Tak už to príde, konečne! Teraz nastal ten čas. U 3 hoďky nastúpi môj obľúbený umelec a začne koncert. Lenže bude dav, tak si nájdem miesto. Sadám si na betónový podklad pred pódiom a premýšľam nad koncertom, na ktorý sa teším celé mesiace. A teraz som už tu konečne...pohľad so sklonenou hlavou a premyšlanie a do pohľadu sa v tom postavia dve nádherné nohy v telových priesvitných silonkách obutých v minimalistických sandáloch. Pozriem sa na ňu a mladá krásna diva v kraťasoch sa postavila predo mňa. A ona len tak nestojí, ale strieda pózy, rôzne napína a ohýba nohy. Zrazu som pomyslel na učiteľku hudobnej zo základnej, že som ju tiež v škole takto sledoval celú večnosť. A teraz čakáme na koncert.

Celé 3 hodiny. Snáď bude stáť takto pri mne a neodíde. Nie, ale producíruje sa. Evidentne si to užíva, ako sa pohráva s kolegom footfetišistom, mrcha jedna! Každú chvíľu mi ubiehajú oči na tie nádherné stĺpy, oblúky, výčnelky a zákutia! Tie pohyby! Nohy má 10 z 10 a ona o tom vie! Po niekoľkých minútach si sadá s nohami oproti mne. Mám dokonalý výhľad. A naraz, oslovuje ma! Ach, už nevládzem stáť, tak si sadnem tak, ako ty! Ešte budeme dlho čakať. Otáčania sa, či sa to neoslovuje nebodaj inú osobu, aby nebol trapas...Evidentne ale mňa oslovuje - mám motýlikov. Pokračuje ďalej, aj ty čakáš tak nedočkavo? Ja úplne šeliem! Tak sa zapájať aj ja, že áno, samozrejme a pohľadmi hladím jej úžasné nohy, čím naberá náš rozhovor na dvojzmyselnosti a zmyselnosti. Ona navyše pridáva shoeplay, veď o nič nejde...motýliky sa stupňujú, zreničky sa rozširujú a hlas sa občas zatrasie. Rozpaky už neschovám, nejde to! Je to domintná madam, o tom žiadna...kolegyňa na love! Skúma moje rozpaky, hrá sa s mojimi pocitmi a užíva si moje šťastie. Usmieva sa a skúmavo sleduje. Až do koncertu si takto kráti čas, ale keď začne koncert a objavuje sa na scéne jej milý, zabúda a oči má už len pre neho.

Mňa takto rozložila a potom opustila a zmizla v dave. Karma? Ja som predsa foot master a takto ma vyškolila neznáma madam bez môjho súhlasu? Hľadám ju po koncerte, ale niet jej. Chodím medzi ľuďmi a hľadám punčošky, ktoré ma obšťastnili, ale nikde. Až raz...objavuje sa so skupinkou ďalších ľudí a nepoznáva ma. Nechce ma poznať? Áno, áno. Priateľ, chápem. Nie som nešťastný, nie. Práve naopak, som rád, že som mohol byť tvojim otrokom a mohol som ti slúžiť, madam. Punčoško- sandálková koncertná Diva. Zostaneš navždy v mojich spomienkach a tajných komnatách môjho srdca, rovnako ako ja v tvojich? Dozviem sa to niekedy? Moja učiteľka lásky madam? Tvoja vôľa je však posvätná a tá káže celé toto zatajiť a ponechať si spomienku, kedykoľvek sa k tomu vracať a prehrávať si to. Robíte to aj Vy tak moja madam? Môžem opísať svoje postrehy a môžem Vám madam zložiť skúšku? Áno, naučil som sa moja učiteľka od Vás lekciu, ako sa stať foot masterom a za to Vám nesmierne ďakujem. Naučila ste ma, ako urobiť otroka šťastným. Dovtedy do tejto príhody som bol do seba zahľadený narcista, ale naučil som sa, ako byť láskavý master. Ako otrok, som ale zlomil srdce niekoľkým madam a ani som o tom nevedel. Vy ste ma ale vyškolila. Ďakujem.

Teraz som dobrý a láskavý master a tiež poslušný a milý otrok! Dovoľte, aby som vám znovu opísal krásu vašich úžasných nôh! Bolo to trýznivé čakanie na ten koncert a zrazu ma nečakane prekvapilo šťastie z ničoho nič, keď do zorného poľa mi vošli dve dokonalé nohy foot bohyne! Prišla moja nebeská chvíľa. Keď som ich hladil svojimi pohľadmi, predstavoval som si dokonalosť ich pohmatu, aké sú na dotyk. Vy ste to vyčítala z mojich pohľadov, však? Prečítala ste aj to, že keď sa dívam na podrážky vašich sandálov a vidím odtlačky vašich spotených sandálkovo - silonkových nôh, predstavujem si ich vôňu? Áno, madam. Treba si tie hebké chodidlá odvetrať shoeplayom! Áno a zase ma prezrádzajú moje rozpaky, triaška a moje oči! Znova myslím na Vaše slová a opakujem si:" ...Šaliem... nemôžem vydržať..

si nedočkavý... tešíš sa, však?! A pri tom skúmaš moje pohľady, ty nezbedná nezbednica...prepáčte Madam, len vám opisujem svoje vtedajšie myšlienky. Dnes by som o vás takto nepomyslel. Moje ubiehajúce pohľady nesmelého otroka, ktoré opatrne hladia Vaše nohy, aby vás snáď nepohoršili...nie, nenahadzujte pózy! Neviete, čo mi to spôsobuje! Bude to náhoda, robím to len mimochodom! Už ani neviem, ako mám stáť. Veď to čakanie je hrozné: vysielate okoliu. Mne ale posielate tajnú správu! A navyše jednu za druhou. Shoeplay, vrcholy blaha! Rovno pred mojimi očami len na pár centimetrov. Madam, madam. Už ma netrápte! Prosím zmilujte sa! Skúmate moje útrapy, čítajúc moje reakcie. Vaše úsmevy prezrádzajú! Nie, nie. Len sy to pekne uži, chlapče...ani neviete, ako mi búši srdce, myslím si. Ale viem, veď nie som slepá, smiech...Ani neviete, ako sa mi lepí jazyk, ešteže mám pivo pri sebe...myslíš, že neviem? Počujem to na tvojej artikulácii - Madam nahadzuje skúmavky výraz a zahľadený pohľad do neznáma. A čo moja triaška, potenie dlaní?? Viem, môj sluha, prezrádza jej mimika ústnych kútikov. A presne tak to má byť. Áno Pani moja! Budem Vám stále k službám - prezrádzajú moje nesmelé očné pohyby a sklonená hlava...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Pomocný režisér
Obrázek uživatele PITRS PITRS
15.08.2012 | 16
Z červeného salónu
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
02.03.2017 | 8
Den, který musel přijít
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
27.06.2016 | 8
Verunčino dobrodružství...
Obrázek uživatele Tester Tester
29.01.2013 | 23
Školní kabinet a půda -...
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
20.10.2015 | 17
Silvestr
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.06.2012 | 15
V kanceláři I
Obrázek uživatele Pauli Pauli
28.03.2013 | 12
Jak jsem se stal holkou
Obrázek uživatele Ruten Ruten
21.03.2012 | 15