Na náš výlet ve třeťáku (na vodu) jsem se šíleně těšil; zvlášť potom, co jsem se dozvěděl, že s námi jede Barča ,díky které jsem prohonil spoustu nocí. Ostatně každý kluk, co jí znal, jí v duchu stáhnul kalhotky a pořádně jí to udělal, ale ona byla opatrná na své krásné tělo a taky měla zdravou míru namyšlenosti. V osudný den, při odjezdu z nádraží jsem si ji pečlivě prohlédl: pěkný zadeček-ten ji vždycky zdobil a krásné dlouhé nohy....hmmm.... dostat se tak mezi ně. Její kamarádka Andrejka s námi jela taky. Předstart před tekoucí vodou bylo jako vždycky jezero. A stala se nečekaná věc. Na loď mi losem vybrali Andrejku!! Po chvíli se jelo. Moc nám to nešlo a tak jsme se najednou překlopili. Začal jsem Andrejce pomáhat na hladinu a jako náhodou jsem se přitom dotýkal jejího zadečku. Když se chytla lodě, uchopil jsem ji za boky a přilepil se na její pozadí. Samozřejmě se mi ihned postavil. Andrejka byla překvapená: “No tak Tome, teď ne...stav se večer...Barča bude ráda".
[block:ad=89]

Nemohl jsem uvěřit tomu co mi právě řekla, ale byl jsem za to vskutku rád. Odpoledne bylo volno a každý si dělal co chtěl. Barča se šla opalovat na odlehlejší louku. Chvíli jsem váhal, ale musel jsem se vydat za ní. Asi po pětistech metrech od ostatních jsem ji uviděl-svoji vysněnou. Líně tam ležela na dece a opalovala se. Byla krásná jako vždycky, sexy štíhlá postava, čokoládově opálené kůže a dlouhé světle hnědé rozpuštěné vlasy. Bylo vidět, že na sebe dbá a pečuje o své tělo. Ležela na zádech, měla v kolenou pokrčené, roztažené nohy a cumlala lízátko. Naskytnul se mi krásný pohled. Jen žluté plavky mi překážely v rozhledu. “Čau, já jsem Tomáš“, řekl jsem a natáhnul jsem k ní ruku. “Ahojky Tome, já jsem Barunka“ špitla sladce. „Nechce se mi vstávat“, dodala a natáhla ke mně chodidlo na pozdrav. Stiskl jsem tedy její nožku. O této chvíli jsem snil a všimnul jsem si, jak se usmála. Chudinka, ani nevěděla jakou mi udělala radost, že mi podala nohu místo ruky, která byla navíc tak hebká a teplá. Najednou začala tu nohu přitahovat k sobě, čímž si přibližovala i mě. V tom zvedla i druhou nohu a zajela mi s ní na mé kraťasy přímo tam, kde to mám rád a začala mi tam šmátrat. „Ale ale, copak to s tebou dělá?“řekla s poťouchlým úsměvem, protože si nejspíše všimla, že jsem měl penis okamžitě napružený. „Vidíš ne? Strašně mě vzrušují tvé nohy“, odpověděl jsem. „Jsou moc krásné, že?“ Pochválila si své hebké, dlouhé nohy. „Máš moc krásné nohy, ale já jsem myslel tvoje chodidla-jsem z nich unešený“, opravil jsem ji. Teď teprve vypadala opravdu spokojeně. „Chtěl by sis líznout?“ Zeptala se mě a vytáhnula si z pusy lízátko. „A čeho konkrétně myslíš?“ Opáčil jsem s úsměvem a pevně doufal, že se chytí. „No čeho chceš“, řekla šeptavým hlasem a přihmouřila oči. Vůbec jsem neváhal a popadnul její chodidlo. Dal jsem si ho před obličej a s rozkoší si ho prohlížel. Bylo to něco neuvěřitelně vzrušujícího. Posadil jsem se na deku vedle ní a jemně jsem ji kousl do paty. Barča moje gesto pochopila a natáhla se na záda. Řekl jsem si, že malá masáž nohou ji určitě nenaštve. Tak jsem začal. Pěkně jsem jí masíroval nožku kousek po kousku. Barunka mezitím začala spokojeně vrnět. Dostal jsem chuť tu nožku ochutnat i jazykem. A jak jsem chtěl, tak jsem taky udělal. Vložil jsem si špičku její nožky do úst a začal jí olizovat konečky prstíků, pěkně jeden po druhém.
[block:ad=90]

Sakra o tomto okamžiku jsem snil pořád. Barče se to zřejmě líbilo. Chvilku na to mi položila druhou nohu na rameno a pomaloučku si mě začala přitahovat k sobě. “Je mi příjemné,jak si hraješ s mými chodidly. Připadá mi to, jako kdyby mi někdo skládal poklonu a to mi dělá moc dobře,“ oznámila mi vítězně. Hlavu už mi přiblížila někde k té svojí,takže jsem měl svýho ztopořenýho ptáka v trenkách nad jejím plochým bříškem. Chtěl jsem ji začít líbat na prsa, ale nenechala mě. Vytáhla ocumlané lízátko a strčila mi ho do pusy. Cítil jsem jak mi dýchá vzrušeně do tváře. Měla příjemný, teplý dech. Vrátil jsem se k jejím spodním partiím a hladil ji po stehnech. Chtěl jsem ji nabudit a tak jsem jí začal kroužit po tříslech kolem studánky. Neodolal jsem a začal ji posléze hladit přímo v těch zakázaných místech. Zajela si rukou pod plavky a začala si honit knoflíček. To už bylo moc i na mě. Vyplivl jsem tyčinku co zbyla po lízátku, naklonil jsem se k ní a podíval se do jejích modrých očí. Zajel jsem jí rukou do vlasů a přitáhnul jsem si blíže její hlavu. Něžně mi kousla do rtu. A pak mi dovolila ochutnat její jazyk. Takhle krásně mě ještě žádná holka nelíbala. Tak příjemně, jen špičkou jazyka. Byla tak sladká. Přitáhnul jsem ji za zadeček ještě blíže k sobě. “Teď ne, přijď večer“, řekla odmítavě. “Ale Barčo to nevydržím, šíleně jsi mě vzrušila,“ řekl jsem zklamaně. “Tak si ho vytáhni ven a já ti od toho napětí pomůžu,“ řekla tajemně a já jsem se nevím proč zdráhal. “No tak, ukaž,....ukaž mi ho a já tě udělám nohama.“ To mě bohatě přesvědčilo a přikývnul jsem. Najednou koukám, jak se holka činí. Sevřela mi gumu od kraťasů mezi prsty u nohou a stáhla mi je až k zemi. Stál jsem tam před ní s postaveným ptákem, jako opařený. Měla mě plně ve své moci. Pak se mi začala posmívat: “Vy kluci jste všichni stejný. Jste nadržení jako křečci a pak už si s váma holka může klidně dělat to, co se jí zlíbí. pačně by se to nikdy nestalo,“ řekla a sevřela mi ho svými hebounkými chodidly.

Začala třít a tahat mi za něj nahoru a dolů. Viděl jsem, jak se snaží. Taky už jsem si představoval, jak má vlhkou studničku. Trochu mě mrzelo, že mi teď nedala. Ále co, říkám si pro sebe, honí mi ho a ne rukama. Za to bych dal ještě nedávno cokoli. Začala stupňovat tempo. To se mi opravdu líbilo. Barča věděla jak se to dělá: měla prstíky přesně na správném místě. Pak začala zrychlovat, a já jsem začal cákat jako každý kluk, co to neumí udržet. Trefilo ji to na bříško. Řekla mi, abych ji otřel. Vzal jsem osušku a důkladně jsem ji očistil. “Vidíš, ty si mě ještě ani neviděl nahou a já už měla tvoje semeno na břiše. Ležíš mi u nohou, ale nic si z toho nedělej, tak to se mnou má každý kluk. Těším se na večer a doufám, že se nebudeš ostýchat a hezky mi to uděláš. Potřebuji ji pořádně protáhnout, tak zatím ahoj.“ Stál jsem tam s ochablým penicem a koukal jak mi moje láska mizí v dáli.
Ale byl jsem štastnej, že si z toho moře kluků vybrala na večer zrovna mě.

Slohová a pravopisná korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

NA BRIGÁDE 4.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.08.2022 | zatím žádný komentář
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
autostop (PP poprvé)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.09.2015 | 24
zájezd po letech
Obrázek uživatele verka verka
01.05.2022 | 3
JAK sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
27.05.2018 | 2
Doučování
Obrázek uživatele Gfdyg Gfdyg
26.07.2022 | 1
Poprvé
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.02.2021 | zatím žádný komentář
Elena
Obrázek uživatele Vilém Vilém
12.12.2016 | 3