Dajme si ešte jedno kolo - povedal mi kamarát Robo na terase jedného podniku. Bolo príjemný a mimoriadne teplý jarný večer, ako stvorený k vysedávaniu na čerstvom vzduchu. - Tak dobre - pohybom ruky som privolal mladučkú čašníčku a objednal ďalšiu rundu. Ako odchádzala k baru so záujmom som sa pozrel na jej postavu a ocenil pekný zadoček a nôžky v čiernych pančuškách. Mala oblečené kratšie džínsy a obuté sandálky. Taká bola moja slabosť. Chlapi väčšinou ženy hodnotia podľa poprsia, u mňa rozhodujú nohy. Najlepšie pekne oblečené v nylone. - Len si nezlom väzy - zachechtal sa Robo a pripil si so mnou. Veru bolo na čo pozerať. V hlavnom meste sa to len tak hemžilo krásnymi ženami, ktoré si po zime vychutnávali možnosť prevetrať šatník a ukázať svetu svoju ženskosť. Lepší večer ako sa kochať ženskou krásou som si vedel iba ťažko predstaviť.

Už sa pomaly stmievalo a mňa ešte čakala cesta k bratovi na chalupu. - Pôjdem už, lebo mi utečie vlak - povedal som kamošovi a kývol na čašníčku. Pri platení som si ešte raz preštudoval jej nožičky a rozlúčil sa s Robom. Po tých pár drinkoch som bol príjemne naladený, teplý jarný vzduch vo mne prebúdzal nostalgickú náladu a súčasne dráždil zmysly. Nasadol som na prvú električku, ktorá išla smerom na stanicu, tam vystúpil a pri pokladni si kúpil lístok na cestu domov.
[block:ad=89]

Čakalo ma okolo osemdesiat kilometrov s jedným prestupom. Rýchlik som stihol len tak tak. Prvá časť cesty prebehla bez zvláštnych príhod. Monotónny zvuk trate ma takmer uspal. Na svojej stanici som vystúpil, prešiel nástupišťom a našiel ďalší spoj. Vlak starý ako Matuzalém, s klasickými zelenými koženými sedačkami a takmer prázdny. Posledný spoj do malej dedinky kde býva môj brat. Našiel som prázdny vozeň aby ma nikto pri mojom rozjímaní nerušil a sadol si k oknu. Okrem mňa bolo vo vlaku ešte zopár ľudí, väčšinou dôchodcovia. Píšťalka zapískala a vlak sa pohol do tmy. Spokojne som sa uvelebil, oprel hlavu o opierku s úmyslom si trochu pospať, veď na konečnú je ešte hodinku cesty. Neviem koľko som bol v ríši snov, keď sa predo mňa postavili dve obnažené kolienka a lem modrej sukne. - Lístok prosím - ozvalo sa akoby z diaľky. Nevedel som či som hore alebo ešte spím a musel som v tej chvíli vyzerať ako pomätený, keďže som stále vyvaľoval oči na nôžky, ktoré ako som si všimol boli zahalené jemným závojom telových pančušiek. - Mohli by ste mi ukázať váš cestovný lístok ? - zaznel opäť jemný ženský hlas a ja som sa konečne spamätal.

Posadil som sa, vytiahol lístok a konečne pozrel na sprievodkyňu. - Nech sa páči - podal som jej lístok a zároveň si ju so záujmom obzrel. Zhora na mňa skúmavo pozerala príjemná, trochu vyzývavá tvár peknej dlhovlasej blondínky, ktorá mohla mať okolo tridsiatky. Klenuté obočie, červené pery a šibalské jamky v lícach. - Takže až na konečnú, tak to som vás mohla nechať pospať. To by ste sa nepreviezli. - skonštatovala, podávajúc mi s úsmevom preštiknutý lístok. - To nevadí, už ma ospalosť prešla, vaše pekné nôžky mi to vynahradili - bez rozmýšľania som odvetil. Ups. A je to vonku. Tá si o mne pomyslí, prebehlo mi hlavou až som sa začervenal ako školák. Nič na to nepovedala, iba zdvihla obočie a v očiach sa jej zjavili malé ohníčky. Otočila sa a išla do ďalšieho vozňa skontrolovať pristupujúcich. Vykukol som zo sedadla a sledoval ako odchádza. Mala chôdzu modelky, telové pančušky akoby jemne šuchotali. Samozrejme ako prvé som skontroloval čo má obuté. Na moje prekvapenie nemala tie klasické čierne a nevzhľadné pracovné topánky, ale čierne lodičky na vysokom opätku. Lýtka boli pekne tvarované a ani zvyšok sa nedal zahanbiť. Na sebe mala tmavomodrú uniformu s tradičnou malou čiapočkou na vlasoch. Musela na sebe zacítiť môj pohľad, lebo ako prechádzala do druhého vozňa tak sa na mňa pozrela. Pichlo ma pri srdci a radšej som sa posadil späť k oknu s plánom čo najlepšie si ju uchovať v pamäti pre budúce fantázie. Akokoľvek, zaspať som už nemohol. Vlak sa pomaly blížil ku konečnej stanici, keď som začul buchnutie otvárajúcich sa dverí. V mojom vozni stále nikto nesedel a medzitým ani nenastúpil tak to mohla byť jedine ona. Zaumienil som si, že keď prejde okolo, ešte si jej nôžky lepšie obzriem. Nenápadne som pozeral von oknom, aj keď už bola tma a nič zaujímavé som tam nevidel. V odraze okna som zazrel jej postavu ako sa zastavila pri mojom sedadle. - Mohla by som si k vám prisadnúť ? - spýtala sa a ešte skôr ako som jej mohol prikývnuť si sadla z kríža oproti mne a prehodila nohu cez nohu. - Týmto vlakom pomaly nikto necestuje a dosť sa tu nudím - pozrela mi do očí. - Jasné, sadnite si - zajachtal som. - A nebojíte sa, takáto pekná žena, sama, večer vo vlaku ? Neviete na koho narazíte - napadla ma otázka. - Napríklad na cestujúcich, ktorým sa páčia moje nohy ? - odtušila s úsmevom. - Napríklad - súhlasil som.
[block:ad=90]

No teda, tá ide rovno na vec pomyslel som si. Pokračovali sme v konverzácii na iné témy pričom sa predstavila ako Lucia a ja som pritom poškuľoval po jej nohách. Zjavne videla kam smeruje môj pohľad, vôbec to nekomentovala, akurát koketne krútila nôžkou v členku. Po chvíli vlak dorazil na konečnú. Chystal som sa naoko zdvihnúť, že už pôjdem. - Ponáhľate sa ? - nevinne sa spýtala. - Vlak tu bude ešte hodinku stáť a potom sa vraciame naspäť. Nechceli by ste mi zatiaľ robiť spoločnosť ? - Takáto príležitosť sa naskytne tak raz za život ak vôbec, napadlo mi. - Veľmi rád tu s vami počkám - usmial som sa na ňu. Vstala, akoby mimochodom sa mi kolenom dotkla mojej nohy a lodičkou stúpila na topánku. Lucia stlmila svetlo vo vozni na minimum a opäť si prisadla, tentoraz už priamo oproti mne. - Viete, celý deň som na nohách. Vadilo by vám keby ste mi trochu pomasírovali chodidlá ? - Srdce sa mi rozbúšilo očakávaním. - Na to som expert - vyhlásil som sebavedomejšie ako som sa cítil. Položil som jej ruku na pravé stehno a pomaly hladil nohu až k členku. Pančušky mala veľmi jemné a takmer priehľadné. Potom som si jej nôžku vyložil na moje koleno a hladil to perfektne tvarované lýtko.

Lodičku som mal blízko tváre, neuveriteľný pocit. Cítil som jemnú arómu novej kože, chodidiel a pančušiek. Vzrušujúce. Sledoval som jej tvár, zaklonila hlavu, mala privreté oči a zjavne sa jej to páčilo. Prišla chvíľa o ktorej som sníval odkedy som ju prvýkrát uvidel. Od napätia som ani nedýchal. Jednou rukou som ju chytil v členku a druhou uchopil lodičku. Pomaličky som ju vyzul. - Nevadí ti to ? - šeptla , pričom mala oči stála privreté. - Nie, práve naopak, máš nádherné nôžky... - zamumlal som a jemne som hladil nechtíky nalakované na červeno. Nôžku som jej chytil oboma rukami a jemne masíroval. Jej vôňa ma privádzala do extáze. Nakoniec som to nevydržal, vnoril nos medzi jej prstíky a nasal tú úžasnú arómu. - Aaach, tak ty takto - pozrela Lucia na mňa. - Páči sa ti to však ? Tak pokračuj a pekne sa s nimi pohraj - vrnela od rozkoše. Nervozita zo mňa opadla, teraz som sa nemusel držať späť. Prechádzal som nosom pomedzi prstíky, cez klenbu až k päte. Bolo vidieť, že sa o svoje poklady dobre stará, lebo boli jemnučké a hladké. V nohaviciach som mal tesno, tak som si povedal, že teraz je to už jedno. Jednou rukou som si rozopol zips a vytiahol penis von. Medzitým som vzal jej palček do úst a cucal. Bol sladučký. Ochutnal som aj ďalšie prstíky a jemne lízal pätu. Zároveň som Lucii hladil lýtko a stehná. Rozkročila nohy, čím mi naznačila aby som pokračoval. Zašiel som pod sukňu a skúsil jej štrbinku. Tá potvorka nemala nohavičky. Bola už vlhká a vzrušená rovnako ako ja.

Lucia potichu vzdychala a hrýzla si spodnú peru. Zložil som nôžku zo svojho kolena, kľakol si medzi nohy a jazykom som prechádzal po jej mušličke cez pančušky. Nakoniec som ich zubami roztrhol a prstami si urobil prístup. cmúľal som jej klitoris, pohral sa so zadočkom a jedným prstom zašiel do mušličky. - Postav sa. Chcem ťa - zachrapčala. Postavil som sa, zobrala si penis do úst a začala ho divoko sať. To som už nezvládol a divoko sa jej vystriekal do úst. - Prepáč, ale nedalo sa inak... - chcel som sa ospravedlniť, ona však prehltla, šibalsky sa oblizla a naznačila aby som si sadol oproti nej. Poslúchol som. Vyzula si druhú lodičku a špičkou nohy mi prechádzala po penise zatiaľ čo druhou masírovala vajcia. Ako v siedmom nebi. Cítil som ako rýchlo tvrdnem. Potom Lucia spravila niečo neuveriteľné. Stiahla si jednu pančušku do polky chodidla a vsunula mi penis až k jej prstíkom. Na uzdičke som cítil jej nahú nôžku a z druhej strany jemný nylon. Z druhej nohy som jej stiahol pančuchy ja a hral sa s jej prstíkmi. Lucia nezaháľala a dráždila si klitoris. Keď som bol dostatočne pripravený, vstal som, Lucia rozkročila nohy a zaviedla si ma dnu. Bola úplne mokrá. Začal som tvrdo prirážať. Jej nôžky som si vyložil na plecia a lízal prstíky. Rozopol som jej blúzku a chytil do rúk jej pevné prsia. Lucia vzdychala čoraz viac. Zrazu hlasno vykríkla, v mušličku jej začalo sťahovať a potom ochabla. Viac mi nebolo treba. Vyšiel som z nej, nasadil si pančušku na penis a na chrbte ležiacej Lucii som naznačil nech mi ho zoberie do úst. Poslúchla. Začala mi ho opäť fajčiť, tento krát cez pančušku.

Ešte som jej stihol oliznúť pätu keď to na mňa opäť prišlo. Teraz som si už nerobil starosti a celú dávku som vystrekol do Luciiných úst. Chvíľu sme ticho oddychovali keď tu zrazu som začul s vedľajšieho vozňa hlasy. Chytro som sa obliekol, Lucia sa upravila a zničené silonky si vložila do tašky. - Dlžíš mi jedny pančušky, tu máš na mňa číslo aby si mi ich mohol priniesť. A teraz už choď, vlak sa o chvíľu pohne. - pošepkala mi do ucha. Dal som jej dlhý bozk a vystúpil s vlaku. Bola polnoc. Krajší deň s prísľubom nových dobrodružstiev si viem iba ťažko predstaviť...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Brigáda
Obrázek uživatele footman footman
12.05.2012 | 12
Profesorka anglictiny
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
15.04.2013 | 70
Silvestr
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.06.2012 | 15
Vďačne ponížený...
Obrázek uživatele invadersmustdieFEET invadersmustdieFEET
23.01.2014 | 11
Popelka a malér
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
25.05.2020 | 1
Služebka s šéfkou
Obrázek uživatele verka verka
06.04.2012 | 34
Autobusom na dovolenku
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.09.2012 | 20
Oslava maturity
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.01.2013 | 17
Návštěva restaurace II...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
18.08.2016 | 5