Tato povídka nebude typu příběhu, ale toho jaké mám štěstí, které nemá každý. Začal bych asi tím, že jsem podle mě normální kluk, i když jsem celkem dost žádaný. Nožky se mi líbí už od sedmé třídy, kdy jsme pracovali na pozemku. Po práci si kamaradka sundala černé balerínky, ze kterých se linul zápach, kteremu jsem neodolal. A muj pěšák také ne. Tento přiběh je o mé kamarádce, se kterou se stýkam už od základní školy. Poštěstilo se mi tím, že jsme se spolu vypravili i na střední školu. Byla to brunetka, asi stošedesát centimetrů vysoká. Nosila silonky snad pořád, přesněji tedy silonkové ponožky.

Vždy když začne být teplo, nosí baleríny. Jelikož balerínkami má uchylka začala, tak jimi a navíc i lodičkami pokračovala. Ve škole vždy nnosila takové papučky, které byly z plyše. Tyto papučky nosila druhým rokem, takže byly velmi "jeté". Že k nim mám vztah jsem zjistil už za doby normálních šaten ve škole, do kterých jsem měl jako její spolužák přistup snad kdykoliv. Nemálokrát jsem si s nimi užil. Později do školy dorazily skřiňky a do té jsem už přistup neměl. Jednoho parného léta mi ve škole řekla, abych ji zašel pro penize do skřiňky a a dala mi své klíče. Samozřejmě jsem nezaváhal ani vteřinu. Když jsem ji penize donesl řekl jsem, že kliče ji dam pak a rychle jsem utikal pryč nabudit v ní dojem, že příliš spěchám. Dalši hodina byla půlená angličitna holky/kluci. Po hodině byla velká přestávka o které jsem sedl na kolo a pádil si nechat udělat druhý klíček. Poté jsem se vrátil a kliče ji spokojeně předal. Po škole jsem si sebral její papučky a utíkal na WC, kde jsem si pořádně užil. Papučky jsem nechal neposkvrněné, ale měl jsem mokré břicho - tudíž i triko.
[block:ad=89]

Ty papučkky byly ještě tak vlhké od jejich nožiček a silonek. Stačilo jen přiložit jazyk na misto, kde byla před dvaceti minutami její pata a bylo to jakoby vam někdo do úst sypal sul. No slast, které jsem musel využít. Když jsem se zadival dovnitř na mista kde je přední čast nohy, byla ta místa uplně vytlačená a černá od prochození. Na tato mista jsem se samozřejmě jazykem nedostal, a zničit jsem je nemohl. Když jsem se vratil s papučkami vruce, seděla u skřiňky a podivala se na mě. Nechal jsem u skřiňky svou mikinu kterou tešď držela v ruce. Patrně ji došlo o co jde, když viděla papučky u mě v rukou a mokré, velice mokré triko. Netušil jsem, že byla na školním doučování z ruštiny. Jak tam tak seděla, tak se mě zeptala, jestli jsem dělal to, co sí myslí. Nemělo cenu zapírat. Navíc - ona je člověk, který je chapavy. Poté prohlasila, že jí celkem bolí nohy, ale že svuj trenink tenisu ještě vydrží. Myslel jsem, že se to bude snažit nějak přejít. Toho názoru jsem byl do té doby, než mi řekla , že by si ode mě přála masáž chodidel. Řekla mi o dobu, kdy mam přijít. Zamkla své papučky do skřiňky a odešla. Ja pak odešel domů, kde jsem se připravoval na pozdní odpoledne, které mě čekalo. Když jsem k ní přišel, zastihl jsem ji jak otvíra dveře domu. Viděl jsem, že je ještě v teniskach z treninku. Vešli jsme do domu a ja se nabidl, že ji zuju. Odmítla mě a boty si nechala nazuté. Doma nikdo nebyl, takže si lehla do postele a zapla svuj notebook. Začla se divat na film.
[block:ad=90]

Nato mi řekla, abych šel k ní a nejdřív ji namasiroval záda. Tak se taky stalo a uběhla skoro pulka filmu. Vtom ho najednou stopla a otočila se na záda. Počitač si položila na břicho. Pak řekla:"teď nohy", na kterých jsem viděl stále boty. Já si tedy klekl na zem k posteli a zul jí jednu botu. Málem mě ta vůně omráčila. Na nožkách měla silonky - stále asi ty samé. Řekla mi, abych ji sundal obě ponožky a nechal si je, protože už je asi nebude chtít. Tak sem si je dal do sáčku, aby mi neunikla ta vuně a dále se věnoval jejim nožkam. Začal jsem je jemně masirovat. Jelikož byly zpocené, šlo to hladce. Poté mi řekla, že čekala láskyplnější starání o svá chodidla nad kterými si dělám dobře. Tak jsem jeji nohy začal vroucně libat a lizat. Věnoval jsem se hlavně patám, protože prstíky mě tak nevrušovaly. Nato mi řekla, že za odměnu jsou nožky jen moje. Muj pěšak byl venku skoro po celou dobu masáže, protože ten tlak se nedal vydržet. Řekla mi, že už si něco přečetla o mé uchylce a udělala mě nohama. Byl to užesný pocit. Před sebou jsme se už nemuseli stydět, protože jsme spolu už měli něco víc. Nakonec mě vyprovodila a řekla, že už o tom nechce nikdy vice slyšet. Na všechno co se stalo zapomenem a pujdem dál. Ještě se mě zeptala, jak jsem se dostal do její skřiňky, ale zalhal jsem, že byla jednoduše otevřená. Odešel jsem domů se silonkami a užasným pocitem. Každy den po vyučování s jejími papučkami uživam a na konci roku ji je chci ukrást.
Na zavěr dodávam i foto jejich nožiček v silonkach.

Celý text byl pravopisně a jazykově korigován administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Setkání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
16.09.2013 | 38
Duchonka
Obrázek uživatele Tester Tester
02.07.2012 | 9
já a Roman 2
Obrázek uživatele verka verka
28.09.2013 | 34
Změna domácí
Obrázek uživatele kalanak kalanak
21.05.2013 | 25
Firemní technik
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
08.06.2014 | 62
Fotograf
Obrázek uživatele Tester Tester
27.03.2012 | 8
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
Alice
Obrázek uživatele hoselover hoselover
24.03.2015 | 12