasem."Tak pojď dál".Když jsem vstoupil dovnitř,tak jsem si teprve pořádně uvědomil u koho jsem.
[block:ad=89]

Byla to bývalá spolužačka z devítky,kterou jsem už léta neviděl.Chodila sice do áčka,ale hned jsem si vybavil,že měla nejkrásnější nohy a nosila nejhezčí boty z celé školy.Většinou nosila minisukni a už v té době vzorované punčochy.Jednou jsem počkal v šatně až všichni odejdou a z jejího sáčku jsem vyndal její froté pantoflíčky na klínku.Byly ještě teplé a vlhké.Nasadil jsem si je na úd a hned se udělal.Poslední den školy přišla opět ve vzorovaných punčoškách a mini.Na nožkách měla sandálky-brikety,které se tehdy začínaly nosit.Při svlékání bundy shodila z lavičky spolužačce kytku pro paní učitelku.Otočila se a nechtěně rozšlápla jeden karafiát.Pak vytáhla z pytlíku pantoflíčky hodila je na zem a řekla:"dnes na to seru" a dupla na ně tak silně až se roztrhly.Potom je nakopala k odpadkovému koši a s elegancí odešla do třídy.

"Dáš si kafe nebo panáka?" já "panáka a velkýho". "Pojď něco ti ukážu,"řekla a otevřela skříň.Nebyla to skříň,ale obrovský botník.Pocítil jsem,jak se mi podlamují kolena a staví prut. "Který chceš vidět na mě?" Ukázal jsem na sandálky na platformě s jehlovým podpadkem.Odkopla saténové domácí pantoflíčky s peříčkem a začala se obouvat.Všiml jsem si, že i doma nosí vzorované punčošky.Při každém zouvání a obouvání mě lehce přišlápla a já jsem ji pohladil a políbil chodidlo.Když si oblékla nízké kozačky na platformě se silným podpadkem došla na konec chodby,kde byl koš na odpadky.U něj ležely sametové černé sandálky na podpadku.Oba jsme na ně koukli."Ty mám připravené do popelnice.Mají prasklý pásek.Jestli je chceš,tak ti je dám."Odpověděl jsem:"můžeš mi je ještě upravit?" "Ráda" řekla a oběma nohama je začala drtit.Pásečky křupaly a u jedné se odlomil i podpatek.To už jsem nevydržel a začal jsem kropit to úžasné dílo.Punčošky,kozačky i sandálky.
[block:ad=90]

"Musím se jít převlíct a ty jdi do obýváku na toho panáka."Zula se a stáhla si i punčošky.Vše odhodila na kupu ke koši.
Sedl jsem si do obýváku a snažil se uložit svůj prut.Za chvíli přišla.Měla na sobě zlatavé punčošky a hnědé kožené dřeváčky se zlatou sponou.Kopli jsme do sebe panáky a ona si sedla naproti mě.Natáhla nožku směrem k mému údu.Zase jsem byl v tranzu. Stáhl jsem kalhoty a ona mi nasadila nožku se dřeváčkem na úd.Cítil jsem teplo její patičky.Parkrát narazila a opět jsem byl hotov.Vstala a postavila se.Semeno teklo všude i mezi prstíky.

"Jdu se umýt". "Můžu jít s tebou?" řekl jsem. "Pojď". Svlékla si tričko a vlezla do sprcháče.Pustila sprchu.Voda stékala po punčoškách až do dřeváčků.Sundala si kalhotky a dřeváčky.Pak vzala jeden dřeváček,olízla podpatek a celý si ho vrazila do kundičky.Po pár pohybech se udělala.
Utřela se,vzala si župan a obula saténové pantoflíčky.
Když jsme se loučili řekla mě:"tady máš igelitku a vem si ty sandálky a punčošky od toho koše.Vem si i ty kozajdy,takové už se nenosí.A dík"
Dveře zaklaply a já s igelitkou mazal domů a přemýšlel jsem,jestli jsem byl manželce nevěrný.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Poprvé
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.02.2021 | zatím žádný komentář
Herečka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
08.12.2014 | 7
Návštěva erotického klubu
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
31.10.2013 | 12
Punčošky
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
14.03.2013 | 34
Dívka z nákupního centra
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
20.11.2012 | 22
V kině
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
13.10.2012 | 21
Zuzana
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
07.10.2012 | 28
Pumpařka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
31.08.2012 | 21
V nákupním centru
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
07.07.2012 | 32
Dovolená v Itálii
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
22.06.2012 | 15
Silvestr
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.06.2012 | 15
Vlak
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
26.03.2012 | 25
Ekonomka z práce a můj...
Obrázek uživatele šato šato
30.09.2018 | 2
Večer na chate
Obrázek uživatele leroy leroy
28.02.2022 | zatím žádný komentář
První zkušenost
Obrázek uživatele feetlover23 feetlover23
20.04.2015 | 15
Sekretářka mého šéfa
Obrázek uživatele Sigaran Sigaran
13.07.2019 | 3
Paní Jana
Obrázek uživatele Milahaj Milahaj
05.02.2013 | 29
Příběh ze školy, Škola-...
Obrázek uživatele Martin332 Martin332
11.01.2021 | 2
Lákavá tchýně
Obrázek uživatele šato šato
07.11.2016 | 8
Pod postelí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
03.10.2016 | 4