Chcel som ísť do svojej izby, obliecť si čisté boxerky, ale ako som vychádzal, jedna z mojich tetušiek ma schytila a ťahala ma dolu schodmi, aby som si s ňou len pekne zatancoval. Bol som trochu zmätený, lebo som nemal boxerky, a môj pinďúr sa hompáľal voľne v šortkách a obával som sa toho, že pri pohľade na moju tetušku, ktorá bola oblečená ako sestrička, sa vzruším. Hneď ako hudba prestala hrať, utekal som si sadnúť, lebo som cítil, že môj pinďúr zase začina tvrdnúť. Moja babka sedela hneď vedľa mňa, moja druhá tetuška, oblečená ako Wonder Woman prišla k nám a začala rozprávať. Nemohol som odtrhnúť oči od jej nôh v svetlohnedých pančuškách a od tesných saténových šortiek, ktoré mala oblečené na nich. Boli vykrojené dosť vysoko až nad jej bokmi.

Radšej som rýchlo vstal a išiel do kuchyne. Chcel som si dať nejaký drink a schladiť sa. Ale ako som vchádzal do kuchyne zazrel som moju staršiu 23 ročnú sesternicu, ktorá sa nakláňala nad umývadlo. Bola oblečená ako školáčka. Ako sa nakláňala, mohol som celkom zreteľne vidieť úzky červený pásik, ktorý jej zakrýval dierku, pod jej pančuškami. Môj pinďúr sa okamžite postavil. Rýchlo som schmatol utierku, aby som to zamaskoval. O chvíľku sa otočila a pozdravila ma. Sadla si na podlahu a oprela sa o skrinku. Pokrčila kolená, ale držala ich spolu, avšak chodidlá mala od seba a ja som mohol pozerať priamo pod jej sukňu. Sadol som si dole, oproti nej, a začali sme sa rozprávať. Stále som si však musel držať uterák na lone, pretože som bol stále vzrušený. Ako som na ňu pozeral, uvedomil som si, že úzky červený pásik sa jej zošmykol na jednu stranu a mohol som vidieť jej pekne vyholenú dierku cez jej pančušky. Musel som na ňu riadne zízať, lebo náhle si to uvedomila a nazvala ma perverzákom. Potom vstala a prišla ku mne. Zastavila tesne pri mne a s úsmevom povedala pokračuj...a pozri sa poriadne...a ja som sa pozrel. Ako vychádzala do haly, znovu sa usmiala.
[block:ad=89]

Pinďúr sa mi zase postavil a preto som sa pokúšal myslieť na niečo iné. Po chvíli som sa mohol postaviť a ísť späť do haly. Znovu som pozeral na ženy, ktoré tam tancovali. Všetky mali oblečené pančušky. Môj pinďúr bol napoli postavený a nemohol som s tým nič robiť pri pohľade na tie pekné nôžky v pančuškách. Dokonca aj moja mama mala oblečené sieťované pančusky, moje dve sestry mali oblečené šaty, ktoré len veľmi málo zakrývali. Rozhodol som sa ísť do záhrady, nadýchať sa vzduchu. Ako som tak išiel, za rohom pri garáži som zbadal môjho staršieho brata s priateľkou. Opierali sa o stenu a bozkávali sa. Naraz som začul, že ma niekto volá. Vrátil som sa späť. Bol to náš sused. Požiadal ma, aby som odprevadil jeho ženu domov, pretože sa tak ako obyčajne opila. Dal mi kľúče od domu a povedal, aby som ju uložil na pohovku. Bola to práve tá žena, ktorú som už spomenul na začiatku, čiže indiánska žena, ktorá mi spôsobila to, že som si musel prezliecť boxerky....pokračovanie čoskoro..

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Párty 3.časť
Obrázek uživatele ffph ffph
05.04.2012 | 3
Jana
Obrázek uživatele ffph ffph
31.03.2012 | 11
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
31.01.2017 | 3
Kamarádka
Obrázek uživatele bloody bloody
18.02.2013 | 28
V nákupním centru
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
07.07.2012 | 32
V kanceláři II
Obrázek uživatele Pauli Pauli
30.03.2013 | 18
Čokoláda 1/3
Obrázek uživatele feetlover90 feetlover90
21.12.2016 | 4
Popelka a malér
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
25.05.2020 | 1
Verunčino dobrodružství...
Obrázek uživatele Tester Tester
29.01.2013 | 23
Moje první zkušenost -...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
09.11.2015 | 5