Stala se ze mě foot fetishistka, avšak nebývalo tomu tak vždycky. Ve svém životě jsem se setkala s incidenty, kdy jsem nacházela sperma ve své obuvi, kdy mi student vyznával lásku nebo kdejaký chlap dělal nejrůznější návrhy. Jako žena, která si zakládá na půvabu a určitých přednostech, jsem vždy vnímala, jak nejrůznější čumilové nemůžou spustit oči především z mých nohou. Vdala jsem se sama za muže, jehož vášní byly mé nohy. Vše jsem s takovým fetishistou chápala už jinak. Líbal mi je, cumlal, projížděl svým penisem, dokonce vyžadoval, abych do práce chodila s jeho sperma. Ze začátku se mi to moc nelíbilo, ale leckdy jsem ani neměla na výběr a postupem času jsem si zvykla a přistoupila na to. Samotný foot fetish se mi líbil, miluji, když se mi muž stará o má chodidla a uctívá mé tělo jako bohyni. Potom jsem začala chodit se spermatem v mých lodičkách a zamilovala jsem si ten pocit, když ho cítím na svém těle. Po roce jsem si už nedokázala představit, že bych teplo a lásku svého manžela na chodidlech vůbec necítila, a to většinou s tím nebyl problém, zcela zřídka jsem si musela vyměnit silonky nebo trochu utřít viditelná místa. Časem se mi to spojilo se sexuální chtíčí na plné obrátky, celý den to se mnou pracovalo a večer jsem byla skutečně hrozně nadržená. Prostě jsem do tohoto světa zapadla a sama se stala bohyní fetishe.
[block:ad=89]

Po třetím roku manželství to přestalo klapat, samé hádky a už to nebylo ono. Nemohli jsme se už vidět. Jenže bez sexuálních hrátek jsem si neuměla představit život a bylo to naprosto ubíjející. Se studenty na tehdejší vysoké škole jsem si docela rozuměla, snad i více než by bylo profesionální, věděla jsem, komu se líbím a měla jsem v paměti studenta, který neustále sledoval mé nohy a neuniklo mi, že si je hodněkrát zkoušel fotit. Jednu hodinu jsem si zula lodičky a dala nohy na kraj stolu, dělala jsem unavenou a pak si všimla, že jeden, úplně jiný, student sedící sám vzadu měl ruku na rozkroku a zrak na mých chodidlech! Ani si nevšiml, že na něj koukám.

Mým záměřem bylo některého z mladých pánů využít k mé spokojenosti. Dotyčného jsem si odpoledne pozvala do soukromí do kabinetu a dala si nohy tak, aby je měl přímo před sebou. Ptala jsem se, jak se má a co si myslí o předmětu. Nemohl se soustředit a po chvíli bylo vidět, že mu stojí. Bez váhání jsem položila svou nožku do jeho rozkroku a lodičkou přitlačovala. Jeho hlava byla úplně rudá a nemohl ze sebe nic dostat. Po chvilce se prudce zvedl, že jsem se lekla a mou lodičku sundal a během pár tahů ji naplnil svou explozí. Prý mu málem explodovaly koule. To bylo přesně to, co jsem chtěla, ale dělala jsem překvapenou a ať zatím odejde. Svou lodičku naplněnou tekutinou lásky jsem vyfotila a poslala manželovi. On neskutečně zuřil a úplně šílel, což byla velká radost a zároveň start dalších her.

Napsala jsem sms tomu studentovi, kterého jsem dobře znala a asi za 30 minut dorazil do kabinetu. Bezostyšně jsem mu nabídla, že mi může líbat nohy a pokud o to má zájem, ať se snaží. Z té představy, že jsou ochotni udělat cokoliv, jsem byla totálně mokrá. Dala jsem nohy na stůl, vyzula lodičky a on začal má chodidla lízat a se zavřenýma očima nasával mé silonky jako otrok. Všechny zbytky sperma vylízal, přesněji řečeno vyčistil, má chodidla jsem měla od všech slin stejně naprosto promočená. Já byla v totálním tranzu z toho, jak fanaticky milují mé tělo a je jim jedno, zda u toho olizují cizí ejakulát. Manžel byl na sebevraždu a já znovu cítila teplo lásky na svých nohách a byla jsem středem vesmíru. To vše se mnou dělalo hrozné věci. Sama jsem se stala do jisté míry posedlou a snažila se dohánět své potřeby dál a dál.
[block:ad=90]

Další den jsem potřebovala znovu prožít rituál. Bohužel jsem musela čekat na odpoledne, ráno to už jako s manželem nebylo možné. Opět jsem si dala nohy na stůl a hned mi přišla sms od jednoho ze dvou prověřených studentů, ať toho nechám a že to nemůže vydržet. Začala jsem být vzrušená a už nemohla myslet na nic jiného. V semináři jsem zadala práci a už jenom pozorovala mé nohy pod stolem. Dovádělo mne to k šílenství. Pozvala jsem si oba studenty do kabinetu, zamkla a každému dala jedno chodidlo do klína. Nabídla jsem jim, ať dělají, co dokáží. Oba se začali věnovat mým chodidlům, jeden se nemohl nabažit mou nožkou, druhý se dusil vůněmi mé lodičky. Oba se ukájeli mou krásou tak, že já sama jsem to nemohla vydržet. Když jsem cítila všechno to líbání a doteky penisů na chodidle, nemohla jsem odtrhnout ruku od vnitřku svých kalhotek. K neštěstí mi jeden z nich rotrhl silonku na chodidle a vrazil penis dovnitř, to mne rozzlobilo, protože na silonkách jsem si zakládala a byly velmi drahé. Nohy jsem sundala a byla naštvaná. Jim to evidentně nedělalo starosti a oba se udělali do mých dvou lodiček a jen tam postávali. Já jsem si je obula a šla ven si zakouřit. Pak jsem šla zpět a mládenci tam už nebyli. Zamkla jsem kabinet a šla dál, bohužel mě zastavila nadřízená a pozvala do kanceláře.

Prý se doslechla, že se chovám velmi sexisticky a že lodičky toho mají být důkazem. Odvětila jsem, že vůbec nechápu, v čem je problém, jenže v tu chvíli mi zrovna trochu protékalo sperma z chodidel ven. Děkanka prohlásila, že jsem asi nabrala nějaký bordel a podala mi ubrousky, jenže vzápětí vykřikla, že to je snad nějaké sperma a že takto nevhodné věci nepatří na pracoviště. Neměla mě ráda, všichni chlapi po mně koukali, to ženu samozřejmě naštve, takže jsem se neobhájila a dostala vyhazov.

Od věcí, které člověka uspokojují, mne to neodradilo a neodradí. Práci mám novou a o nejintenzivnější slastné pocity se nenechávám připravit.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Událost ze seminářů..
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
31.08.2016 | 7
Každý má nějaké tajemství
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
14.06.2016 | 16
Stopárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.04.2012 | 6
Švagrová
Obrázek uživatele jkr_007 jkr_007
20.06.2012 | 49
V nemocnici
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2012 | 16
Stredná škola, nové...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
04.11.2018 | 5
Imatrikulácie
Obrázek uživatele marek623 marek623
25.08.2015 | 9
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
Pumpařka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
31.08.2012 | 21