Už si někdy ve svém věku říkám, že mě asi nemá moc co překvapit. Krásné je že se mýlím a stále je co nového poznat. Většinou tehdy a tam, kde to vůbec nečekám. Dovolím si podělit se o jeden hodně čerstvý zážitek.
Letošní vánoce proběhly kouzelně v rodinném kruhu, ale v mezičase před oslavami konce roku jsem potřebovala strávit nějaký čas v kanceláři a dodělat praci před koncem roku. Přišla jsem tedy po ránu do pustého ofisu, kde jsem se až sama bála a pustila se do papírování. Po chvíli mě vytrlo rachocení zámku a kolegyně z jiného oddělení, která pŕišla také dokončit pár dodělávek. Pozdravily jsme se, prohodily pár vět o svátcích. Pak mě Zuzka pŕekvapila vyřízením pozdravu od ´Popelky ´, se kterou jak zmínila strávila pár dní o svátcích. Trošku mně to vrtalo hlavou, ale zabrala jsem se do práce.
Ani jsem si nevšimla, že je čas oběda, když Zuza přišla ke mně do kanceláře, že objedná pizzu k obědu a jakou že chci?

Zase jsem se vrátila k práci, ale po čase přijela dovážka s jídlem a já přešla do kanceláře Zuzy. Celkem mně dostala tím, že na stole byla nejen pizza, ale i skleničky a nalité víno, …že si to uděláme hezké, když jsou ty svátky. Mělo mě napadnout, že Popelka asi Zuze povykládala o našich občasných dobrodružstvích a úchylkách. No, za chvilku potom, co jsme si připily už mi to bylo víceméně jasné.
Zuza ke mně přijela blíž na kancelářské židli rukou mi sjela po lýtku do kozačky a špitla do ucha ´já vím, že to máš ráda nožkama a na nožkách. Myslím , že se ti to bude líbit stejně jako naší společné kamošce! Říkala, že jsem dobrá ´ Docela mě tím zarazila, ale jen na chviličku, protože nakonec proč ne… ´ No tak jo, ukaž jestli seš tak dobrá. ´ Zuzka věděla co chce a jak na to. Zalehla mně k nohám z pozice pode mnou mi začala pomaličku kousek po kousku stahovat kozačky. Jsou s elastickým vrškem a dole jako lodičky na vysoké jehle. Zjevně si to užívala. Já taky. Jak se dostala k nožkám začala mi kousek po kousku jazýčkem projíždět po celém chodidle až jsem měla silonky celé zmáčené a sama navrhla, že si je raději sundám. Jiné jsem neměla a v něčem jsem musela zpátky domů. Se sundáním mi ochotně pomáhala a na moje vánočně upravené nožky se vášnivě vrhla.

Tmavě rudý lak se zlatými trpytkami měl cosi do sebe a Zuza mé nožky hladila, lízala a sála s jednou rukou v kalhotkách a hluboce oddychujíc. Já byla raději zdrženlivější, ale i tak jsem po chvíli došla vyvrcholení. Zuza se po svém orgasmu svalila na zem a obě jsme zhluboka vydýchávaly vzrušení. ´ Fakt seš dobrá. A společné kámošce vyřiď, já jsem taky dobrá! ´ říkám jí a jak leží na zemi pode mnou, sehnula jsem se k jejím nožkám ve sportovních teniskách a přitáhla jsem si ji za ně blíž k sobě abych měla její nohy u sebe v klíně. ´ Ne, prosím, mně nohy ne. ´ A proč? To by se asi ani společné kámošce nelíbilo, že já můžu a ty ne…’ Víš, asi by se ti to se mnou nelíbilo, věř mně. ´ Zuzy, a to ne neboj, budu něžná. ´ začala jsem jí pomalu rozvazovat tkaničky. Jedna teniska dole, potom druhá. Stahuji jí růžovobíle proužkované ponožky a nestačím se divit. Na levé nožce má Zuza paleček a malíček a mezi nimi jen tři hrbolky po prstících, které tam nejsou. Na pravé nožce jí pak chybí 4. a 5. prstík.

Nic neříkám a jemně jí prsty ruky mnu plosky a pokračuji k prstíkům. Skláním se k jejím nožkám a jazykem projíždím mezi jejími prstíky a po mezerách s pahýlky prstíků. Má krásně pečlivou pedikůru a tmavě modrý lak na nehtících. Cítím se stále víc vzrušená a Zuza už také zase zhluboka dýchá, drží si pod trikem bradavky mezi prsty a po chvíle se propíná s výkřikem v orgasmu. Sklouznu k ní na koberec nožkama k její hlavě a sama ještě jazykem laskám její nožky. Začne dělat to samé. Odhrnu si kalhotky a strkám si k mušličce její nožku. Je to ta jen s palečkem a malíčkem. Paleček okamžitě mizi v mé rozmáčené mušličce a jak Zuza nožkou doráží, malíček mně naráží do poštěváčku. Neuvěřitelné. Další silný orgasmus a další a další. Odpadáme ůplně vyřízené a chvíli jen mlčky ležíme propletené do sebe. Vezmu jeji nožku do ruky, ještě si ji jednou pečlivě prohlížím, pak i druhou. ´ To ses tak už narodila? Nevěřila bych že to bude tak vzrušující… a tys nechtěla. Opravdu se nemás za co stydět. Je to sexy!!! ´ Zuzka se zamála. ´ tak sexy slyším poprvé. Ale od natození to nemám byl to úraz. Před deseti lety jsme s bráchou stěhovali v létě pračku o patro výš. Já jen v žabkách no a na schodech mně ujely nohy pod tu pračku, pustila jsem ji a ona mně ty prstíky rozdrtila o hranu schodu. Promiň, ale nechci víc do podrobna, nejsem s tím pořád srovnaná. ´ Políbila jsem ji na nožku a už se víc neptala. Jen jsem si uvědomila, že mi vždycky přišlo zvláštní, když jsem dříve Zuzku potkávala v práci v létě, že i v největších vedrech měla vždy boty s uzavřenou špičkou. Teď uz vím proč. A pak že člověka nemá co překvapit.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Popelka - divný fetiš
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.07.2021 | 1
Popelka - odplata
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
04.09.2020 | 1
Popelka a malér
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
25.05.2020 | 1
Vášnivý stážista
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
31.07.2019 | 2
Zase nová zkušenost III
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.04.2019 | 6
Zase nová zkušenost 2
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.12.2018 | 3
Zase nová zkušenost...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
26.10.2018 | 4
Moje první zkušenost III.
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
29.11.2016 | 7
Moje první zkušenost -...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
09.11.2015 | 5
Moje první zkušenost - I...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
16.11.2014 | 13
Moje přiznání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.01.2015 | 20
Preclené pančušky.
Obrázek uživatele prostej prostej
24.12.2023 | 3
NA BRIGÁDE 4.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.08.2022 | zatím žádný komentář
Pod vodou
Obrázek uživatele Renata Renata
09.11.2012 | 20
Tajná návšteva sesterny...
Obrázek uživatele rarach rarach
31.07.2012 | 16
Dívka z nákupního centra
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
20.11.2012 | 22
Moje první korki
Obrázek uživatele verka verka
03.06.2015 | 20
Keď je realita lepšia...
Obrázek uživatele LongDark LongDark
09.05.2022 | 1