Milujem svoju manželku. Sme svoji tretí rok. Náročnosť našich profesionálnych životov ale naštrbila iskru, ktorá bola taká žeravá.
Náš spoločný plnohodnotne strávený čas sa obmedzil na piatkové "pekné večery". Už ráno som vybral par fliaš skvelého vína a pripravil atmosféru, ktorá v šere noci a blikania televízie prerastie do niečoho čo ovládne čas.
No aj tieto "pekné večery" ako sme si ich nazvali pre únavu a možno aj stereotyp začali slabnúť.
Pre oživenie som sa v tajnosti zahĺbil do bludiska internetu. S pokojom Angličana som pátral po "krásnych" veciach. Objednával som pančušky a krásne jemné lesklé oblečenie, v ktorých ako diamant žiarilo krásne ženské telo. Jemné náznaky ako preobliecť hebké ženské telo sa zmenili na krásnu povinnosť. Tramín opájal dušu a ja som v žene vedľa seba objavoval a objavoval. Ale všetko malo zájsť po kľukatej cestičke omnoho ďalej....
Dnešný pekný večer, podfarbený Tramínom si v tiahlom tempe rozmotával svoj príbeh . Vína však akoby neubúdalo a moja omámená myseľ posúvala svoju hranicu. Ženské telo v celo-telových sieťových pančuškách jemne vlnilo. Zvuky vzdychov, pocit tepla, vlhka a túžby umocňovalo víno. Moje myšlienky začali hovoriť nahlas.

-Láska-
-Áno-
-Chcem Ťa už navždy v čiernom prádle
-Chcem bozkávať tvoje nohy v pančuškách
-Chcem ......
-Chcem, túžim po dalšiej žene v pančuškách, chcem aby sa Vám treli stehná o seba, chcem bozkávať Vaše nohy a chodidlá a chcem aby si to všetko videla. Aby si tlačila jej hlavu do svojho aj môjho rozkroku, chcem aby si jej to nahlas prikázala, aby nás čakala s "otrčeným zadočkom" v pančuškách v izbe.
Táááák a bolo to vonku. Čakal som prudkú reakciu. Jemný, lolitkovský úsmev ma však prekvapil. Inzerát som uverejnil s malou nádejou a popravde sa postupne rozplynul v tieňoch práce, únavy a skoro celého sveta. Preto ma neistá odpoveď po par mesiacoch prekvapila. Po krátkom dopisovaní tam stála. Vypadla z našich snov, bez akéhokoľvek rozhovoru o sexe a našich chúťkach mi do očí ako prvé udreli kvalitné čierne pančušky, dlhší decentný kabátik a pod ním kratučká suknička.
[block:ad=89]

Lenka bola elegantne krásna, mladá študentka. Po prvom rozhovore sme si neuveriteľne sadli. Tréma opadla nečakane rýchlo. Asi tak rýchlo, ako sa moja krásna manželka vrátila z kúpeľne v prekrásnych čiernych samodržkách a latexovom kostičeku, na čiernych podpätkoch s paltformou. Na moje prekvapenie nepôsobila nijak vulgárne, ale neskutočne sexi. Čo ma ale skutočne prekvapilo, bol skoro až rozkaz, aby som sa posadil na hebký koberec a vyzvala Lenku aby vstala. V tom čase už bola vypitá piata fľaša vína. Po tom ako som si sadol, sňala moja manželka jemné, hodvábne sačko z Lenkiných pliec a jemne ju pohladila po krku. Pritiahla ju k sebe a začala Lenku bozkávať, nehľadiac na to, že moja hlava sa nachádzala medzi Lenkiným a manželkiným rozkrokom. Bol som tak nadržaný, že som sa nestačil čudovať ako sa moja manželka vášnivo bozkáva so ženou. Nasledoval prechod do postele, kde Lenka vášnivo vylízala moju manželku cez silonky až do vyvrcholenia. Asi v polovici som sa pridal a spoločne s Lenkou sme cítili prekrásne vyvrcholenie mojej krásnej manželky. Nasledoval jemný ale rázny príkaz pre Lenku, aby mi ho vzala do úst.

Celá atmosféra bola elektrizujúca. Po dlhom čase som sa skutočne vášnivo bozkával so svojou manželkou a Lenka ma pritom krásne urobila. Mojej manželke to nie len že nevadilo, ale sama dala Lenke príkaz. Už len pomyslenie na jej slova a pohľad na Lenkine chodidlá v pančuškách, ako kľačí podo mnou ma prinútil k vyvrcholeniu. Moja manželka jemne, ale s presnosťou podržala Lenke ústa až pokiaľ neprehltla. Od toho dňa nás Lenka navštevovala pravidelne a všetci traja sme si to skvelo užívali. Lenka sa stala našou priateľkou aj milenkou. Raz s nami bola dokonca na dovolenke. Nikdy som sa s ňou ale nevyspal, pretože si to nepriala. Uspokojili sme ju spoločne vždy podľa spoločných predstáv.
[block:ad=90]

Dnes nás už Lenka nenavštevuje. Má priateľa a plánuje si budúcnosť. Občas keď sa stretneme jemne sklopí zrak a ja ju vidím ako podo mnou kľačí v pančuškách, ktorých sme za tie roky kúpili nespočetné množstvo.
S Lenkou sme prežili nespočetne veľa prekrásnych, vzrušujúcich aj jemne perverzných zážitkov, na ktoré nikdy nezabudnem. Ak sa Vám môj príbeh čítal príjemne, rád si pospomínam na krásne chvíle plné rozkoše strávené s mojou krásnou sexi manželkou a sexi Lenkou.

Slohová a pravopisná úprava administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Lest (PP počtvrté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
04.12.2015 | 23
V robote
Obrázek uživatele pirin pirin
10.11.2013 | 33
Peťa
Obrázek uživatele Vilém Vilém
05.04.2016 | 8
S cizím mužem v cizím...
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 4
Návštěva restaurace II...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
18.08.2016 | 5
První líznutí 1
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
23.02.2017 | 7
Vánoční překvapení
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.01.2022 | 1
Pod stolem
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
24.02.2016 | 23