Na střední se mi líbila jedna z učitelek na cizí jazyk. Tajně jsem nad ní skoro při každý masturbaci honil. Mívala botky s podpatkem a silonky čemuž se nedalo odolat. Zůstalo mi to dlouhý roky a i po střední jsem honil pořád nad ní. Byla to taková blondýna střední roky a postava docela ok. Jednou jsem nad ní fantazíroval až tak, že jsem začal hledat nějaký její fotky nebo zjišťovat co dělá a kde žije. Pamatuju si, že měla děti a manžela. Nevině a nenápadně jsem jí kontaktoval a začal se normálně bavit po emailu. Tenkrát jako její študent jsem byl samozřejmě děcko ale to už bylo dávno. Začali jsme bejt v normálním kontaktu a bavili se o novinkách nebo co se za ty dlouhý roky změnilo.

Nebyl to žádný chat na facebooku takže ty maily docela trvali. Nebyla to komunikace na denní bázi. Po několika měsících jsem sebral odvahu a zjistil kde dělá a žije, že bych se někdy stavil ji navštívit jako bývalý student třeba do práce. Asi na tom nebylo nic špatnýho takže jsme se tak domluvili a já za ni jednou odpoledne přišel do nějaký školy. Asi půl hodiny jsme se bavili, já seděl na židly kousek vedle u nějaký stolu, pod kterým byli lodičky. Bylo to jiíný místo takže šlo asi o nějakou jinou učitelku. Z těch lodiček jsem ale docela nemohl, byli přesně v ty pozici podemnou, odkud se naskýtal pohled jako kdybych do nich stříkal. To byl jeden boj. Druhej boj ale bylo to, že ona měla sukni a tělový silonky a jak seděla vedle mě, tak měla nohu přes nohu kousek vedle mě a pro mě to byla ta hlavní pozornost. Celou dobu mi stál ale snažil jsem se to zakrýt přisednutím ke stolu a stylem sedu. Snažil jsem se normálně udržovat konverzaci a nedávat nic na jevo. Nevím ale jestli se to povedlo, bylo těžký udržet myšlenky mimo lodičky pode mnou a jejíma nohama. Dokonce jsem přemýšlel, kdyby si třeba odskočila nebo nějak nekoukala, že bych ty lodičky nějak vzal sebou jako suvenýr ale nebylo to reálný. Pak mi řekla, že mě ráda viděla a bude muset jít. Tak jsem se zvedl a odcházel ale zjistil jsem, že se mi blbě chodí. Měl jsem asi tak prokrvenou chloubu že to bolelo. Zeptala se, co se mi stalo. Tak jsem řekl, že jsem si asi něják odkrvil nohu a že kulhám. Celý týden jsem pak myslel na její nohy a každý den nad ní masturboval. Nedávalo mi to spát a tak jsem asi po týdnu napsal email, že jsem jí rád viděl a že bychom mohli se ještě nějak sejít mimo školu.

Na to jsem zbíral odvahu fakt dlouho ale neměl jsem co ztratit. Neodepisovala a tak jsem si říkal že se to nepovedlo. Asi po měsící odepsala a prý že bychom mohli jít do nějaký vinárny. Okamžitě jsem se zaradoval a domluvil se na čase. Ještě než jsme se setkali když jsem čekal na její příchod tak mi strašně stál jenom z představy z ní. Potom přišla a když přišla tak jsem málem omdlel protože jsem nevěděl jak tohle přežiju. Měla na sobě černý lodičky, černý silonky a koženou sukni s vrškem. Při pozdravu jsem zakoktal a strapnil se jako sviňa. Nevěděl jsem co budu dělat. Posadili jsme se ve vinárně ke stolku a po trošce vína jsem se hodil do pohody. Stůl mi totiž překážel ve výhledu a já viděl jenom její vrrchní tělo a hlavu. Pomohlo mi to asi se odreagovat a bejt normální. Takže jsme kecali a vše bylo ok. Po asi druhý nebo třetí skleničce jsem cítil že začíná bejt nalomená. Asi v první půlhodině jsem pochopil že je rozvedená. PRstýnek na ruce jsem taky neviděl. A byla se mnou na víně takže to byl docela dobrý signál. Vyprávěla mi jak jsem tehdy ve škole byl její oblíbenej žák a hezkej kluk. Objednal jsem další skleničku a s ůsměvem ji rychle pohladil ruku. Když už o tom byla řeč tak jsem jí taky říkal že mi vždycky přišla jako nádherná ženská a že jsem vždycky obdivoval její nohy. Ona se hodne začervenala a říkala jak se mi mohli líbít její nohy když jsem je neviděl. Já říkal že jsem je viděl vždycky a že myslím jako v těch silonkách. Najednou jsem cítil jak se nohou dotkla mojí nohy.

Cítil jsem přední část její lodičky na svý noze takže mi okamžitě narostl pták. To víno už dost pracovalo i se mnou takže natož s ženskou. Začala se ptát víc jak se mi přesně líbí ty nohy takže já začal mluvit a popisovat to. V tu ránu jsem přestal cítit stisk její lodičky na svý noze. Najednou dala totiž svoji nohu do mého rozkroku. Nevěděl jsem co dělát ale strašně jsem se chtěl dotknout její nohy takže jsem dal ruku na její nárt. Péro mi stálo už i před tím ale dotek na tu silonku mě dostal úplně do stavu že jsem málem zasténal. Asi poznala že v mém rozkroku je velká boule tak se zeptala co dál. Já si přesedl vedle ní a začal jsem ji nežně líbat na krku a řekl jsem že můžeme na toaletu. Ona se fakt zvedla a šli jsme na dámskou toaletu do kabinky. Začal jsem ji ochmatávat všude kde to šlo a líbali jsme se. Věděl jsem že z toho už vystoupit nejde takže jsem si rozepl kalhoty a vytáhl ho. Ona ho pevně stikla a usmívala se. Já jsem zavřel oči, chytl její hlavu a něžně tlačil k sobě. Začala mi ho fakt koučit a já se chytl jenom slastí za hlavu.

Bylo to jako být v nebesách. Jak jsem ale viděl zezhora její silonky tak jsem si řekl že chci její nohy a kdyby mě vykouřila tak by to dál nemuselo dojít. Zpětně si říkám že se divím že jsem to dokázal takhle rozmyslet. Na záchodě ale nebylo jak takže jsem se zeptal jestli můžeme k ní. Kdyby řekla že ne tak bych byl připraven zaplatit hotel, takže plán byl. Řekla že doma spí děti ale že to zkusíme ale nesmí nás vidět. Šli jsme teda k ní domů. Jakmile jsme vlezli do výtahu tak jsem ji vášnivě líbal a málem se udělal do kalhot. Po takový době co mi stál a před tím mi ho kouřila jsem se cítil že se udělám jen když mi trochu pohoní. Vlezli jsme k ní do bytu a ona se zula. Já ale řekl at si botky vezme zpátky a půjdeme do její ložnice. Nazula si zase lodičky a šli jsme. Tam si lehla na postel, já se svlíkla stál před ní. Ona ležela na posteli v silonkách a lodičkách jako v té restauraci. Poklekl jsem k ni a políbil její nohy. Dotek na těch lodičkách a silonkách byl jako droga. Vyzul jsem její lodičku a přivoněl k ní. To byla neuvěřitelná slast až mi z toho málem pukl. Asi třikrát jsem udělal obrovský nádech když jsem měl ponořený nos v lodičce a všiml si že mi tak kape z penisu že tam bude za chvíli louže. Její lodičku jsem odložil a chytl její chodidlo které ke kterému jsem také přivoněl. Ta vůně a hebkost silonky byla tak neskutečná že jsem si okamžitě její chodilo přitlačil na svůj obličej a hluboce nasával ty vůně. K tomu jsem vzal její lodičku a nasadil si ji na penis. Chodilo jsem po minutě nasávání začal vášnivě líbat a olizovat. Muselo se jí to dost líbit protože trochu vzdychala, byla zrudlá a přizavírala oči. Pak se začala hladit po kozách a těle.

Pod sukní jsem začal vidět že taky dost promokává takže si to musela užívat. Já furt olizoval její nohu a pak vzal její druhou stále v lodičce a natlačil na můj penis. V této kombinaci jsem v sobě ucítil že asi budu stříkat ale strašně jsem nechtěl aby to skončilo. NEchápu jak se to povedlo ale nevystříkal jsem se. V tento krátký moment pauzy jsem ji otočil na břicho, stáhl sukní a líbal její zadek. To se jí taky strašně líbilo. Silonky měla samodržící takže ty na sobě furt měla. Díval jsem se na ty její božský nohy a nevěřil jsem že něco tak krásnýho existuje. Jak byla otočená na břiše tak její chodila vyčuhovala za konec postele. Já se před ně šel rychle postavit a svým penisem jsem se do nich začal otírat tam a zpátky. Její chodidla byli odemě tak olízaný že byli docela dost mokrý takže ten pocit byl božský. Dlouho jsem to ale nevydržel a vyprázdnil na její chodila celý obsah koulí. Stříkal jsem jak blázen a schytala to i její postel ale většinu jsem namířil na její chodidla v silonkách. Skoro celý nohy měla od mého semene. A z toho se mi znovu postavil. Rychle jsem vzal foťák a nafotil si její pocákaná chodila. Ona na mě začala špulit zadek jakože to ještě není konec a chce pokračovat. Lehl jsem si kní a pevně ji obejmul. Hladil jsem ji po tělě což se ji podle sténání líbilo.

Pak zvedla koleno a opřela svý chodilo o moje stehno. V tu ránu jsem zajel do jejich kalhotek a začal přejíždět přes její lasturku. Po nějaké době mazlení jsem ale začal mít znovu chut na její nohy jak měla na sobě ty krásné silonky a své chodilo opírala o moje stehno tak jsem furt cítil její chodilo v silonce. Zvedl jsem se a začal ocumlávat její prstíky. Jak jsem byl už zase nadržený a vtranzu tak jsem byl bez smyslů a celý její chodidla vylízal což chutnalo trochu slaně od mého pokropení. V tom začala působit že na ní doléhá asi únava a přestala být aktivní. Lehl jsem kní a silně ji objal a políbil na krk. V tom mi pevně ještě stiskla penis ale dál už nic nebylo. Jen mi řekla až ji svlíknu. To jsem neudělal a zůstali jsme jenom tak ležet a pak usnuli. A toto zároveň bylo to nejlepší takže zde se to hodí asi i ukončit.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Ekonomka z práce a můj...
Obrázek uživatele šato šato
30.09.2018 | 2
Bomba v divadle
Obrázek uživatele šato šato
17.11.2017 | 2
Zázrak v obchodě
Obrázek uživatele šato šato
14.02.2017 | 12
Sexy kozačky
Obrázek uživatele šato šato
08.01.2017 | 10
Lákavá tchýně
Obrázek uživatele šato šato
07.11.2016 | 8
Největší vrchol s...
Obrázek uživatele šato šato
07.10.2016 | 7
Všudypřítomné choutky
Obrázek uživatele šato šato
20.09.2016 | 4
Venkovské choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.09.2016 | 9
Pracovní choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.08.2016 | 10
Domácí choutky
Obrázek uživatele šato šato
24.07.2016 | 3
Preclené pančušky.
Obrázek uživatele prostej prostej
24.12.2023 | 3
Opustené dreváky
Obrázek uživatele sandalslover sandalslover
24.09.2015 | 7
Skrytá touha na seznamce
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
07.02.2017 | 3
Instruktorka turistiky
Obrázek uživatele FeetRP FeetRP
30.12.2015 | 11
Zase nová zkušenost...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
26.10.2018 | 4
Kamarátova nevlastná...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
27.01.2020 | 6
Setkání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
16.09.2013 | 38
Sousedské touhy
Obrázek uživatele Krakatice Krakatice
20.03.2017 | 2