Pracujem v jednej oceľ spracujúcej firme ako sekčný riaditeľ. A ako každý správny riaditeľ mám svoju sekretárku. Tá moja je fakt kus. Vysoká meter osemdesiat, štíhla, ale nie príliš, gaštanové zvlnené vlasy a fantastické nohy a zadok. Milujem jej nohy, o čom ona samozrejme nevie. Som síce slobodný, ale mám tridsať deväť, ona presne o desať rokov menej. Neviem ako by zareagovala, keby som jej vyznal lásku

a svoje postavenie by som na niečo také nikdy nevyužil. Z mojej strany to bola veľká platonická láska. Ak som mohol, tak som potajomky spravil nejakú jej prácu aby toho nemala veľa. Jednoducho som ju mal rád a rád som ju pozoroval a hodne som pokukoval po jej nožičkách. V prijímacej kancelárii bola namontovaná kamera aby som mohol sledovať kto prišiel. Bol to výmysel nášho generálneho. Blahorečil som ho za ten zázrak techniky. Niekedy som celé hodiny sledoval jej nožičky pod stolom na monitore. Úžasná vec taká kamera. Aj keď som ju mal rád pri sebe, najviac som sa potešil keď odišla z práce domov. Vtedy som sa mohol vyžívať a ukájať pri lízaní jej lodičiek ktoré si prezúvala v práci. Mala v skrini dva páry. Každý deň keď odišla som jej lodičky z vnútra dôkladne vylízal.

Chuť jej nožičiek ma ani po roku olizovania je topánok neprestala fascinovať. Niekedy v skrini nechala aj silonky ktoré mala cez deň oblečené. Tie som dokázal ovoniavať hodiny a potom som vycmúľal celé špičky, ktoré cez deň ukrývali jej pršteky. Božská chuť. Pár krát v lete prišla do práce v šľapkách a ja som mal čo robiť aby som sa k nim nehodil a nezačal jej ich olizovať. Mirka bola v mojej hlave celý deň a aj celú noc. Volala sa Mirka a ja som jej vždy úctivo vykal. Vždy pre mňa mala úsmev, a nikdy nespravila nič, prečo by som na ňu musel čo i len zdvihnúť hlas. Človek sa do práce teší, keď tam má pohodu a ja som mal o jeden dôvod viac, tešiť sa do práce. Ten dôvod bola Mirka a jej nádherné nohy a krásny pevný zadoček. Čo ja by som dal za to aby som mohol bozkať Mirkine hebké chodidlá. Obliekala sa decentne, ale niekedy som mal dojem, že ma provokovala svojimi postojmi, alebo tým ako si prekladala nôžku cez nôžku. Možno som si to len namýšľal, ale zdalo sa mi že to náročky robí pomaly. Aby som mal čas prezrieť si ich.
[block:ad=89]

Bol pondelok, horúci august, a v sobotu budem mať štyridsať. Vo firme sa nejaké veľké oslavy pri takýchto príležitostiach nekonajú, ale aj tak som poprosil Mirku aby mi na piatok poobede zabezpečila nejaké chlebíčky a zákusok. Keby sa náhodou niekto zastavil. Povedala, samozrejme, to nie je problém. Konečne prišiel piatok, nie kvôli mojim narodeninám, ale kvôli tomu že som mal náročný týždeň a mal som prácu až po krk. Tešil som sa na víkend, keď si odpočiniem a budem sa môcť v pokoji venovať snívaniu o Mirke. Už som ňou bol ako posadnutý. V mojich fantáziách som sa plazil okolo jej nôh, bozkával som ich, masíroval, lízal. Ona mi chodila po rukách, strkala nohy do úst, robila si so mnou čo len chcela. Neskutočne som sa pri tom odreagoval. Keď som prišiel do práce, hneď mi zablahoželala a dala mi darček. Hovorím darček, ale bola to dosť veľká škatuľa. Dávala mi ju so slovami, že ju mám otvoriť až doma. Nechápal som prečo, ale súhlasil som a Mirka povedala, že si ju pre istotu nechá u seba, a keď skončíme tak mi ju dá. Po práci som domov uháňal ako blázon a nemohol som sa dočkať, čo bude v tej škatuli. Aj napriek všetkému som po príchode domov ešte porobil, čo som potreboval a až po sprche som si sadol ku káve a začal rozbaľovať jediný darček ktorý som mal. Rozbalil som škatuľu a zastavilo sa mi srdce. Ako sa to mohla dozvedieť ? sledovala ma ? bol som v pomykove.

V tej krabici boli lodičky, pančušky a nohavičky. Pozeral som do tej krabice ako blázon. To nie je možné ! ako sa to mohla dozvedieť ? Mozog mi pracoval na plné obrátky a aj tak som na nič neprišiel. V krabici bola kartička a na nej Mirkiným písmom „ toto všetko som mala na sebe tri dni, a je to len Vaše. M.“ civel som na ten lístok a bol som zmätený. Zvláštny pocit. Ani hnev, ani radosť, ani hanba. Nevedel som ten pocit zaradiť. Čo urobím v pondelok, keď sa budem musieť pozrieť Mirke do očí som vôbec netušil. Vôňa šíriaca sa z krabice za chvíľočku zatemnila všetko ostatné. Okoštoval som z každého zákusku, a nohavičky som si nechal ako jahôdku na tortičke. Áno bola to chuť Mirky, ale intenzívnejšia ako kedykoľvek predtým. Tak nádherný víkend som ešte nemal. V pondelok som vstal o dve hodiny skôr ako zvyčajne. Žalúdok ma bolel a nevedel som či vôbec mám ísť do práce. Rozhodol som sa, že hneď po príchode si to musíme vysvetliť a bol som ochotný aj dať výpoveď, keď to budem považovať za potrebné. Nevedel som čo bude.

Chce ma vydierať, alebo to bol len nechutný žart. Stovky myšlienok. Keď som vošiel do prijímacej kancelárie, Mirka už sedela za svojim stolom a s úsmevom ma privítala tak ako vždy. Povedal som jej nech príde ku mne do kancelárie. Vošla keď som si sadal a na tvári mala neustále ten krásny úsmev. Bol som úplne zmätený. Začala skôr ako som stihol niečo povedať. Pán riaditeľ, povedala, dúfam že vás môj darček neurazil. Mám vás veľmi rada a nič lepšie ma nenapadlo. Zmohol som sa len na jedno slovo. Ako ? Začala rozprávať a ja som sa hanbil ako kôň. Už rok viem, že mi olizujete topánky a cmúľate punčošky. Viem že sa vám páčim, a že sa vám páčia moje nohy. Ale ako ? zase som nevedel čo povedať. Jednoducho. Skoro každý deň som si ráno obúvala vlhké lodičky, ale poobede som ich odkladala suché. Natiahla som si punčošky a zistila som že sú mokré chodidlá a rozkrok. Neuvedomili ste si, že do rána nevyschnú. Sem tam som si urobila značku. A ráno bola porušená. Nikto iný sem prístup nemá a tak mi to bolo jasné. Všimla som si vaše pohľady na moje nohy a z rozprávania iných sekretárok som na veľké prekvapenie zistila, že niektoré veci v agende všetky robia, ale ja nie. Od hanby som sa skoro prepadol. Asi to na mne bolo vidieť, lebo vzápätí pokračovala. Svojim darom som vás nechcela uraziť.

Chcela som vám ukázať, že ani vy mi nie ste ľahostajný. Mám svoje nohy rada a odkedy som prvý krát zistila, že ste sa hrali s mojimi topánkami, som bola vaša. Len som si myslela, že pokročíte o level vyššie. Keď sa nič nedialo, musela som niečo urobiť. Toto sa mi zdalo najlepšie. Len dúfam že som sa nezmýlila. Chvíľu som sedel ako obarený. Postavil som sa a automaticky som pozrel na monitor. Povedala, je zamknuté. Vedel som čo mám urobiť. to čo som mal urobiť už dávno. Kľakol som si pred Mirku a povedal. Moja pani, dovoľte mi pobozkať vaše krásne nôžky. Len prikývla hlavou a ja som jej začal bozkávať nárty a pršteky v lodičkách s otvorenou špičkou. Po niekoľkých minútach povedala, dosť ! okamžite som poslúchol a ostal som kľačať. Postavila sa, prešla za môj stôl a sadla si na moje miesto so slovami, chcem si to vyskúšať. Pokynula mi aby som prišiel k nej. Teraz som kľačal pred svojou vlastnou stoličkou a bol to zvláštny pocit. Mirka si dala svoje lodičky na moje ramená a pritiahla moju hlavu do svojho rozkroku. Intenzívne som ovoniaval jej prirodzenie. Tak silný pocit som nezažil. Bozkaj. Bozkával som jej medzierku cez nohavičky a bol som úplne hotový. Po chvíli zase povedala dosť. Postavila sa a povedala. To bolo prvý a posledný krát čo som niečo také urobil v práci. V práci budeme pracovať.
[block:ad=90]

Ty si riaditeľ a ja tvoja sekretárka. Radosti si necháme až budeme mať po robote. Áno madam, povedal som. Vstaň ! poslúchol som. Dala mi ohromného francuzáka. Opravila si sukňu a hovorí. Pán riaditeľ o pol jedenástej máte poradu s generálnym. Budete si teraz ešte niečo želať ? áno Mirka poprosím vás, spravte mi silnú kávu. Usmiala sa, áno pán riaditeľ a odišla do svojej kancelárie. Teraz som sa tešil na koniec v práci milión krát viac. Po príchode domov som dostal príkaz aby som sa vyzliekol do naha. Bez váhania som to urobil. Na krk som dostal obojok a na ruky remienky, ktoré mi moja pani pripla k okám vpredu na obojku. Bol som vybavený. Mohol som masírovať a bozkávať nôžky mojej pani a nič viac. Celé hodiny som ležal pod kreslom tak že mi medzi Mirkinými nohami trčala len hlava s rukami pri krku a masíroval a bozkával som jej chodidlá, kým ona si čítala, alebo jedla. K televízoru si z mojej hlavy urobila záhlavček a sedávala mi na tvári. Bol som ako v rozprávke, ako by mi videla do hlavy. Každý večer som sa musel postarať o jej nožičky a potom som ju musel urobiť pusou z času na čas sme mali normálny sex, ale to nebolo ono ani pre mňa a ani pre moju vládkyňu Mirku. Musel som ju tri týždne prosiť aby mi dovolila poslúžiť jej ako záchod pri malej potrebe.

Nakoniec súhlasila, a teraz to robí len do mojej pusy. V práci sme pán riaditeľ a jeho sekretárka. Tam sa nič nezmenilo, mimo tej služby prenosného wc. To si moja Mirka sem tam vychutná aj tam. Čistenie nožičiek mojej pani, vylizovanie medzierok medzi prštekmi potom čo dohrá tenis je pre mňa ohromná odmena. Vo vlastnom byte chodím s rukami pripútanými ku krku a plním všetky jej príkazy a chúťky. Proste jedna nádhera. Dnes mám zase narodeniny a som v práci. Mám jednanie s ekonómkou. Asi tridsať rokov, pekná čiernovlasá žena. Niečo v účtovníctve pokazila a zvýšeným hlasom ju káram. Som nazlostený. Odchádza a slzy má na krajíčku. Je mi ju ľúto, ale vykričal som ju pre jej dobro. Neviem sa sústrediť. Neviem sa dočkať toho čo za prekvapenie ma doma čaká. Po príchode domov automaticky zájdem do kúpeľne, dám si sprchu pripnem si obojok a remienky na ruky a idem za svojou kráľovnou. V strede izby stojí niečo veľké, prikryté plachtou. To je môj darček pre teba, vraví mi Mirka a dáva mi pusu. Odkryje ho. Je to veľké kreslo vyzerajúce ako poschodový trón, ktoré má v strede dolného sedáku otvor na hlavu. Mirka otvára kreslo ja sa v ňom usadím, či skôr si v ňom ľahnem, pripúta mi ruky a nohy, nastaví a upevni môj krk tak že v strede sedáka trčí moja tvár, dostávam pásku na oči a nejakým mechanizmom tlačiacim moje líca medzi sánky mi otvára ústa dokorán, už ich nemôžem zavrieť. Ta páska na očiach len znásobuje vzrušenie. V tom vzrušení som nezaregistroval kedy odišla, ale počul som ju prichádzať. Cítil som, že vyšla na kreslo a zrazu som mal jej nôžku v ústach. Začal som jej ju lízať a po chvíli som dostal druhú. Po čase Mirka zmenila polohu a sadla si o poschodie nižšie, čiže rovno na moje otvorené ústa. Vystrčil som jazyk a začal ju lízať, okamžite reagovala a začala mi čúrať do pusy. Pooblizoval som jej mušličku dočista. Na chvíľu odišla a za chvíľu sa vrátila. Miláčik, dúfam že ti nebude vadiť, že som pozvala na oslavu jednu veľmi dobrú kámošku. Upevnenou hlavou som nedokázal pohnúť, a moje rozhorčené odmietnutie sa vzhľadom na to ako som mal otvorenú pusu, zmenilo na huhňanie. Mirka vraví, ďakujem, myslela som si že ti to nebude vadiť. Cítil som ako vychádza na kreslo a strká mi znovu nožičku do úst. Ale to nie je jej noha. Táto je menšia a inak chutí. Je menšia a je hlboko.

Palcom mi zaškrabká po jazyku. Ja nič. Zase mi palcom škrabe po jazyku a evidentne chce, aby som začal lízať. stále nič nerobím. Zrazu sa zmenil uhol, to znamená, že neznáma žena sa postavila a z ničoho nič som mal ten palec na mandli a skoro som sa povracal. Okamžite som začal lízať túto cudziu nôžku ako o život. Nebol som na také násilie zvyknutý. Ani Mirka ani tá cudzia žena nepovedali ani slovo. Po vyčistení oboch nožiek sa cudzinka presunula ako predtým moja pani a sadla mi na ústa. Po chvíli začala močiť. Pooblizoval som ju ako predtým moju Mirku. Za odmenu ma asi hodinu trápila tým, že mi zabraňovala svojou riťkou dýchať. Potom obe odišli a za niekoľko minút sa vrátila Mirka, dala mi dole pásku z očí a opýtala sa či sa hnevám. Nehneval som sa, len som sa bál, aby sa to nerozkríklo. Neboj sa miláčik, ja som s tou ženou vyrastala, a sto percentne jej verím. Bol som pokojný. Pred spaním som ako vždy dokázal mojej pani urobiť obrovský orgazmus a vypil som všetky jej šťavičky. Na druhý deň, mi mala hneď ráno ukázať ekonómka opravené účty. Keď vošla prišla priamo ku mne za stôl, pozeral som na ňu udivene. Bez slova sa pretisla predo mňa a sadla si na stôl. Čo to má znamenať ! hovorím, a na miesto odpovede zodvihla nohy, aby medzi ne mohla chytiť moju hlavu a pritlačiť svoje lono na moje ústa. Ani som nestihol žmurknúť a už som mal hlavu v zveráku jej hebkých stehien a rozčúlený som z hlboka vdychoval jej vôňu. Po treťom nadýchnutí som sa prestal brániť. Pochopil som. Bola to tá cudzia žena zo včera. Keď zbadala že sa nebránim, uvoľnila svoje zovretie a usmievala sa. Pobozkal som jej mušličku a ona kývla hlavou na zem. Ľahol som si a ona si kučla nad moju tvár, otvoril som ústa a vypil som všetko čo vypišala. Oblízal som ju, postavila sa a povedala. Pán riaditeľ, opravila som čo ste chceli, usmiala sa a odišla. Volá sa Erika. Zhruba raz za mesiac sa u nás zastaví a ja ju obslúžim ako svoju Mirku. Je to rozumná žena, tak ako moja pani. Po ďalšom roku som svoju Mirku požiadal o ruku. Vzala si ma a už som bol len jej. Erika k nám chodila vždy, ale po svadbe som ju už neobsluhoval. Škoda, lebo je to tiež veľmi pekná žena. Po čase si aj ona našla spriaznenú dušu. Je to chirurg. A plní jej túžby tak ako ich plním ja svojej Mirke.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Cesta domov
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2024 | zatím žádný komentář
Masáž 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.07.2023 | zatím žádný komentář
Masáž 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.05.2023 | zatím žádný komentář
Žena v kardigane - 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2023 | 1
Vagabund 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
11.03.2023 | zatím žádný komentář
Vagabund 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
06.02.2023 | zatím žádný komentář
Zrodenie fetišistu.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.01.2023 | 2
Vagabund.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
01.01.2023 | 2
Na brigáde 5.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.10.2022 | zatím žádný komentář
NA BRIGÁDE 4.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.08.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.05.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
16.04.2022 | 5
Filmový maratón.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.12.2021 | 6
Prevýchova.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.11.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1
Prichytený IV
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.09.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2
Oslava maturity
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.01.2013 | 17
Prichytený
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.12.2012 | 40
V obchode
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.11.2012 | 23
Archivárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
05.11.2012 | 25
Liečebný pobyt
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.10.2012 | 17
Prekvapenie
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.10.2012 | 19
Autobusom na dovolenku
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.09.2012 | 20
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
17.09.2012 | 27
Študent
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.09.2012 | 31
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.08.2012 | 36
Lyžovačka na horách.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.08.2012 | 14
Šéfka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.07.2012 | 28
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
Služobná cesta - I.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.06.2012 | 9
Dievča od vedľa
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.06.2012 | 19
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8
Butik IV.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
23.05.2012 | 4
Butik III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.05.2012 | 3
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18
V nemocnici
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2012 | 16
Stopárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.04.2012 | 6
Tvrdý trest
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2012 | 11
Skrytá touha na seznamce
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
07.02.2017 | 3
Na stáži v Itálii
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
09.02.2018 | 6
Popelka - odplata
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
04.09.2020 | 1
Paní profesorka
Obrázek uživatele kos kos
04.02.2012 | 21
Herečka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
08.12.2014 | 7
Kamarádka
Obrázek uživatele bloody bloody
18.02.2013 | 28
Kolegyně Katka
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
06.01.2016 | 8
zájezd
Obrázek uživatele verka verka
11.08.2016 | 16