Už delší čas uplynul od naší ´ pomsty ´ Protože jsme se s Popelkou vídaly pravidelně v práci, bylo jasné, že se spolu uvidíme často i po práci. Naše schůzky se staly skoro pravidelné jednou týdně. Obě nás bavil a baví úlet holka s holkou a řádně si to užíváme. Popelka je vážně dračice, ale od své submisivní role před nedávnem si začala užívat i svazování a pozici služebnice své paní. Vůbec mně to nevadí.

Hodně se mi líbí, a Popelce taky, když si lehne na bříško a já jí za zády svážu hedvábnou stužkou nejdříve ruce a k nim pak přivážu i její nožky. Krásně si ji pak rozjedu jazykem na chodidlech a prstících a užívám si, když se bezmocně vzpíná na vlnách vyvrcholení a nemůže se moc hnout. To je pak i chvíle pro mě, kdy si svojí mušličkou nasednu na její nožky a i já dosáhnu svého. Popelka si to užívá. Nedávno jsem jí tuto pozici zpestřila. Když už byla svázaná a já se vysvlékala, měla jsem pro ni připravenou svou silonovou podkolenku. Krásně voňavou po celém dni na nožce s teniskách.

Popelka ji dostala do pusy jako roubík, aby tolik nevyváděla. Vyváděla s ní ale, řekla bych, spíš o trochu víc. Jindy jsem jí zapomněla svléci kalhotky a pod ně jí pak zastrčila malinkého vibrujícího robertka. Jednou do její skulinky a několikrát do zadečku. Pěkně pod kalhotky, aby nevyklouzl. Popelka si čím dál více užívá radovánky, když cítí nějaké vlastní omezení. Měla jsem až strach, jestli jsem to v ní nějak nepodnítila já, ale přiznala se, že to tak má od puberty a já že jsem první komu se přiznala, protože jsem nechtíc trefila tuto její slabost.

Úplně mě dostalo, když mi líčila, jak mi záviděla můj průšvih s vymknutým palcem na noze a nošení těžké sádry víc jak měsíc. Sama prý měla před lety z lyží zlomenou nohu dva měsíce v sádře a celou tu dobu, prý, promasturbovala jak byla šíleně vzrušená svou nemohoucností. Přišlo mě to dost divné. Sice jsem měla zkušenost s úletem před časem s kolegyní, která měla kotník v sádře, ale vzrušovala mě tak nějak celkově než kvůli tomu obvazu. Na druhou stranu nás tehdy tento její hendikep nijak neomezil. Popelka však toto téma stále rozebírala, vyptávala se mně, co já na to a několikrát jsem ji i okřikla ať nemaluje čerty na zeď a je ráda, že je zdravá. Nevěřila jsem svým očím, když před čtyřmi dny dorazila do práce s celou nohou v sádře a o berlích. Běžela jsem k ní, co se jí stalo a jak k tomu přes víkend přišla. Ona se jen smála, očividně šťastná, a že bych jí to stejně nevěřila. U oběda se mi svěřila. V pátek byla s kamarádkou na kole a nějak celkem banálně upadla. Bolelo ji koleno, ale měla ho asi jen naražené, ale s velikou modřinou.

Popelka vycítila příležitost a vydala se do nemocnice. Spojila pravdu s kusem herectví a simulace a odcházela s tím, že kostem nic není, možná něco s vazy a dostala velkou ortézu od kotníku po stehno. S tím se ale nespokojila a v sobotu vyrazila do nemocnice znovu s tím, že na sprchu si ortézu sundala, koleno se jí nějak podlomilo a bolí to víc jak včera. Doktor co měl službu jí vynadal, dal zpátky ortézu a přidal berle a poslal ji domů. V neděli se Popelka tomu samému doktorovi vrátila do služby znovu. Stěžovala si na bolest a že ji ortéza tlačí, že ji musí občas uvolňovat a kdesi cosi.

Chudák lékař se zase naštval, ale nechtěl nic odborně pokazit a po kontrolním vyšetření a rentgenu jí řekl, že noha potřebuje hlavně klid a že když jí nestačí ortéza “dá jí gibs až po ...”. Popelka zahrála zkroušenou, že udělá cokoliv, aby se uzdravila a souhlasila. Lékař jí pak osobně se sestrou vytvořil velikou těžkou sádru od prstíků ažpod zadek. Snad aby zase nepřišla Popelka s reklamací dal jí i gumový podpatek aby mohla časem pajdat. Prý takovou sádru léta nedělali, ze dosud si pacienti v takovémto stavu vystačili s ortézou a byli spokojeni. Popelka dosáhla svého na tři týdny a zářila štěstím a vzrušením. Já na ní jen nevěřícně zírala a nechápala. Nechápala až do chvíle než jsem míjela její kancelář, kde byla v tu chvíli sama a než jsem na ni zavolala jsem si všimla, že sice sedí za počítačem, ale s jedou rukou pod sukýnkou a v úplném tranzu.

Zaklepala jsem, Popelka se strašně lekla a hned zas uklidnila, že jsem to já. Pojď dál a zavři za sebou. Vešla jsem, zavřela a sedla si na židli před její stůl. Byla úplně nadšená. Koukej jak mi to sluší, strčila mi svoji sádrovou nohu do klína. Co říkáš tomu laku? Prstíky měla nalakované krásně, černým lakem který kontrastoval s bělostí ještě nedoschlé sádry a černým podpatkem. A koukej na tohle. Na stehně mi přistála její druhá nožka v silonce a s nehtíky nalakovanými čistě bílým lakem. Black and white, dobrý.., ne?

Přesunula jsem jí obě nožky na židli na které jsem seděla, sklouzla jsem na koberec a bez řečí ji vzala do pusy paleček nožky v sádře. Jemně jsem jí po něm kroužila jazykem a cucala jej. Pak jsem přešla k ostatním prstíkům. Ten nejmenší vykukoval jen malinko, tak jsem k němu zajela špičkou jazyka pod sádrový krunýř. Rukama jsem si při tom hrála s prstíky na její druhé nožce. Byla to snad jen chvilka a popelka se vzepjal v mocném orgasmu a dalším a dalším. Vstala jsem a opatrně a s odhrnutými kalhotkami jsem obkročmo nasedla na židli, kde byla její nožka. Přiblížila jsem se štěrbinkou k jejímu vykukujícím palečku. Ona pochopila a začala s ním rychle hýbat zepředu dozadu. Její druhou nožku jsem si strčila i v silonce do pusy. To mně stačilo. Za pár okamžiků jsme obě svorně vyvrcholily a uvolnily se. Nikdo by nic nepoznal. Alespoň doufám. Když po chvíli vstoupila bez klepání Popelčina kolegyně. Viděla Popelku jak sedí za stolem, mě na židli před jejím stolem a akorát nemocnou nohu měla nataženou a opřenou o židli na které jsem seděla. Nevinnost sama. Zdá se že máme na tři týdny s Popelkou novou zábavu. Bude-li o čem ráda se zase podělím.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Vánoční překvapení
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.01.2022 | 1
Popelka - odplata
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
04.09.2020 | 1
Popelka a malér
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
25.05.2020 | 1
Vášnivý stážista
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
31.07.2019 | 2
Zase nová zkušenost III
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.04.2019 | 6
Zase nová zkušenost 2
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.12.2018 | 3
Zase nová zkušenost...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
26.10.2018 | 4
Moje první zkušenost III.
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
29.11.2016 | 7
Moje první zkušenost -...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
09.11.2015 | 5
Moje první zkušenost - I...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
16.11.2014 | 13
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
29.07.2016 | 3
Vagabund 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
11.03.2023 | zatím žádný komentář
Táňa od jezera
Obrázek uživatele alsaher alsaher
04.05.2015 | 11
Sousedské touhy
Obrázek uživatele Krakatice Krakatice
20.03.2017 | 2
Masáž 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.05.2023 | zatím žádný komentář
Ve vlaku
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
14.03.2017 | 3
SMS (PP pošesté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.01.2016 | 15
Butik III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.05.2012 | 3