Aneb pokračování mého příběhu s dámou…..nahý taky už pěkně vzrušený jsem přišel za svou dámou k ní do pokoje. Opět mne přivítalo tlumené světlo a sametový hlas dámy, která seděla v křeslu, ale osvětlena byla tak, že vlastně jsem viděl jen její nožky. Ty měla v černých punčocháčích, ale já tehdy ještě vůbec nevěděl, že dáma měla na sobě oblečený celotělový punčoškový obleček. To jsem zjistil až za okamžik.

Dáma zhasla světlo a já jen podvědomě cítil a slyšel, jak se zvedla z křesla a přichází ke mne a za mne. Jen řekla, zavři oči, já to udělal a ona mi dala šátek přes oči a pak jen zašeptala, abych si dal ruce za záda. Udělal jsem to a následně jsme cítil, jak mi za zády svazuje ruce punčoškami. Jen to stačilo, aby mi už kompletně stál a byl pěkně tvrdý. Těšil jsem se, že se ho dotkne a udělá mi to, ale to nenastalo, pro mne bohužel.
Místo toho mne vzala zezadu za ruce a opět si mne odvedla do ložnice, tam mne vlastně shodila do postele a já tam padnul jak pytel. A než jsem se nadál, sundala mi svůj šátek z očí a pak mi hned nasedla na obličej. A já z toho pochopil, že chce prostě, abych ji opět lízal. Měla v oblečku v rozkroku díru a mne to furt nedocházelo a naopak jsem se snažil ji jazykem uspokojit. Netrvalo to vůbec dlouho a dáma se bouřlivě udělala. A byl to krásný orgasmus, při kterém se na mne přitlačila, já málem nemohl dýchat a kromě vůně těla jsem cítil každý tep jejího těla. Svalila se na mne a takto na mne ležela možná 10 minut. Vůbec mi to nevadilo, naopak jsem byl rád, že jsem ji opět udělal dobře. Vše se odehrálo ve tmě a teprve poté, až dáma opět rozsvítila lampičku u stolu jsem zjistil, jak nádherně a sexy je oblečená. Do té doby jsem vůbec o existenci takových punčoškových oblečků absolutně nevěděl. Však dáma hned pochopila, že je to pro mne něco nového a sama řekla, že si to koupila v Německu. Tento příběh se stal skoro před 20 lety, teď by mne to už asi nepřekvapilo.

Dáma byla uspokojena, ode mne vylízána, ale mne stále tuhnul, tvrdnul a já byl stále nadržený a stále jsme měl svázané ruce za zády. Byl pátek večer, okolo 20 hodiny a dáma začínala mít hlad a zároveň nahlas začala přemýšlet, že „přeci u ní nebudu chodit stále nahý…“. Zvedla se a otevřela své skříně. Chvíli přemýšlela a pak už na postel, na které jsem ležel, začala házet oblečení – černé punčochy, krajkové kalhotky a černý svetr se slovy, toto ti dnes večer bude slušet. Přisedla k posteli a začala mi oblékat punčochy. Bylo to pro mne velmi vzrušující a ona to poznala. Beze slov se mi náhle pusou přisála na penis a začala mi ho kouřit. Do té doby jsem tak vzrušující kuřbu prostě vážně nezažil. Úplně se mi třepaly nohy a knučel jsem slastí a dáma stále a stále kouřila. Bylo to něco neskutečného a já to už nedokázal vydržet a explodoval jsem. Měla toho plnou pusu a moje srdce bylo jako o život. Bylo to něco neskutečného…já nahý jen v jejich černých tenkých, ale sexy punčochách na nohách a dáma v punčoškovém černém oblečku mi leží u penisu a saje ho, kouří a olizuje. Dát mi tehdy podepsat bianco šek, tak bych ho podepsal :o), tak moc to bylo krásné. Poté, co vše spolykala se jen usmála a řekla „chutnáš mi moc“ a otočila mne na břicho a rozvázala mi ruce za zády. Zbytek oblečení, tedy kalhotky a svetr jsme si už před ní musel obléci sám.

Ona se na mne dívala a pak sama od sebe řekla: „Rajcuje mne, když tě vidím v mém oblečení. Nevadí ti to ho mít?“. Já zavrtěl hlavou že ne. Nikdy jsem nic takového nezažil a řekl jsem ji pravdu :o). Pak odešla do kuchyně se slovy, že udělá něco dobrého na večeři. Mne nenapadlo nic jiného, než jít za ní. Teprve na světle v kuchyni jsem si jí mohl pořádně prohlédnout v jejím punčoškovém oblečku. Vypadala v něm velmi krásně a hlavně sexy. Ačkoli jsem ani ne před necelými 20 minutami stříkal, tak při pohledu na ní mi opět začal tuhnout a mne nenapadlo nic jiného, než přijít k ní, postavit se za ní a začít hladit její tělo v oblečku. Bylo i pro mne vzrušující hladit její prsa přes punčoškový obleček a když jsem zjistil, že v oblečku je u kundičky díra, tak bylo rozhodnuto. Nenapadlo mne nic jiného, než dámě roztáhnout nožky, donutit ji tlakem, aby svou horní část těla opřela o linku, plácnout ji přes prdelku, dát ji zepředu ruku na bradavky, ty začít ihned dráždit a přiložit a zasunout. A začít přirážet. Bylo to poprvé, co jsem byl aktivní a dominantní a bylo to podle mne. Dáma vůbec neprotestovala, naopak ihned mi vycházela svými protipohyby vstříc. Asi byla hoooodně nadržená, ale vůbec to netrvalo dlouho a začala mít orgasmus. Já se neudělal, stále mi stál a ona jen křičela „pokračuj, pokračuj“. Byl bych špatný školák, kdybych dámu neposlouchal. Mít z toho fotky, tak bych se dnes díval na dámu v černém oblečku a mladého kluka za ní v jejích černých punčochách, kalhotkách, ze kterých ční péro a svetru….milovníci punčošek by to asi pochopili, jiní nevím….Každopádně já nadále přirážel a přirážel, až mi v něm začalo cukat a začal jsem opět stříkat. V ten okamžik i dáma dostala svůj další orgasmus a tentokráte křičela hodně nahlas. Bylo to neskutečně vzrušující a její stahy byly tak intenzivní, že vůbec nešlo můj pomalu ochabující penis z dámy vytáhnout.

Ona se opírala o kuchyňskou linku a mne se konečně podařilo svůj penis z ní vytáhnout. Oba dva jsme hluboce oddychovali a ona pak jen řekla: „teď udělám večeři a prosím, nedráždi mne.“ A usmála se. Upřímně, byl jsem tak vystříkaný, že na další sex jsem v ten okamžik neměl ani pomyšlení a naopak jsem měl taky hlad. Tak jsem si šel zapnout TV a dámu jsem nechal udělat večeři. A pak jen slyšel: „Davide, pojď jíst, pojď nabrat energii, naše noc ještě nezačala…“

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
31.01.2017 | 3
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
18.11.2016 | zatím žádný komentář
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
29.07.2016 | 3
Den, který musel přijít
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
27.06.2016 | 8
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.12.2012 | 40
Služobná cesta - I.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.06.2012 | 9
Sousedské touhy
Obrázek uživatele Krakatice Krakatice
20.03.2017 | 2
Skrytá touha na seznamce
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
07.02.2017 | 3
Na setkání s učitelkou...
Obrázek uživatele šato šato
26.09.2022 | 3
První zkušenost
Obrázek uživatele feetlover23 feetlover23
20.04.2015 | 15
Dárek
Obrázek uživatele hoselover hoselover
28.06.2019 | 3