Jsem normální kluk. Tedy skoro normální. Mojí vášní je fetišismus na dámské oblečení. Občas si koupím nějaký hezký kousek a v tajnosti si ho obleču. Mám takovou chlapeckou nebo skoro dívčí postavu, takže není problém vybírat z běžných dámských velikostí. Abych ale trochu zesílil, rozhodl jsem se, že budu občas chodit cvičit. Tak jsem se přihlásil do klubu kondiční kulturistiky. Máme vlastní posilovnu pouze pro členy klubu, můžeme chodit kdy chceme. Mám rád na cvičení klid, chodím tedy večer po půl deváté, bývám tam většinou sám, nebo poslední odchází půl hodiny přede mnou.

Až jednou tam chvíli po mě přišla i jedna pěkná žena, odhaduji kolem pětatřiceti let. Vysoká, štíhlá, udržovaná. Na první pohled bylo znát, že je ze města a že jí dost záleží na tom, jak vypadá, jak je oblečená. Zahlédl jsem ji ve společné vstupní místnosti, kde se všichni vyzouvají a pak jdou buď do pánské nebo dámské šatny. Ty se nezamykají, všichni se tam tak nějak znají a není důvod se o své věci obávat. Pak je opět společná chodba a sprchy, opět pánské a dámské. Vchod do vlastní posilovny je jak z vstupní místnosti, tak z chodby u sprch, takže z posilovny je o přicházejících a odcházejících přehled, stejně jako o těch, co jdou do sprchy a ze sprchy. Takže jsem ji poprvé zahlédl, když se vyzouvala a šla do šatny. Nevěnoval jsem jí pozornost, cvičil jsem dál. Za chvíli přišla převlečená.
[block:ad=89]

Měla na sobě tričko, černé lesklé legíny a botasky. Když jsme se k sobě přiblížili, tak jsme se pozdravili. Na můj pozdrav dobrý den odpověděla: ahoj, tebe neznám, chodíš sem dlouho? My si tady tykáme, můžeš mi říkat Marcelo. Tak jsme si podali ruku. Pokračovala: já chodím obvykle dopoledne, ale mám novou práci a budu chodit asi touto dobou, ráno už čas nemám, odpoledne musím být s rodinou, takže mi zbývá jenom večer. Prohodili jsme ještě pár vět a šli si každý cvičit po svém. Po hodince zašla pro čisté prádlo do šatny a pak do sprchy. Pak opět do šatny, obout, pozdrav a šla domů. Takhle to šlo dvakrát týdně asi dva měsíce, jen jsem vždycky koukl, co má na sobě. Začal jsem si ji všímat čím dál tím víc. Oblékala se fakt moc pěkně, atraktivně. Boty vždy na vysokém jehlovém podpatku, většinou minisukni, elegantní halenku. A přišel podzim a ochlazení. Začala nosit legíny, silonky, kozačky, kožený kabát, kožené kalhoty a podobné sexy kousky. A to už bylo na mě moc. Vždycky, když zašla do sprchy, vniknul jsem do dámské šatny a oblečení jí trochu okoukl, omakal. Byl jsem čím dál tím drzejší, začal jsem si dokonce sledovat čas, jak dlouho ve sprše bývá, abych věděl, kolik času mám.

A pak přišel ten den. Opět jsem čekal, že musí každou chvíli přijít, takže jsem cvičil v místech, kde je výhled do vstupu. Cvaknutí klíče, klika. Nahlédla do posilovny. Ahoj, jsi tu sám? Ahoj. Jasně, jako obvykle. Dneska měla na sobě lesklé tělové silonky, černé kozačky pod kolena s jehlovým podpatkem a černý kožený tříčtvrteční kabát, krásně vypasovaný. Ještě se rozhlédla po posilce, vrátila se do vstupu, sundala kabát a kozačky. Prošel jsem kolem dveří a viděl, že má na sobě koženou minisukni a růžovou saténovou halenku. Zmizela na chvíli v šatně. Byl jsem úplně vzrušenej, což se ještě umocnilo tím, že ze šatny přišla v krátkých černých lesklých elasťákách a lesklých tělových silonkách. Měla na sobě ještě bílé tričko, všechno jí to perfektně sedlo. Její nohy byly prostě fantastické. Silonky se leskly při každém jejím pohybu. No, tak jsme cvičili, občas prohodili slovo. Po hodince se Marcela odebrala do šatny, vzala věci a přešla do sprchy. A to byla moje chvíle. Počkal jsem, až jsem slyšel ze sprchy zvuk tekoucí vody, koukl na hodinky. Mám tak deset minut času, říkal jsem si, když jsem se opět vkrádal do dámské šatny.
[block:ad=90]

Tentokrát jsem na nic nečekal, ztrhl jsem ze sebe oblečení a šáhl po jejím. Úplně jsem se vzrušením chvěl. Napřed body. Takové s vyztuženými košíčky v krémové barvě. Natáhl jsem si je přes hlavu, zapnul háčky v rozkroku a koukl do zrcadla. Sedělo pěkně. Vycpal jsem si prsa svým oblečením. Hned to vypadalo líp. Hledal jsem ty její silonky. A, tady jsou. Vzal jsem je do ruky. Byly to samodržící se silikonovými pásky, tělové, lesklé. Bez zaváhání jsem si jednu po druhé sroloval a natáhl na nohy. Už při oblékání bylo jasné, že při umělém osvětlení, které tam bylo, se budou silonky krásně lesknout. Opět pohled do zrcadla nádhera. Nohy se překrásně leskly. Co tady máme dál? Kožená minisukně. Prohlédl jsem si ji. Zapínání vzadu, zip a háček. Dole rozparek. Hned jsem se do ní nasoukal a rovnou šáhl po růžové saténové halence, která visela na ramínku. Krásná, hebká, lesklá. Jeden rukáv, druhý rukáv. Před zrcadlem jsem si zapínal knoflíčky. Šlo to pomalu, protože se mi vzrušením úplně třepaly ruce. Napřed manžetky na rukávech a pak hlavní knoflíčky. Šlo to jen pod prsa, výš už to bylo moc těsné. Pak jsem si vzpomněl na kozačky a kabát u vstupu. Rychle jsem si to přinesl. Natáhl jsem kozačky na nohy, zapnul zipy. Šlo to špatně, mám přece jenom větší nohu a navíc ta špička, ale podařilo se. Šel jsem opět k zrcadlu. Musel jsem opatrně, jednak neumím na podpatku moc chodit a jednak podpatky dost klapaly. Ten pohled byl nezapomenutelný. Krásné přiléhavé kozačky pod kolena, lesklé silonky, kožená minisukně a růžová saténová halenka. Od hlavy až k patě v dámském oblečení, navíc tak vzrušujícím a sexy. Všechno lesklé materiály, které mám tolik rád. Prohlížel jsem se ze všech stran, bylo to dokonalé. Teď už jenom kabát a je to všechno. Jenže jsem si neuvědomil, že čas běží a já ho nijak nesleduji. A jak tak sahám po kabátu, klapl zámek a klika v dámské sprše. Ve mně strašně hrklo, srdce až v krku. Věděl jsem, že zbývá jen pár sekund do trapné chvilky, kdy mě Marcela uvidí v plné kráse, v jejím oblečení. Ta chvilka byla hrozná, srdce bušilo jako o život. To přece nemůže být pravda, říkal jsem si a začal panikařit.

Ale to už se otevřely dveře do šatny a Marcela zabalená do osušky v nich. Byla zamyšlená, tak si mě hned nevšimla, až zvedla oči na mě a zarazila se. Na ten výraz nezapomenu. Byla naprosto šokovaná, popravdě se jí vůbec nedivím. Prohlížela si mě nahoru a zase dolů a pořád dokola a nebyla schopná říct ani slovo, stejně jako já. Ta chvíle byla úplně nekonečná, tak už něco řekni, říkal jsem si v duchu. Její výraz se postupně měnil z překvapeného na rozzlobený. Pak řekla: hele, já tohleto nebudu vůbec komentovat. Jestli to nemáš v hlavě v pořádku, tak je to tvoje věc, ale mě do toho netahej. A teď bych si ráda vzala svoje oblečení. Takže to ze sebe koukej pěkně sundat, ať můžu jít domů a nemusím volat policajty. Začal jsem rozepínat halenku a ona zařvala: to si děláš prdel, ne? Ty máš i moje body? Ty seš fakt ujetej. To si mám po tobě oblíct i to? Hele, běž se převlíct do svý šatny, pak zaklep a podej mi moje hadry, ať můžu jít domů. Vytlačila mě ze šatny a práskla dveřmi. To byl ale trapas. Tak jsem se zase převlíkl, vzal její oblečení a zaklepal. Vztekle otevřela, vzala si oblečení. Měla na sobě opět svůj cvičební úbor. Asi se opravdu štítila jít domů v tom, co jsem měl na sobě já. Já jsem se vrátil do své šatny a čekal, až odejde domů. Od té doby jsem v posilovně nebyl, abych Marcelu náhodou nepotkal. No, třeba se jednou odvážím a Marcele se omluvím a všechno vysvětlím&

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Moje silonková premiéra
Obrázek uživatele Katovamilenka Katovamilenka
16.05.2012 | 16
S kolegou, poprvé
Obrázek uživatele fytb03 fytb03
26.10.2017 | 7
První zážitek v dámském...
Obrázek uživatele luky.103 luky.103
29.12.2013 | 26
Popelka - odplata
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
04.09.2020 | 2
Punčoškový úlet
Obrázek uživatele MrQ MrQ
28.03.2012 | 8
Oprava
Obrázek uživatele janddrozd janddrozd
16.06.2012 | 22
Butik IV.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
23.05.2012 | 4
Hudobná výchova
Obrázek uživatele Tester Tester
06.01.2014 | 28