Za mojich študentských čias, ako to už býva, som nemal peňazí nazvyš. Tak sa často krát stávalo, že som bol na brigádach viac ako v škole. Najmä blížiace sa vianočné sviatky a potreba nákupu darčekov pre rodinu znamenali plné pracovné nasadenie. Zvyčajne som brigádoval v hypermarketoch na poobedných zmenách pričom tieto brigády bývali mizerne platené.

Až raz som náhodou naďabil na jednu agentúru, ktorá sa zaoberala marketingom, propagáciou a PR. Roznášal som letáky a pomáhal pri rôznych promo akciách. Až raz... Veľký telekomunikačný operátor si objednal párty pre svoju firmu v hoteli Holiday Inn. Naša agentúra zabezpečovala čo sa dalo a tak sa stalo, že som sa na nej ocitol i ja. Po práci na parkovisku s parkovaním áut rôznych celebrít, nosení hudobnej techniky a príprave stolov a kadečoho iného, nastal konečne oddych a možnosť si v miestnom bare objednať zopár drinkov samozrejme na útratu firmy. Párty už bola v plnom prúde, známe kapely odohrali svoje vystúpenia a takisto i moderátor večera sa snažil dobehnúť zameškané a ochotne sa nalieval vínom.

Práca mi už skončila, na záverečné upratovanie bola najatá iná čata, ale mne sa na internát ešte ísť nechcelo. Radšej som ešte chvíľu sedel pri pulte a sledoval ženy v krásnych šatách ako tancujú na parkete. DJ z rádia už rozprúdil zábavu. Pozoroval som najmä jednu dámu, mohla mať okolo 35 rokov, a vyzerala skvele. Mala čierne vlasy, drobnejšiu postavu a na sebe oblečené čierne šaty nad kolená. Čo však bolo pre mňa zaujímavejšie boli jej nohy. Od malička som zaťažený na ženské nôžky, chodidlá a všetko čo sa toho týka... Mala na sebe čierne jemné pančušky a na nohách obuté moje obľúbené lodičky s pásikom okolo členka. Bolo na nej vidieť, že už toho veľa popila, lebo tancovala divoko okolo svojho partnera, ktorý však zjavne o ňu nejavil záujem, iba sa po parkete len tak knísal. Vyzeral na top manažéra z danej firmy, malý s okuliarmi s drahým oblečením a hodinkami za pár desiatok tisíc, ktoré vystavoval na obdiv. Dosť dlho som ich pozoroval, rozvíjajúc svoje tajné fantázie s pohľadom upretým na jej tancujúce nôžky. Potom som to už nevydržal a šiel si uľaviť na záchod. Keď som sa vrátil tak som skamenel. Top manažér stál pri pulte baru a čosi sa pýtal mojej šéfky z agentúry.
[block:ad=89]

Ihneď mi napadlo, že sa sťažuje na mňa ako zízam na jeho partnerku. Poznáte to paranoja. Oblial ma studený pot a s pocitom, že v agentúre som už nadobro skončil som vykročil k baru, odhodlaný čeliť trápnej situácii. Pozdravil som šéfku, inak dosť nepríjemnú štyridsiatničku, a spýtavo sa pozrel na chlapíka. -Tak to ste vy. Môžem vás o niečo poprosiť ? Je to delikátna vec a dúfam že ostane medzi nami - oslovil ma pánko a v hrdle mi navrela hrča. - Moja manželka Alica je už dosť mimo a ja mám ešte jedno dôležité obchodné stretnutie. Nemám čas ju odviesť do izby, vlastne už som tu ani nemal byť. Mohol by som vás poprosiť mladý pán ak by som vám dal kľúče od nášho apartmánu tuná v hoteli, že by ste odviedli moju ženu do izby ? Inak sa obávam, že v tomto stave sama netrafí. - Úľavu, ktorá sa ma zmocnila som na sebe nedal poznať a ochotne som jemu aj šéfke prisľúbil, že to zariadim. Podal mi kľúče od izby, vysvetlil cestu, strčil mi do ruky peniaze a kým som sa mohol spamätať bol preč.

S pocitom neskutočna som išiel hľadať jeho ženu. Našiel som ju ako sedí pri prázdnom stole s hlavou opretou o ruky a s neprítomným pohľadom. Vysvetlil som jej, že ma posiela jej manžel a že ju mám odviesť na izbu. - Pff, ten pako nemá ani gule na to aby ma zobral hore ? Určite za obháňa nejaké pipky... - zamrmlala a neochotne sa zdvihla zo stoličky. Nohy sa jej však podlomili ale ešte som ju stihol zachytiť. - Nechajte ma ja sama - Ako tak sa postavila na nohy a kráčala smerom k výťahu. Za ňou zostávala jemná stopa dráždivého parfumu po ktorej som ju nasledoval. Privolal som výťah a zakiaľ sme čakali, lepšie som si svoju spoločníčku obzrel. Čupela pri stene, a keďže mala kratšie šaty, tie sa jej vyhrnuli trochu vyššie, takže jej bolo vidieť horný lem pančúch. Medzi nohami som ucítil známy pocit. Veď ona má samodržiace pančušky. Jej šaty boli na ramienka s hlbokým výstrihom takže som sa mohol kochať i peknou ryhou jej pŕs. Jednu ruku som si nenápadne vložil do vrecka nohavíc a začal si nenápadne trieť už aj tak tvrdý penis. Výťah ma vyrušil cinknutím. Dvere sa otvorili.
[block:ad=90]

Ako sme nastupovali Alicu nohy zradili a opäť skončila v mojom náručí. Zadkom sa mi opierala o prirodzenie a jediné moje šťastie bolo, že zjavne toho už veľa nevnímala. Oprela sa o kabínu výťahu a zavrela oči. Počas cesty hore ma jej parfum a nôžky v čiernych lodičkách privádzali k nepríčetnosti. Dvere sa opäť otvorili. Boli sme hore. - Poďte madam, už sme tu - povedal som jej. Ona však bola stála opretá a nevnímala ma. Tak nič. Čo som mal robiť. Nadvihol som jej ruku a preložil si ju cez plece a takto podopierajúc som ju horko ťažko odviedol k dverám ich apartmánu. Otvoril som magnetickým kľúčom dvere a chvíľu uvažoval. Alica je zjavne mimo. Na chodbe ju nechať nemôžem. No nič, z tohto sa asi nevyvlečiem. V hlave sa mi začal rodiť šialený plán. Pocítil som ako mi začalo búšiť srdce a penis som mal tvrdý ako kameň až ma skoro bolel. Rozhodnuté. Podoprel som Alicu a vošiel do apartmánu. Hneď za chodbou bola malá kuchyňa a za ňou izba s veľkou posteľou. Položil som ju opatrne na posteľ. Niečo zamrmlala a ľahla si na chrbát. V izbe bolo prítmie. Išiel som zavrieť dvere od apartmánu a sadol si na kraj postele. Ruku som mal v rozkroku a od vzrušenia som nevládal ani dýchať. Chvíľu som čakal.

Alica začala pravidelne dýchať. Oslovil som ju a potriasol plecom. Nereagovala. Už som sa viac nedokázal ovládnuť. Rozopol som zips na nohaviciach, vytiahol vtáka a kľakol si za spodný okraj postele. Jej nôžky boli kúsok odo mňa, stále obuté v nádherných lodičkách. Pomaly som sa tvárou priblížil k tým skvostom a nasával opojnú vôňu. Vložil som nos medzi chodidlo a lodičku a pritom zbesilo onanoval. Výstrek som zachytil do druhej ruky a zhlboka dýchal. Alica stále spala. Zdvihol som sa išiel do kúpeľne. Zatvoril som dvere a poumýval sa. Čo to tu preboha vyvádzam. Keby ma tu niekto našiel, ako to vysvetlím ? No jedna moja časť sa odmietala tak ľahko vzdať. Zhasol som v kúpeľni a otvoril dvere do spálne. Tá istá poloha a rovnaké pravidelné oddychovanie prerušované jemným chrapotom. Tá sa tak skoro nepreberie presviedčal som sa. Tento krát som si nohavice aj boxerky vyzliekol a iba v košeli som si sadol k jej nôžkam. Penis bol opäť tvrdý a pud sebazáchovy bol nenávratne preč. Položil som ruku na jej koleno a posunul šaty vyššie. Ešte raz a v prítmí som zazrel čierne čipkované nohavičky. Jemne som je posunul nohu nabok. Srdce mi šlo vyskočiť z hrude a v spánkoch hučalo. Kľakol som si k jej nôžkam a pritiahol jej chodidlá k sebe. Do medzierky medzi nimi som vrazil vtáka a pomaly ho šúchal hore a dole. To mi nestačilo, chcel som jej nôžku v plnej kráse. Pomaly som je odopol remienok z členka a vyzul topánočku. Pančušky boli úplne jemné, bez zosilnenej päty. Nosom som vdýchol krásnu vôňu spomedzi prstíkov. Nevedel som sa jej nabažiť. Hmm, dráždivá aróma, toto som dovtedy nezažil. Jazykom som prešiel po jej krásnej nôžke. Pätu mala dokonale hladkú, oblúk klenby bol perfektný. Cucal som jej prstíky ako zmyslov zbavený. Rozum ma už úplne opustil. Chcel som viac.

Veď spí ako zarezaná. Na šatách som jej dal dolu ramienka a rukou hladkal jej prsia. Jednu bradavku som olizol. Potom som pozorne Alicu prevrátil na bok a šaty vyhrnul nad zadoček, ktorý v prítmí svietil svojou belosťou. Mala čierne čipkované tangá. Odsunul som pásik zo zadočku a jazykom ochutnal jej štrbinku aj ritnú dierku. Bola sladká ako jahoda. V mušličke mala vlhko. To ma navnadilo. Ľahol som si tvárou k jej nohám. Vyzul som jej aj druhú lodičku a ponoril hlavu medzi jej nôžky. Penis som medzitým pomaly zasunul do jej mušličky. Opatrne som ho začal zasúvať a vysúvať. Nad tým, žeby sa mohla prebudiť, som vôbec neuvažoval - dokonalé zatmenie. Jednu pančušku som jej úplne stiahol a lízal teraz jej už nahé chodidlo. Krásna vôňa. Blížil som sa k nirváne. Keď som cítil, že to už nevydržím tak som ho vytiahol a opäť si kľakol k jej nohám. Stiahol som jej aj druhú pančušku a začal si ho obtierať pomedzi jej prstíky zakiaľ čo som nasával arómu pančušiek. Vyvrcholenie na seba nedalo dlho čakať. Ako tak som prúd zachytil do ruky ale časť z neho postriekala aj jej nôžky. Teraz som sa spamätal. Opäť som využil kúpeľňu, obliekol sa. Opatrne som poumýval jej nôžky, zložil pančušky i lodičky na kreslo vedľa postele a prikryl Alicu paplónom. Tá spokojne oddychovala, netušiac čo sa práve odohralo. Ešte raz som všetko pohľadom skontroloval a vykukol z apartmánu. Nikde nikoho. Vyšiel som na chodbu a výťahom zišiel do haly. Párty už pomaly končila. Ako som odchádzal videl som Alicinho manžela na parkete vo vášnivom objatí s jednou hosteskou. Takže mala pravdu. Pomaly svitalo. Odchádzajúc na internát som nahmatal vo vrecku guču peňazí a pomyslel si, že takáto skvelá brigáda sa už tak ľahko nezopakuje...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Cesta vlakom
Obrázek uživatele footman footman
19.05.2012 | 5
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
31.01.2017 | 3
První líznutí 4
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
10.11.2017 | zatím žádný komentář
První zkušenost
Obrázek uživatele feetlover23 feetlover23
20.04.2015 | 15
Pani učiteľka
Obrázek uživatele milujemfootfetish milujemfootfetish
12.09.2016 | 8
Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1
Jak sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
01.07.2018 | 1
Po párty
Obrázek uživatele Footfetishlover84 Footfetishlover84
31.10.2016 | 5
já a Roman 2
Obrázek uživatele verka verka
28.09.2013 | 34