Byl krásný letní den, jako stvořený pro malou procházku u vody. Vyrazil jsem po oblíbené trase kolem jezera. A co nevidím. Krásná rusovlasá slečna si roztahuje deku na opačném břehu u lesa. "Bude jí tak kolem dvaceti, víc ne," říkám si a očima mířím od krásných vlasů přes kostkovanou mikinku a krátkou minisukýnku až k jejím nožičkám. "Ta určitě není z okolí, tyhle nožky bych si pamatoval. Musím se dostat blíž." Obešel jsem jezero a došel do lesíku. Pomalu a tiše jsem se přibližoval, abych ji nevyplašil. Slečna si mezitím lehla na deku bříškem dolů a čelem k jezeru. Na hlavě měla sluchátka. "Alespoň mě neuvidí a neuslyší," povídám si v duchu.
[block:ad=89]

Zastavil jsem u velkého smrku, asi deset metrů od ní. Detailně jsem si prohlížel její nožičky od zadečku až po konečky prstů. Na kraťasech mi vyrostla boule a já si jí začal jemně hladit. Všiml jsem si žabek, které měla položené asi metr od deky. Chtěl jsem je. Musel jsem alespoň na chvilku cítit vůni jejích choditel. Rusovláska se zavrtěla a zvedla nohy do vzduchu. Začala s nimi mávat a já uviděl malé tetování na pravém nártu. Černá kytička se na mě smála a já konečně sebral odvahu. Pomalu jsem se připlížil k světlezeleným žabkám. Vzal jsem pravou a zvedl ji k obličeji. Nádherná vůně. Zapomněl jsem úplně na okolí a vytáhl svou chloubu na světlo. "Ale, ale, copak to děláš?," vytrhla mě z transu slečna s krásnýma nohama, která se práve otočila. Pobaveně se dívala přímo na mě, jak očichávám její žabku s vytaženým penisem. Uspustil jsem žabku na zem a koktavě odpověděl: "Já...já.. okouzlila mě tvoje žabka," vyblekotal jsem hloupou odpověď. "No, to vidím," odvětila slečna a upřela pohled na maják mezi mýma nohama. Chtěl jsem si ho zastčit zpět do trenek, ale trčel jako velehora a rusovláska se dívala pořád do mého klína.
[block:ad=90]

"Ty máš rád foot fetish?," ptá se mě. "No, jo," řekl jsem upřímně. "A co bys teda dělal s těmito?," řekla a zvedla své nohy směrem ke mně. Vůbec jsem nezaváhal. Klekl jsem si a začal jí hladit obě nožky od stehen až ke kotníkům a líbal jí její černou kytičku. Pak jsem se přesunul k prstíkům, které jsem olízal všechny snad stokrát. "Děláš to hezky," pochválila si majitelka veškeré té nádhery.

Zatímco jsem se věnoval jedné pětici, začala mi druhou nohou jezdit mezi nohama. Ten můj chtěl ven. Vytáhnul jsem ho a ona mi ho začala pomalu honit. Byla to nádhera. Opět jsem jí začal lízat chodidla a pomalu se přesouval výš až k minisukni. Vůbec nic pod ní neměla. Čekala tam na mě její voňavá lasturka. Začal jsem jí tu mušličku ocumlávat, sát a jazykem jsem zajížděl co nejhlouběji to šlo. Povolná kráska si rozepla mikinu a objevily se její pěkné dvojky. Hnětl jsem je rukama a dál se věnoval její lasturce. A pak jsem šel přímo na věc. Začal jsem jí píchat a u toho jsem jí olizoval a líbal květinku na její pravé nožce. Zrovna když jsem se věnoval jejímu palečku ucítil jsem, že brzy budu. Rychle jsem ho z ní vytáhl a namířil na její chodidla. Přímý zásah a ani jediná kapka nepřišla nazmar. Moje šťáva stékala po jejích chodidlech až ke kotníčku. Začal jsem jí znovu líbat nohy a všechno jsem tak po sobě uklidil. "Byla to krása. A mimochodem jmenuju se Táňa..."

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Má bezvládná švargrová
Obrázek uživatele rarach rarach
24.07.2012 | 33
Moje silonkové poprvé
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
26.11.2014 | 21
Sekretářka mého šéfa II.
Obrázek uživatele Sigaran Sigaran
21.10.2019 | 4
Paní Jana
Obrázek uživatele Milahaj Milahaj
05.02.2013 | 29
Prichytený III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2021 | zatím žádný komentář
Silonková princezna
Obrázek uživatele Terminator Terminator
02.10.2012 | 38
Butik III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.05.2012 | 3
Moja sekretárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.05.2012 | 14