Seděla tam a kroutila nožkami jak jen mohla. Propínala nárt a zas povolovala. Házela nožku přes nožku a pak je zase roztáhla. Samozřejmě přes punčochy nebylo nic vidět ale i tak. Měla krásné tmavě modré šaty se vzory a k nim měla naprosto uchvacující černé punčochy také vzorované. Znám je dobře už několikrát jsem si je přiložil k obličeji a natáhl do sebe vůni Eleonořiných nožek. Má moc krásná chodidla. Jedny z nejhezčích které znám a k tomu tak mrňavé a roztomilé. Nikdy by mě nenapadlo co se stane. Něco se řešilo ohledně akce a ona se o to příliš nezajímala. Já jen napůl protože její punčochy byli také zajímavé. Sjedu ji pohledem od krásné tváře až po božská chodidla. A poté od spodu nahoru a zarazil jsem se na očích které mě sledovali s výrazem co na mě vidíš tak zajímavého? Rychle jsem musel něco podniknout aby to nechala být. Odešel jsem do šatny že se převleču a pak se tam vrátím a už to bude v pohodě. Sundám si triko dám ho do tašky.

Vedle ní tam leží ponožky které dnes Elenka měla, když jsme cvičili. Vezmu je do ruku dám je k nosu a přičuchnu. Oh to je aspoň vůně. Otočím se a tam opřená o zavřené dveře stojí ta kráska v punčochách. ,,Tys právě čuchnul k mým ponožkám? Jako vážně?“ zeptala se se smíchem ale i vzrušením v hlase. ,,Slyšela jsem něco od Páji a pak to divné pokukování už mi to začíná dávat smysl.“ Laskavě řekla a začala druhou fázi své erotické hry. Udělala krok a povytáhla si šaty a něžně nazdvihla nohu do úrovně mého břicha, pokrčila koleno a vší silou mě skopla na lavičku. Já dopadl a pozoroval její ladné pohyby. Udělala další krok a jedním ladným pohybem ze sebe sundala šaty a švihla jimi na podlahu.
[block:ad=89]

Teď tam stála v šedé podprdě s kozičkami které chtěli ven a v punčochách jenž obepínali její rozkošné mrňavé nožičky. Já seděl ,penis naopak stál. Nemohl jsem se vynadívat. Je tak rozkošná a jemná. Už jsem to nemohl vydržet a sundal si kalhoty i s trenkami. Jakmile ho uviděla tak jej něžně pohladila chodidlem v punčochách. Já se otřásl vzrušením a chytil tu nožku a přitiskl pevněji k údu a znovu po něm přejel. Ona poskakovala na jedné noze ,aby mě mohla uspokojovat tou druhou a šlo jí to dobře já si jen liboval. Hladil jsem jí lítko ,protože se mi to moc líbilo a taky kdyby padala abych ji podržel. Po chvilce hlazení jsem vstal omotal si její dlouhé vlasy kolem zápěstí a strhl jsem Eleonoru k podlaze. Byla to rána až měla slzičky v očích. Ohnul jsem se k ní otřel ty slzy. Ona se už pusinkou domáhala mého penisu. A taky že ho dostala. Pustil jsem jí vlasy a nechal ji volnou ruku. Ona se i tak víc přisála na můj dick a objala mě a do zad zarývala své rudé nehty. To že to způsobovalo bolest mi nevadilo spíš jsem byl ještě víc vzrušený. Odtáhla hlavu a položila se na lokty a svými chodidly obkroužila můj penis a začal jej masírovat a mačkat. Její punčochy byli krásné a hebké.
[block:ad=90]

Cítil jsem jejich vzorek i jednotlivé prstíky jak dráždí můj obnažený žalud. Když už mě málem vyhonila tak jsem pevně chytil oba kotníky a vytáhl ji za ně. Pak jsem ji chytil za zadek a vyhoupl ji na ramena abych jí mohl vylízat kundičku. Jakmile se mi tam usadila a chytla se mi za hlavu a já ji projel hřbetem ruky přes silonky obě dírky. Byla vlhká a dost to chtěla tak nebyl důvod čekat. Silonky jsem stáhl pod zadeček a třikrát jí přes ní plácl. Moje prsty obkroužili její pysky, roztáhli je a zabořil do ní jazyk. Kmital jsem a kmital a její šťávička mi stékala na celou místnost. Pro tuto chvíli byla pro mne bohyní. Zřejmě jsem nebyl její první a ona moje první rozhodně nebyla ale i tak jsem si to neskutečně užíval. Už jsem z ní vycítil to že to na ní příde tak jsem začal ještě usilovněji lízat tu kundičku. Párkrát jsem jí kousl což se jí moc líbilo. Ona mi mezitím div nevytrhala vlasy a nerozryla mě nehty. Lízal jsem a lízal a už to bylo tady. Udělala se mi do pusy a já ji dál lízal a zmocňoval jsem její orgasmus. Ale teď jsem na řadě já! Ještě jednou jsem jí projel přes pysky až k poštěváčku jazyk abych se s nimi hezky rozloučil. Položil jsem Eleonoru zpět nohama pevně na zem. Dal jsem jí pusu a začal se mazlit s těmi nožkami. Přitáhl jsem si jedno chodidlo k nosu a natáhl její vůni. Poté jsem k němu přidal druhé chodidlo ta vůně byla úžasná! To jsem ani já nečekal že to bude tak uchvacující.

Olízl jsem jedno a pak druhé, zpátky k prvnímu. Miluji jejich chuť! Jedno jsem si spustil na péro a druhé jsem zuřivě líbal a kousal. Po chvilce zjistím že jsem se rozdováděl moc a silonku ji natrhl. Tak jsem toho využil abych osvobodil její maličké kamarády. Každého jsem ocucal zvlášť. Pustil jsem i tuto nožku a pomalu se blížil můj triumfální výstřik. Kleknu si aby moje kopí lásky směřovalo na ni. Hluboce se Eleonoře podívám do těch krásných očí a najednou už stříkám a stříkám. Moji bílí kamarádi dopadali na její vzepjaté kozičky. Prsty si je projela a poté si prsty olízla, usmála se na mě a svlékla si silonky. ,,Tady je máš. Asi je máš radši než já.“ Silonek jsem se zmocnil a odhodil jsem je směrem k mé skříňce.
Přitiskl jsem se k Elence ,takže jsem jí mým ztopořeným penisem lehce projel po štěrbince a udělil jsem její pravé kozičce cucflek aby taky nezapomněla.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Peťa
Obrázek uživatele Vilém Vilém
05.04.2016 | 8
Viki
Obrázek uživatele Vilém Vilém
16.02.2016 | 11
Dívka z nákupního centra
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
20.11.2012 | 22
Stredná škola, nové...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
04.11.2018 | 5
Sousedka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.03.2013 | 35
Sexy kozačky
Obrázek uživatele šato šato
08.01.2017 | 10
Preclené pančušky.
Obrázek uživatele prostej prostej
24.12.2023 | 3
Co se v mládí naučíš...
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 14
Spolužaččine nohy
Obrázek uživatele borat borat
02.12.2013 | 33
Romík potřetí
Obrázek uživatele verka verka
31.03.2014 | 20