Je to pár hodin, kdy jsem svou kolegyni z práce vyprovodil ze svého bytu a se vzrušením jsem pozoroval ty její sexy lodičky a silonové punčochy na nohou. V té době už jsem věděl, že předešlá noc a dnešní dopoledne mi zůstanou v paměti snad napořád, stejně jako vzrušující chvilky s nohama a botama slečny učitelky, které čas od času můžu trávit.
Je zrovna čas plesů, ale i tanečních. A právě včera, kdy měla nedaleko ples vysoká škola, kde ukončuje studium má pracovní kolegyně Katka, jsem měl telefonát z pracovního čísla pevné linky. Byla to právě milá a sympatická Katka. Je ode mě jen o dva roky mladší. Je to hezká a milá dívka, která moc nenosí špičaté boty na podpacích, ale hodně nosí vyšší klíny a v létě takové moc sexy baleríny, z kterých jsem vždycky naměko. Moc ráda ale nosí silonové ponožky nebo punčochy, většinou černé barvy. Párkrát jsem měl možnost pořádně si její krásné končetiny prolédnout. I ona si i všimla, že jen tak sedím a upřeně hledím na její nohy v balerínách, ale nikdy nic neřekla a jenom se pousmála.

Až včera odpoledne, kdy jsem byl doma a připravoval si nějaké věci, zazvonil mi telefon a na druhém konci byla Katka. "Prosímtě, mohla bych se u tebe dneska převléknout a nechat si u tebe do zítra nějaký věci? Ty jsi mi říkal, že bydlíš vedle plesovýho sálu a já něž tam v lodičkách a v šatech docupitám, tak bude po plese." Já jsem samozřejmě souhlasil. Asi tak za tři hodiny Katka přišla a já jsem hned sondoval, jaké má boty. Měla vysoké kozačky, nic moc...
Ovšem to hezčí přišlo za chvíli. Tělové silonky mě skoro paralizovaly, protože jsem byl jako vždy unešený z té krásy, kterou jsem viděl. V koupelně se převlékla do plesových šatů, před zrcadlem upravila vlasy i obličej a konečně zasunula ty překrásné silonkové nohy do připravených lodiček. V tu chvíli se mi začaly stavět tepláky.
[block:ad=89]

"Sluší ti to, jsi krásná, Kačenko." Podotknul jsem v sedě na židli tak, abych zakryl stan mezi nohama. Snad si toho nevšimla, pomyslel jsem si. Katka mezi tím poděkovala a rychle zmizela. Já jsem šel okamžitě a instinktivně k těm jejím kozačkám, vytáhl jsem svůj kůl a už jsem si s nimi hrál. Vůbec mi v tu chvíli nevadilo, že mi ty kozačky nic moc neříkaly, ale při pohledu na její sexy lodičky jsem byl u vytžení.

Večer, když jsem si s jejíma botama hrál už po druhé, jsem se rozhodl, že už půjdu spát. Pohrál jsem si, vysprchoval se a ulehl jsem. Krátce po jedné hodině ránní mě vzbudil telefon. Volala Katka, že už jí nezbylo na taxika a v lodičkách a v náladě by domů, na druhý konec města nedošla. Jestli může přespat u mě.

Rád jsem jí vyhověl a za chvíli už se mi opírala o dveře bytu. Přišel jsem otevřít a samozřejmě hned koukal na její sexy lodičky a dokonalé nohy v silonkách. Katka nebyla zcela opilá a tak jsem ji usadil do křesla a chvíli jsme si povídali. Katka si všimla, že jí zase čumím na lodičky.
Nic neříkala, jenom se pomalu začala zouvat a při tom se na mě vyzívavě dívala. No a já jsem stanoval, že už to víc asi nešlo. V tom se ztěžka postavila na nohy a skončila hned vedle křesla, na pohovce v obýváku. Tam za pár minut usnula. Já jsem na nic nečekal a přiblížil se k jejím nylonovým a voňavým nožkám, které byly přímo nasměrované tak, že stačilo přiložit kůl a hurá do díla.
[block:ad=90]

To vzrušení se nedalo vydržet a tak jsem vytáhnul tyč a začal si pohrávat s jejíma nohama. Zezačátku jsem se snažil opatrně, abych ji snad nevzbudil. Pak jsem si maličko připomáhal i jednou její nožkou, ale s Katkou to ani nehnulo. Spala jako zabitá. Vzal jsem tedy i druhou nožku a svým nástrojem jsem zlehka jezdil po jejích krásných chodidlech. Chvilku jsem si dělal dobře mezi jejími chodidly, když v tom sebou Katka začala hýbat. Přestal jsem, ale můj nástroj zůstal tam, kde zrovna byl. Najednou začala hýbat jednou nožkou a druhou nohou mi ho zkroutila, protože se rozhodla, že jí posune. Jakmile to Katka udělala, můj kůl zůstal zaklíněný pod jejími chodidly a já věděl, že budu u konce. Začal jsem chrlit svou plnou nálož pod její nožky a mezi její palce.

S Katkou to opět ani nehlo, tak jsem si řekl, že ji v tom nechám celou noc. Přenesl jsem ji do své postele, přehoz z pohovky jsem vyměnil za čistý a nakonec jsem na ní i usnul.
Druhého dne ráno Katka vstala, popřála mi dobré ráno a poděkovala mi za nocleh.

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Školní kabinet a půda -...
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
27.10.2015 | 16
Školní kabinet a půda -...
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
20.10.2015 | 17
Poprvé
Obrázek uživatele hlavatce888 hlavatce888
26.09.2016 | 10
Brigáda
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 13
Jak jsem se stal holkou
Obrázek uživatele Ruten Ruten
21.03.2012 | 15
Starší paní a silonkové...
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
17.06.2018 | 4
Moje silonkové poprvé
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
26.11.2014 | 21
Nočná prechádzka po lese...
Obrázek uživatele bleskk1 bleskk1
13.01.2014 | 13
Imatrikulácie
Obrázek uživatele marek623 marek623
25.08.2015 | 9
Kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
28.02.2015 | 17