..môj príbeh sa odohral nedávno ,asi dva mesiace dozadu.Bol to krásny už skoro májový deň tak pred obedom som vošiel do banky v ktorej mám účet ,chcel som si zadat nejaké zmeny,trvalé prikazi a tak..,očami som prešiel pobočku a zastavil som zrak na prekrásnej panicke za stolikom ,mohla mať okolo štyridsať (môj prví odhad).,no bola neskutočná nikdy predtým som ju tam nevidel. Mala bielu blúzku ,krásne priesvitnu bolo vidno podprsenku ,čiernu sukňu trošku nad kolená a na nôžkach natiahnuté jemné pancusky telovej farby s leskom obuté čierne lodičky na tenuckom podpetku.

Mala tam klienta tak som si sadol a čakal kým ho ivybaví. Sedel som tak že som videl priamo na ňu a prezeral si ju pekne od hora až dolu ,zrazu sa začala s tou lodičkou pohrávat ,prekladať nôžky jednu cez druhú bolo to vzrušujúce. Keď už konečne prišla rada na mňa a posadil sa za jej stôl spitala sa že ako mi može pomôcť ,predstavil som sa ona mne volala sa Miriam bola strašne milá a krásne vonala. Vysvetlil som jej čo potrebujem a začala pomali tukat do počítača,rozprávala že už pôjde o chvíľu na obed aká je hladná ,že ju bolia hrozne nohy s tých ihliciek..v hlave mi svitol taký nápad ako som ju tak počúval ,nuž pozivam vás na obed vyhŕklo so mňa odtrhla zrak od PC a prekvapivo pozrela na mňa a poveda ,,veď sa sotva poznáme,,..aspoň sa lepšie spoznáme odvetil som.,ona na to že dobre a usmiala sa...,zrazu vstala ,,hotovo môžme ísť...ako si som skamenel..,no čo ideš?,spitala sa ...idem,idem hovorim jej prekvapení.
[block:ad=89]

Pri obede sa Miriam vyrozprávala ako sa rozvádzala s muzom ,aký to bol sviniar že ju mlátil,chlastal...,sama výchovava dcérku... Po obede sme sa šli prejsť do neďalekého parku ,sadli si na lavičku a debatovali..,o chvíľu sa vyzula zo slovami že už to nevidrzi neskutočne ju tlačia ,boli totiž nové nevychodene ,ok mne to nevadí povedal som. Môžem ? ,a aby nemala bose nohy na zemi položila ich na moje .. zacítil som tu neskutocnu zmes vôní spotených siloniek a kožených lodičiek..v gatiach mi tak brnelo že si to všimla.

Keďže sme boli v parku plnom ľudí navrhol som jej pokračovanie u mňa doma..,súhlasila..,keď sme šli autom domov vyzula sa opäť a povedala ,všimla som si že ta to rajcuje ,.začala si sťahovať pancusky i gatky vzala mi jednu ruku a dala si ju medzi nohy ,bola vlhka ako studňa ,jednou rukou som sa pokúšal šoférovať...počkaj ,počkaj..zamieril som k opustenej budove ktorá bola neďaleko,to už som mal fešáka vonku a robila ma rukou ,prestala ja som vystúpil ,ona si v aute klakla na sedadlo tak že zadocek mi vypucila von ,pancusky mala zrolovane na stehnách.
[block:ad=90]

Podišiel som knej a robil jej to odzadu ,zodvihol som jednu lodičku a pritisol si ju k nosu bol to neskutočne silný zážitok ,jazikom som lizál vnútro topanocky ,netrvalo dlho a už to chcelo von ,schytil som jej nožky a pokropil silonky aj lodičky. Keď bolo po všetkom stiahla si silonky úplne a povedala su tvoje môžeš si ich nechať,potešilo ma to (mám ich dodnes) Smile ,potom som panicku odviezol späť do práce dala mi svoje číslo a občas za ňou chodím samozrejme že nie už do banky Lol

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Matka mojej expartnerky
Obrázek uživatele pantyhoser pantyhoser
03.05.2013 | 17
Karty (PP poosmé)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
09.06.2016 | 8
Stredná škola, nové...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
04.11.2018 | 5
Romík potřetí
Obrázek uživatele verka verka
31.03.2014 | 20
Obyčejný nákup
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 10
Mamčina kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
08.05.2016 | 15
Na vodě ve třeťáku
Obrázek uživatele Adzynko Adzynko
16.03.2014 | 16
Švagrová
Obrázek uživatele adam185 adam185
06.02.2014 | 29
Jak jsem přišel o...
Obrázek uživatele charlie47 charlie47
26.02.2014 | 34