Stalo se to na střední škole, poprvé v druhém ročníku. Bylo mi osmnáct a já na to vzpomínám s velikým vzrušením i následným stanem místo kalhot. V době, kdy jsem byl v druhém ročníku střední školy, nastoupila do učitelského sboru mladá a krásná slečna učitelka. Já miluju dámské nohy, boty na podpatcích a nohy v silonkách celý život a kolikrát jenom pohled na krásnou dívku v silonkách a lodičkách nebo balerinách mě vzruší natolik, že musím rychle zakrývat to, co mi krásný výhled vyvolal pod kalhotama. Tato učitelka poprvé přišla na zahájení nového školního roku v celkem moderním, ale noblesním oblečení ale to, co mě zajímalo nejvíc, byla její krása a naprosto dokonalé černé lodičky do špice, na které jsem vysazený nejvíce. Místy jsem musel, ač nerad, tu krásu přehlížet, abych před stovkami lidí neudělal skandál, ale doma mi stačila pouze myšlenka a představivost na to, abych svou novou touhu ukojil.

Po pár dnech se tato krásná učitelka, nyní je jí 30 let, ukázala v naší třídě a co čert nechtěl, zase v sexy lodičkách do dlouhé špičky, ale bílé barvy. Bylo ještě celkem teplo, takže jsem si všiml, že je na boso. Během hodiny, kdy jsem celých 45 minut sledoval její sexy boty a nohy a můj p...s reagoval na každý pohyb jejich nohou, jsem tajně doufal, že mě tato nová angličtinářka nevyvolá a já nebudu muset jít k tabuli, protože víc se mi snad už postavit nemohl.
Nicméně já jsem se neskutečně zamiloval do noh i bot naší nové mladá a moc krásné angličtinářky, která z toho, jak postupem času komunikovala s žáky, byla a je velice přátelská. Spíš kamarádka, která učí...
Osudný zlom přišel někdy kolem poloviny roku, kdy mě slečna učitelka poprosila, abych s ní šel do jejího kabinetu a samozřejmě v sexy černých lodičkách do špičky, které podle vzhledu už byly hodně nošené a v silonkách. S jejího povídání o módě s holkama jsme se dozvěděli, že jiné boty, než do dlouhých špic ani nenosí, což pro mě bylo naprosto úžasné.
[block:ad=89]

Slečka učitelka mě poprosila, abych poupravil několik souborů a seznamů v její školní databázi, protože ona má na starosti mimo učení ještě každoroční školní sběr bylin pro charitativní účely a na přepisování tabulek nemá čas. Já jsem měl radost, že se uliju z hodiny, tak jsem s radostí zasedl k počítači a začal psát.

Rána přišla, když mi slečna učitelka řekla: "Děkuji ti a zamkni se, kdyby sem někdo strkal nos. A položila mi do klína její překrásně, dlouho nošení černé lodičky, které si vyzula a odešla v jiných botách. Já jsem se chtěl v tu chvíli propadnout studem, ale při pohledu na tu krásu v mém klíně jsem zaslechl: "Nestyď se, je to normální lidská potřeba, jen trochu odlišná, než mají ostatní." A dveře se zavřely. Já jsem hned zamknul a začal jsem... Jednu botu jsem měl u svého obličeje a nasával tu vůni zjevně oblíbených lodiček, která mě neskutečně vzrušovala. Druhou jsem jezdil po svém nástroji a zdálo se, že praskne, jak jsem byl vzrušený. Hrál jsem si z oběma botama a strkal svůj nástroj do vnitř až nakonec přišlo vyvrcholení a já jsem do obou obnošených lodiček pustil plnou nálož. Srdce mi bilo jako o závod, třásl jsem se jako ratlík a pak jsem se sklidnil, odemknul, zasedl k počítači a s myšlenkama úplně jinde jsem přepisoval ty tabulky a databáze. Pořád jsem se díval z monitoru na ty překrásné boty a představoval si, jak v nich ta krásná slečka učitelka chodí, když v tom zazvonilo a já jsem zpanikařil, vzal z kapsy kapesníček a skoro celou nálož z bot vytřel.
[block:ad=90]

Po chvilce se otevřely dveře a s úsměvem na tváři se v nich objevila krásná slečna učitelka v páskových pantoflích s menším podpatkem a šlehla pohledem na své boty. Já jsem se jenom pousmál a styděl se tak, že to víc nešlo. Slečna učitelka přišla ke stolu, podívala se mi na kalhoty, pak na své boty a zeptala se mě, jestli je jediná, která mi kdy půjčila svoje boty k pohrání. Jakmile dopověděla otázku, nazouvala si na nohy své černé, obnošené lodičky.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Kolegyně Katka
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
06.01.2016 | 8
Školní kabinet a půda -...
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
27.10.2015 | 16
Brigáda
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 13
Jak sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
01.07.2018 | 1
Výlet
Obrázek uživatele Ruten Ruten
04.02.2012 | 2
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
Na stáži v Itálii
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
09.02.2018 | 6
Vyjížďka na motorce (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
12.10.2015 | 12
Nejlepší kamarádka
Obrázek uživatele Davidkuvff Davidkuvff
07.05.2014 | 30
Moje tchýně - část první
Obrázek uživatele Tlama01 Tlama01
21.05.2012 | 21