Kdysi jsem chodila na marketingové semináře, které mi doporučila moje známá. Mělo to být velmi prestižní a drahé vzdělávání, na které se chodilo několik měsíců. Studijní hodiny byly po celé odpoledne a bylo to velmi náročné. My jsme tam docházely od pátku na celé víkendy, a někdy i ve všední dny. Bylo to v soukromém centru, které bylo poměrně velké. Bylo tam několik reprezentačních místností, kanceláří i bufet, šatny a podobně.

Do učebny našeho kurzu nás chodívalo kolem deseti a vzhledem k povaze kurzu jsme byly samé ženské. Samozřejmostí bylo dodržení dress kódu. Po pár týdnech jsem si na našem lektorovi všimla, že si pokoušel nenápadně vyfotit několik kolegyň, které seděly u předních stolů. Má kamarádka z toho lektora byla docela mimo, hrozně se jí líbil a pořád se nad ním rozplývala. Mě zajímal víc obsah kurzu, ale občas si nebylo možné nevšimnout některých věcí. Například toho focení, nebo toho, jak býval vzrušen a následně si vžde musel sednout, aby to skryl. Před ženou ale nelze podobný problém skrýt, navíc, když se to stává častěji.
[block:ad=89]

Byla jsem jedna z mála, kdo využíval místní šatny. Nechávala jsem si tam náhradní oblečení. Už jsem věděla jak náročné to bylo. Pokud jsem zrovna o víkendu docházela na odpolední semináře po celém dni v lodičkách, bylo příjemné si vzít jinou obuv a nechat nožky trochu odpočinout. Konec konců mi přezouvání nebylo cizí ani z učitelského povolání. Proto jsem měla ještě jedny lodičky, které byly pohodlnější. Po pár měsících jsem se rozhodla jít na kurz i v pondělí. Nerada chodím pozdě a proto jsem na přemýšlela, jestli vůbec jít. Ale už jsem tam skoro byla a tak jsem přišla na poslední chvíli a trochu schvácená. Zašla jsem si do šatny odložit své věci a vzít si alespoň jiné boty, aby mě nebolely nohy. Vytáhla jsem si zpod skříňky lodičky a běžela na přednášku. Na převlékání nebyl čas.
[block:ad=90]

Právě to začínalo. Usedla jsem na své místo a všimla jsem si, jak je lektor nervózní. Neměla jsem tušení co se děje. Sama jsem se nemohla na nic pořádně soustředit, protože jeho náhlé koktání bylo neobvyklé a budilo pozornost. Proto jsem ho sledovala. Zdálo se, že je nervózní kvůli mě a netrvalo to dlouho, než se mu zase udělala ta boule v kalhotách. Nakonec se zase musel posadit. Byla jsem trochu zpocená, nicméně po chvíli jsem pocítila větší vlhko než je běžné, a to ve své lodičce. To bylo nadmíru podezřelé. Zula jsem si botu. Všimla jsem si, že mám na silonkách mužské sperma. Byl to šok. Zvedla jsem se a šla do šatny se přezout. Během celého odpoledne lektor seděl a choval se divně. Nakonec jsem pochopila proč. Když se blížil konec přednášky, odskočil si zavolat. Údajně to byl velmi akutní hovor. Jelikož jsem celý seminář přemýšlela o tom co se stalo, s jistým podezřením jsem se také zvedla a šla zpátky ke kabinám. Když jsem došla až za roh ke své skříňce, viděla jsem ho, jak má mou lodičku na svém obličeji a obnažuje si druhou rukou penis! Zakřičela jsem na něj a on se málem sesypal. Byla jsem opravdu naštvaná a šla si do učebny pro své věci. On mě u dvěří zastavil a prosil, abychom si v jeho kabinetu promluvili. Seminář ukončil a šli jsme do kanceláře. Tam prosil, litoval a omlouval se. Já nechtěla nic víc slyšet. Nabízel mi, že by mi vše vynahradil. Já jsem ale naši diskuzi ukončila a odešla jsem pryč. Chodidlo jsem měla ještě trochu mokré. V kabince jsem naštěstí měla náhradní silonky, ale na další vzdělávání mě přešla chuť. Na kurzy jsem už nepřišla. Moje kamarádka na něj měla neustálé nějaké poznámky a tvrdila mi, že se mu asi musí líbit. Údajně je z ní vzrušen a snaží se nenápadně fotit její nohy. Už jsem to raději nekomentovala. Myslela jsem si své. On je perverzák a ona je tupá....

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Posedlost footfetishem
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
22.10.2016 | 16
Každý má nějaké tajemství
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
14.06.2016 | 16
Mamčina kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
08.05.2016 | 15
Výberové konanie
Obrázek uživatele qwerty7 qwerty7
06.11.2014 | 19
V šatně
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
18.11.2015 | 17
Zase nová zkušenost III
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.04.2019 | 5
Kamarátova nevlastná...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
27.01.2020 | 6
Poprvé (PP potřetí)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.11.2015 | 14
Dárek k osmnáctinám
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
15.09.2016 | 15
zájezd
Obrázek uživatele verka verka
11.08.2016 | 16