Jednou, během prázdnín jsem byl nucen odjet na víkend k tetě, která bydlela kus od hranic republiky. Je to ocela veliký kus cesty od domova, takže mě to nijak netěšilo. Navíc jsem prostě musel. Nejraději jsem byl doma a hlavně jsem byl každý den nadržený, takže jsem mohl v posteli trávit svůj čas se silonkami, které jsem tam měl nahromaděné. K tetě to byla cesta vlakem dlouhé hodiny a především hrozná nuda. Když jsem konečně dorazil, řekla mi, že by chtěla jít večer na zábavu a že by byla ráda, kdybych mezi tím udělal pár menších úkolů na pozemku. V tu chvíli jsem se začal těšit až odejde a budu moct prozkoumat ložnici. Pokud budu mít štěstí, odnesu si trofej a užiju si to, co miluju.
Teta stejně jako babička žila bez manžela a sama, takže ani tady nikdo další už nebyl. Na zahradě jsem udělal jenom jednu věc a už jsem to nemohl vydržet. Vydal jsem šel do ložnice a začal hledat. Po otevření druhé skříně jsem našel spoustu krabiček od punčoch a hodně pověšených silonek. Podíval jsem se i do nočního stolku a našel jsem dokonce i vibrátor, což ve mě vyvolalo patřičné představy. Zase už jsem byl naplno vzrušen, takže jsem si musel rozepnout kalhoty. Vzal jsem si jedny silonky, které se mi nejvíc líbily a šel do koupelny k vaně. To byla vlastně i taková pojistka. Mohl jsem se tam zamknout a byl jsem v bezpečí. Napustil jsem si vodu a hrál si se silonkama. Všelijak jsem k nim čuchal a olizoval je. Nakonec jsem do nich vyvrcholil a dal je stranou.
[block:ad=89]

Po chvilce jsem vylezl a uslyšel, že už nejsem doma sám. Málem jsem dostal infarkt. Rychle jsem silonky zabalil do oblečení a vyšel z koupelny jen v ručníku. Do toho samosebou přišla teta. Zralá dáma s plnoštíhlou postavou, v lodičkách a černých silonkách. Začala mi vyprávět, že to byla nuda a že se sbalila a šla raději domů. V ten moment jsem uviděl ty otevřené dveře do její ložnice, kde jsem nechal pootevřený i noční stolek a zcela otevřenou skřín. Musel jsem se červenat až k uším a taky mě strachy píchlo u srdce. Takovej ten okamžitý nával strachu. Bohužel jsem už nemohl nic dělat a tak jsem se zdrceně odklidil do spodního patra, kde jsem měl svůj pokoj. Už jsem ani nechtěl vyjít z pokoje, ale teta mě zavolala k občerstvení do obývaku.
[block:ad=90]

Posadili jsme se na pohovku a neuběhlo ani deset minut, když se mě teta zeptala na ty otevřené šatníky. V tu chvíli jsem prostě musel s pravdou ven. Zahambeně jsem jí vyklopil, že jsem se chtěl podívat na její šatník, protože se mi prostě líbí ženský. Nevím co si z toho vzala a co ne, ale překvapivě nalila dvě sklenky vína. Já jsem ji do sebe ihned vyklopil a dal si pro jistotu ještě jednu, abych se trochu uvolnil z toho tlaku a strachu. Po hodince klábosení se znovu vrátila k té ložnici a ptala se mě, co jsem viděl zajímavýho v tom nočním stolku. K tomuto tématu se vyjadřovat mi bylo snad ještě víc trapné. Líčil jsem jí, jak jsem ji viděl odcházet ven v tom společenským oděvu a tak jsem byl zvědavý a chtěl se prostě jen podívat na její oblečení. Přišla ovšem záchrana. Teta začala usínat, i když zatím jen klimbala. Začala něco mumlat v tom smyslu, že je všechno v pohodě. Z ničeho nic pak ležela vedle mě. Zeptala se mě ještě na tu zahradu. Odvětil jsem, že to není celé hotové.

Prý ať jí tedy aspoň pomůžu si odpočinout a že miluje masáže. V tu chvíli svoje nohy natáhla směrem ke mně a já začal masírovat její chodidla. Jakmile jsem se dotkl těch jemných silonek a tetiných nožiček, hned mi stál. Teta mi svýma nohama začala tlačit na rozkrok. To už bylo doopravdy jak ve snu a jelikož to bylo takhle dobře nastartovaný, co jsem měl dělat jiného, než si to užít. Vytáhl jsem ho a nechal ho obejmout nožkama své tety. To byla neuvěřitelná rozkož, ale kapku to drhlo. Použil jsem sliny jako lubrikant. Pak se z jedné slasti stalo slastí devět. Teta mi svýma nožkama v leže honila a já si pevným stiskem jejich nožiček plně užíval všechno, co se dělo. Asi po 10 minutách jsem cítil, že docházím k vyvrcholení. Hned jsem vstal a snažil se potřísnit její nožky. Byla to slušná nálož. Naštěstí už teta nejpíš spala a já jsem se zvláštním pocitem odcházel do svého pokoje. Tam jsem si všechno promítal a byl štastnej z toho co se stalo. Druhý den jsme si toho s tetou spoustu vyříkali a poslední noc jsem už spal v manželský posteli. V ložnici, tam vedle nočního stolku s gumovým pomocníkem....

Slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Na setkání s učitelkou...
Obrázek uživatele šato šato
26.09.2022 | 3
Ekonomka z práce a můj...
Obrázek uživatele šato šato
30.09.2018 | 2
Bomba v divadle
Obrázek uživatele šato šato
17.11.2017 | 2
Zázrak v obchodě
Obrázek uživatele šato šato
14.02.2017 | 12
Sexy kozačky
Obrázek uživatele šato šato
08.01.2017 | 10
Lákavá tchýně
Obrázek uživatele šato šato
07.11.2016 | 8
Největší vrchol s...
Obrázek uživatele šato šato
07.10.2016 | 7
Všudypřítomné choutky
Obrázek uživatele šato šato
20.09.2016 | 4
Pracovní choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.08.2016 | 10
Domácí choutky
Obrázek uživatele šato šato
24.07.2016 | 3
V kině
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
13.10.2012 | 21
Prázdninový oběd
Obrázek uživatele VansAndNylons VansAndNylons
01.09.2019 | 1
Alice
Obrázek uživatele hoselover hoselover
24.03.2015 | 12
Koncertná diva
Obrázek uživatele Nialiael Nialiael
12.03.2024 | zatím žádný komentář
Silonkove dobrodružstvo
Obrázek uživatele titan titan
14.06.2012 | 7
Pani učiteľka
Obrázek uživatele milujemfootfetish milujemfootfetish
12.09.2016 | 8
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
31.01.2017 | 3
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3