.....„Dobrú noc Tánička,“ „dobrú, Peťko.“ Zakryl som nás a začal jemne bozkávať a cmúľať jej voňavučké nožičky. Jazykom som ochutnával jej úžasnú chuť, vylizoval som medzierky medzi jej prštekmi, tá chuť bola úchvatná. Slaná, elektrizujúca, voňala ako pukancová kukurica s jemným octovým nádychom, zbožňoval som ju. Už ma bolel jazyk a ústa, Tánička sa nehýbala, zaspala, a chvíľu na to aj ja.

Prebudil som sa a chvíľu mi trvalo, pokiaľ som zistil čo sa deje. Niečo ma nepríjemne tlačilo do líca. Bol som zmätený, ale o sekundu mi v tej tme pod prikrývkou svitlo. Veď to je členok Táničky! Nádherná nožička, nádhernej slečny, oddychovala vyložená na mojej hlave a druhé jej chodidielko bolo zľahka opreté o moju pusu. Hneď som vyplazil jazyk a jemne oblizol jej hebučkú podošvu. Teda tak jemne, ako sa dalo, lebo jazyk a ústa som mal vysušené, spávam s otvorenou pusou. Našťastie v momente, keď moje chuťové bunky zaregistrovali úžasnú chuť jej labky, začali fungovať aj moje slinné žľazy a mohol som pokračovať v masáži jej nožičky svojim jazykom. Lízal som ju ako lízanku, od päty až po pršteky. Tánička sa začala vrtieť a o pár sekúnd som mal na puse obe jej podrážky. Hladkajúc jej lýtka, som jej dôkladne navlhčil obe chodidielka. Tá elektrizujúca chuť ma tak vzrušila, že môj vták stál ako stĺp. Nevadilo mi to až do momentu, keď sa Tánička posadila a odkryla prikrývku. Vtedy som si uvedomil moju erekciu a strašne som sa hanbil. Pretiahla sa ako mačička a zrazu ma rúčkou chytila za môjho, boxerkami zahaleného vtáka. Oblapila ho prstami a pevne stlačila. Ešte nikdy sa cudzia ruka môjho vtáka nedotkla. Stuhol som. Bol som tak vzrušený, že som sa triasol, jej teplá rúčka na mojom vtákovi ma paralyzovala. Tánička pomaly potiahla zovretú dlaň tam a späť a ja som v momente vystriekol do boxerok. Urobil som sa za tri sekundy. Bože, tak veľmi som sa hanbil! „Ups! Tigrík, vyzerá to tak, že sa ti stala nehoda!“

Oznámila mi Tánička milým hláskom a vzápätí sa pohodlne usadila na mojom rozkroku, usmievala sa a pomalými pohybmi svojej panvy mi masírovala prisadnutého vtáka. Bol tvrdý ako poleno a to len niekoľko desiatok sekúnd po výstreku. Tá potvora potvorská! Pomaly si na mňa ľahla, dostal som nádhernú pusu, pozrela mi do očí, „prepáč mi to Peťko. Neodolala som, stál tam taký opustený.“ Skôr ako som niečo stihol povedať, zalepila mi pusu svojou a hodnú chvíľu sme bojovali našimi jazykmi. Odlepili sme sa od seba a Tánička mi uprene hľadela do očí. „Veľmi sa hanbím Tánička.“ Tichým hlasom som priznal. „To nemusíš Peťko, ja sa ti ospravedlňujem, prvý krát som sa dotkla chlapa, no, tam dole a hneď taký úspech!“ Dala si pred oči svoju dlaň, pozerala na ňu, „som dobrá!“ Tánička žartovala ležiac na mne, tlačiac svojim podbruškom môjho vtáka.

Objal som ju, „si zlá a škaredá!“ vynadal som jej. Zachmúrila sa, „asi máš pravdu, ešte aj tvoj vták ma opľul, keď som sa ho dotkla!“ vyvalil som na ňu oči, po sekunde sme sa rozosmiali. Silno som ju k sebe pritlačil. Takú radosť a pohodu som ešte nikdy nezažil. Bozkával som ju po celej tvári. „Milujem ťa Tánička!“ vyznal som sa jej a v očiach som mal slzy. „Milujem ťa Peťko!“ odvetila mi a hodnú chvíľu sme len tak ležali, Tánička na mne, v mojom objatí. Nos som mal zaborený v jej vlasoch a užíval som si jej nádhernú vôňu. Tánička sa postavila a podala mi ruku, „poď so mnou tigrík.“ Chytil som jej rúčku a vstal som z postele, nasledoval som ju. Doviedla ma do sprchy, stál som tam ako kôl, čakajúc čo chce robiť. Stiahla mi cez hlavu tričko a potom mi zobliekla boxerky. Stál som tam nahý a zase ma prepadla hanba. Tánička sa usmiala a vyzliekla sa do naha. Pozeral som na ňu ako na zjavenie, je nádherná, točila sa mi hlava. „Pozor tigrík, aby ti nevypadli!“ nechápal som a ona vzápätí dodala, „mám na mysli tvoje oči.“ Spamätal som sa, „si zlá,,“ „áno viem, a škaredá.“ Prerušila ma dokončiac moju myšlienku. „No, to škaredá, by som asi vypustil.“ Odvetil som potichu.“ „Si zlatý, ďakujem.“

Nevedel som z nej odtrhnúť oči, bola naozaj nádherná, krásne tvarované, pevné prsia, ploché bruško, jej boky a nádherné, rovné, a hlavne dlhé nohy, vyrastajúce z najkrajšieho zadočku aký som kedy videl. Vošla do vane ťahajúc ma za sebou, pustila vodu a chvíľu ju nastavovala, posadila ma do nej a potom si sadla na moje píšťaly, o sekundu už bola pohodlne opretá a ja som mal na puse pršteky jej nožičiek. Cmúľal som ich a bozkával jej hladučké podrážky, chichotala sa, keď som jej jemne okusoval päty, šteklilo ju to. Maznal som sa s jej nožičkami asi štvrť hodiny a ona oddychovala so zatvorenými očami. Postavila sa a ja som mal možnosť zospodu pozerať na telo bohyne. Mohla kľudne robiť modelku, jej telo nemalo jedinú chybičku. Prerušila moje sústredené pozorovanie jej postavy, podaním sprchového šampónu. „Tigrík, poumývaš svoju pani?“ ani som neodpovedal, hneď som sa do toho pustil, ruky sa mi triasli. Pomaly som ju celú poumýval, keď som jej umýval rozkrok a riťku, niekoľkokrát vzdychla. Umyl som aj seba a v objatí sme sa opláchli pod sprchou. Vyšiel som prvý a Táničku som vybral z vane a položil na ručník na zem, poutieral som ju najjemnejšie ako som len vedel. Zavinula sa do osušky a odišla. O chvíľu sa vrátila a doniesla nám čisté tričká a nové boxérky.

Obliekli sme sa, vzal som ju do náručia a odniesol do kuchyne, urobili sme si spoločne raňajky. Po raňajkách sme sedeli na pohovke a popíjali kávu. Hladkal som ju kde som dosiahol. V bruchu som cítil neidentifikovateľný pocit. Zamiloval som sa na smrť, do tejto krásnej dievčiny, a myslím, že aj ona do mňa. Odrazu ma Tánička jemne pohladila po rozkroku, pozrela mi do očí, „nehnevaj sa Peťko, ale zatiaľ ti budú musieť stačiť moje nohy.“ Zaskočilo ma to, ani som nepomyslel na nič iné, veď sme spolu len pár dní. Hneď som jej to aj povedal, „Tánička! Prečo mi to vravíš?! Čo presne si o mne myslíš?“ zaútočil som, trošku nahnevane. Tentokrát bola zaskočená ona, nedal som jej čas reagovať a pokračoval som smutným hlasom, „myslíš, že ťa len chcem ošukať? A ďalej čo? Si nádherná, milujem ťa, milujem tvoje nožičky, chcem byť s tebou, navždy a je mi to jedno, aj keby som do smrti mal bozkávať len tvoje nožičky. To bolelo.“ Odmlčal som sa, vrelo vo mne, čo si o mne myslí? Nie som povrchný pako! Naozaj sa ma to dotklo, ako na to prišla? Nikdy som jej ani slovkom, ani náznakom nedal dôvod myslieť si niečo také. Nevedela čo povedať. Po dosť dlhom čase prehovorila, „Peťko prepáč mi to, veľmi som to nedomyslela, si nádherný, aj ja chcem byť s tebou, prepáč mi, naozaj som to tak nemyslela, povedala som to skôr sebe ako tebe, veľmi by som ťa chcela, ale na to ešte máme spustu času.“ Objal som ju a pobozkal. Prerušil nás telefón, Tánička ho zodvihla, chvíľu počúvala a hovor ukončila slovami, „V pohode ocko.“ Pozrela na mňa, „myslíš, že by si zvládol starať sa o moje nohy ešte jednu noc?

Naši ostávajú do zajtra večera.“ Vyskočil som a vzal ju do náručia, zatočil som sa s ňou, „už som ti povedal, budem sa o teba a tvoje smradľavé nohy starať do konca života,“ dostal som päsťou do nosa, bola to slabučká rana, ale aj tak my vyhŕkli slzy. „Somár! Ja ti dám smradľavé! Už ti nikdy nedovolím ani len priblížiť sa k nim!“ vytrhla sa a sadla si na pohovku. Hneď som si k nej kľakol, pozerajúc jej do očí som sa ospravedlnil, „princezná, prosím o odpustenie za môj nemiestny žart, vaše nožičky sú nádherné a ich vôňa a chuť sú božské. Dovoľte svojmu nehodnému služobníkovi bozkávať vaše vznešené nožičky.“ Z chuti sa zasmiala, zodvihla nohu a položila svoje pršteky na moje pery, jemným pohybom sa dobíjala do vnútra a o pár sekúnd som mal plnú pusu jej hebučkej nožičky. Cmúľal som ju a jazdil po nej jazykom ako sa dalo. Chýbala mi chuť jej potu, boli sme čerstvo osprchovaní. Vymenila si labky a ja som vycmúľal aj druhú. Po chvíli vybrala aj tú, položila si obe nohy na moje ramená a posúvala si ma bližšie k sebe, keď sa môj krk dostal na správne miesto, medzi jej pevné stehná, stlačila ho. Preložila si členky a začala mi stláčať krk, v nožniciach svojich nožičiek, jej stisk mi spôsoboval nemalú bolesť. Hrala sa so mnou niekoľko minút. Nakoniec mi stlačila krk tak silno, že som sa nemohol nadýchnuť, moje oči boli vytlačené z hlavy, v krku mi vŕzgalo. Po chvíli som odkväcol. Stlačené tepny ma dostali do bezvedomia. Keď som precitol, krk ma veľmi bolel a len čo som otvoril oči, začalo sa druhé kolo, stláčala a uvoľňovala svoje nožičky, môj krk bol drvený a naťahovaný. Hladila ma rukou po vlasoch, v tvári mala výraz radosti a vzrušenia.

Bol som jej hračkou a veľmi sa mi to páčilo. Tá bolesť a bezmocnosť ma vzrušovala, robila mi veľmi dobre. Uvoľnila ma, ostal som opretý o jej stehno, musel som sa spamätať. „Pôjdeme sa prejsť do mesta?“ opýtala sa, stále ma hladiac po hlave. „Veľmi rád,“ odvetil som zachrípnuto, „smiem ťa pozvať na obed?“ dodal som ešte, „smieš, ty smieš všetko.“ Odvetila a ja som sa musel pozrieť do jej tváre, Jej výraz vravel, milujem ťa, pobozkal som jej stehienko a hneď som aj skúsil, či to myslí vážne a zároveň som jej chcel vrátiť, čo mi ráno urobila. Priložil som pery do jej rozkroku a dal jej šťavnatú pusu na pišuľku ukrytú v boxerkach. Zachvela sa, „máš šťastie, že som ti práve povedala, že smieš všetko!“ Usmial som sa na ňu, „jedna, jedna!“ odvetil som jej, zohla sa a dala mi pusu. Vstala a prekročila ma, „tak poďme!“ zavelila a ja som vyskočil ako srnec. Obliekli sme sa, a vybrali sa do mesta.
Deluxe.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Masáž 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.07.2023 | zatím žádný komentář
Masáž 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.05.2023 | zatím žádný komentář
Žena v kardigane - 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2023 | 1
Vagabund 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
11.03.2023 | zatím žádný komentář
Vagabund 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
06.02.2023 | zatím žádný komentář
Zrodenie fetišistu.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.01.2023 | 2
Vagabund.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
01.01.2023 | 2
Na brigáde 5.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.10.2022 | zatím žádný komentář
NA BRIGÁDE 4.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.08.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.05.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
16.04.2022 | 5
Filmový maratón.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.12.2021 | 6
Prevýchova.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.11.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1
Prichytený III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2
Oslava maturity
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.01.2013 | 17
Prichytený
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.12.2012 | 40
V obchode
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.11.2012 | 23
Archivárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
05.11.2012 | 25
Liečebný pobyt
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.10.2012 | 17
Prekvapenie
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.10.2012 | 19
Autobusom na dovolenku
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.09.2012 | 20
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
17.09.2012 | 27
Študent
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.09.2012 | 31
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.08.2012 | 36
Lyžovačka na horách.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.08.2012 | 14
Šéfka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.07.2012 | 28
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
Služobná cesta - I.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.06.2012 | 9
Dievča od vedľa
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.06.2012 | 19
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8
Butik IV.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
23.05.2012 | 4
Butik III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.05.2012 | 3
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
Moja sekretárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.05.2012 | 14
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18
V nemocnici
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2012 | 16
Stopárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.04.2012 | 6
Tvrdý trest
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2012 | 11
Vesnická oslava
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.07.2016 | 9
Profesorka anglictiny
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
15.04.2013 | 70
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3
Julie
Obrázek uživatele aisen aisen
04.05.2012 | 7
Synovec
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
30.12.2016 | 14
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Moje přiznání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.01.2015 | 20
Výlet
Obrázek uživatele Ruten Ruten
04.02.2012 | 2