Naša cesta do ich domu začala tým, že prehodila svoju ruku cez moje rameno a pomaly sme prechádzali cez ulicu. Postupne sme sa dostali až ku vchodovým dverám ich domu. Kým sme tam však dorazili, prebehlo mi myslou všetko to, čo mi vykonala. To spôsobilo, že som sa vzrušil. Aj keď jej kroky boli neisté, po celý čas sa smiala. Kým som zatváral dvere, sadla si na sedačku v hale, neskôr sa nevedela postaviť a poprosila ma, aby som jej pomohol. Chytil som ju pod pazuchy a ona ma lapla okolo krku. V okamihu som si všimol výstrih na hornej časti jej kostýmu. Moja tvár sa takmer dotýkala miesta medzi jej prsiami.

Pomaly sme išli do obyvačky, kde som ju chcel uložiť na pohovku. Keď som ju konečne položil, stále ma držala okolo krku a nechcela ma pustiť. Náhle som stratil rovnováhu a spadol som na ňu. V tom sa začala smiať a ja som nevedel ako sa vymaniť z jej zovretia. Uvedomil som si, že vlastne ležím medzi jej nohami a môj stvrdnutý pinďúr sa opiera o jej mušličku. Nakoniec ma však pustila a pomaly som vstával.
[block:ad=89]

Môj pohľad sa uprel na jej sukňu a zostal som nehybne kľačať na kolenách. Mala ju vyhrnutú a jej nohy boli stále roztiahnuté. Videl som, že pod pančuškami nemá nohavičky a to ma ešte viac vzrušilo. Zrazu sa prestala smiať a uprene sa na mňa pozrela, vôbec sa nepokúšala zakryť, ale práve naopak, vykopla topánky z nôh a chodidlami mi začala masírovať pinďúra cez šortky. Potom mi vyzliekla šortky a začala ma robiť so svojimi nadhernými chodidlami. Ja som medzitým hľadel na jej pekne upravenú mušličku pod jej pančuškami. Netrvalo to dlho a bol som hotový. Pociťoval som však sklamanie z toho, že to trvalo len tak krátko. Nakoniec sa na mňa usmiala a povedala, že to bude naše malé tajomstvo.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Párty 2.časť
Obrázek uživatele ffph ffph
03.04.2012 | 4
Jana
Obrázek uživatele ffph ffph
31.03.2012 | 11
Vyjížďka na motorce (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
12.10.2015 | 12
Sousedka
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
12.05.2013 | 61
Julie
Obrázek uživatele aisen aisen
04.05.2012 | 7
Môj prvý rehabilitačný...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.04.2018 | 2
Sekretářka mého šéfa
Obrázek uživatele Sigaran Sigaran
13.07.2019 | 3
Zázrak v obchodě
Obrázek uživatele šato šato
14.02.2017 | 12
Fotograf
Obrázek uživatele Tester Tester
27.03.2012 | 8
Mamina kamarátka
Obrázek uživatele sejtn sejtn
30.03.2022 | 5