Kolegyně Markéta je stále ještě doma a doléčuje úraz. Práci jí jednou za pár dní nosím domů. Kdyžtak bylo poprvé, Markéta po mně vyjela, a já, protože mně to s holkama nevadí, jsem se přidala... pokaždé se na návštěvu s šanony lejster těším.
Asi druhou nebo třetí takovouto schůzku se stalo něco zajímavého.
Skladník z naší firmy mi nabídl, že mně k Markétě zaveze, abych se nemusela tahat s taškou papírů. Ráda jsem přijala a honem posílala Markétě zprávu , že má odvoz a ať neblbne, protože nepřijdu sama. Ráda mě totiž čekala třeba i úplně nahá....

Skladnik je student, který ve firmně funkci skladníka dělá externě. Mladý hezký kluk, sportovec. Když jsme ke kolegyni přijeli a zazvonili u jejích dveří, Markéta otevřela v teplákové soupravě zapnuté až ke krku a jen silonka na zdravé noze i přes sádru na levé noze dávaly tušit, že je otázkou co pod tepláky má. Tvářila se otráveně a mého řidiče záhy vypoklonkovala, že musíme řešit práci. Jen odešel, natáhl si nohy a přehodila si je na můj klín. “Buď prosím tak hodná a namasíruj mně tu zdravou. Jak tak tady pajdám, už mě příšerně bolí. Začala jsem jemně promasírovávat její patičku, přjížděla po plošné k prstíkům a jemně ji je promasírovávala. Kolegyňka si to užívala a vůbec se za to nestyděla. Strčili si ruku do rozkroku pod tepláky. Chvilku si rukou dělala dobře až se prohnula v prvním orgasmu. Když ruku vytáhla měla v ní malého stříbrného vibrujícího robertka. Ta potvora ho musela mít v kalhotkách celou dobu. Klesla si ke mně a vyhynula mi sukni, jedním trhnutím mi roztrhla kalhotky a robertka mi zarazila do mušličky. Strašně mě to vzrušilo, pokrčila jsem nohy nahoru a kotníky si do klína přitáhla její obličej. Jazykem mně udělala za pár vteřin. Postavila se nade mnou a rychle vysvlékla mikinu a tepláky. Samozřejmě na sobě neměla nic než černé punčošky. I já ze sebe svlékla vše co ještě zbylo. Lehly jsme si k sobě na sedačku. Navzájem jsme se začly věnovat nožkám. Stáhla jsem jí punčošku z pravé nohy a začala ji jazykem projíždět mezi prstíky. Ona mně to samé. Chvíli nám to vydrželo nežjsem se k ní otočila a začala se věnovat jejím bradavkám a mušličce. V okamžiku kdy jsem do ni lízla jazýčkem ucítla jsem na své puklince její nožku a prstíky jak mi kmitají po dírce. Znovu mě to strašně vzrušilo a začala jsem na její nožku rytmicky dosedat. V chvilce mi došlo, že Markéta pode mne strčila tu levou zasádrovanou. Cítila jsem jak do mě pronikají její prstíky, paleček, ažjsem dovedla na pevný okraj sádry. Mocný orgasmu jsme měly zase skoro společně. Já mocně dosedla na její prstíky a měla dlouhý vlhký orgasmu, kdy ze mne hodně vystříklo. Obě jsme se svalily a těžce oddechovaly.

Markéta ne naráz prosadila a nervózně hýbala zasádrovanou nožkou a prstíky. “...no to si děláš p...l. Tý jo...co teď s tím? Koliks mně tam toho pustila?” Po prozkoumání jsem se jí hrozně omlouvala, ale bohužel nožku měla ode mně úplně upatlanou i vevnitř v sádře lehce čvachtalo. Navíc byl obvaz nad kotníkem naprasklý. Očistila jsem ji jak to jen šlo, ale kolegyňka celkem poprávu remcala, že v tom ji nožka shnije a sádra že je taky na vyhození a co má dělat, hysterčila....má to mít ještě 3 týdny.

Co jsme zkazila, chtěla jsem i napravit a zavolala jsem kamarádce, která pracuje na ortopedii v ambulanci. Vymyslela jsem srdceryvnou příhodu o hlídání malého synovce s kamarádkou a o jejím zakopnutí o načůraný nočník. Úplný blábol, ale věrohodnější než pravda...
Jana byla příjemná, že se můžeme stavit, ale že paní doktorka bude určitě chtít kamoščinu nohu vidět. Vyrazily jsme. Markéta si naštvaně vzala zpátky na sebe tepláky a mikinu, punčošky nahradila jednou sportovní ponožkou na zdravé a druhou přes sádru. Na poliklinice pak šlo všechno rychle. Jana se nás ujala, sádru sundala, Markéta si v umyvadle nožku umyla. Její jindy sexy nožka však nebyla v nejlepší kondici. Na nártu měla velikou modřinu, ta byla i na šlapce a tam kde byla sádra měla husté chloupky, jak si nemohla nožku holit. Rentgen a zpět k Janě a paní doktorce. Ta skoukla snímek a naznala, že noha musí zpět do sádry a že se to nehojí tak jak by mohlo. Chodící sádra na ještě 4 týdny. Poslala nás na sádrovnu. Jana ji tam vezla na kolečkovém křesle a já šla s nimi. Na sadrovně byla ještě jedna sestřička . Markétu položily na lehátko a nohu jí podložili. Pak jí vytvořily novou sádru od prstíků až vysoko pod koleno. Nakonec přidělaly menší bílý podpatek. Nemohla jsem se zbavit dojmu, že je Markétě víc než příjemné jak se jí obě sestřičky věnují, sahají jí na nožku a prstíky. Když jí sádru uhlazovaly, vsadila bych se, že se potáhnou udělala.

Výsledkem bylá nova sádra na její levé nožce, bytelnější než ta předchozí, ale mnohem pečlivěji vypracovaná a s menším podpatkem. Kolegynciny nádhrné prstíky s krásnou pedikůrou byly nyní upatlané od sádry, nohavici tepláků si nechala vyhrnutou na stehně. Dostala berle, protože na nový výtvor nesmí 3 dny stoupnout. To ji dost naštvalo. “Máš mě na 3 dny na starost! ...a ještě uvidíš, mám to u tebe” Jen jsem se usmála a vlastně se i těšila, co bude až dovedeme taxíkem k ní..... o tom příště.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Vánoční překvapení
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.01.2022 | 1
Popelka - divný fetiš
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.07.2021 | 1
Popelka - odplata
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
04.09.2020 | 1
Popelka a malér
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
25.05.2020 | 1
Vášnivý stážista
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
31.07.2019 | 2
Zase nová zkušenost III
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.04.2019 | 6
Zase nová zkušenost...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
26.10.2018 | 4
Moje první zkušenost III.
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
29.11.2016 | 7
Moje první zkušenost -...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
09.11.2015 | 5
Moje první zkušenost - I...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
16.11.2014 | 13
čokoláda 2/3
Obrázek uživatele feetlover90 feetlover90
24.01.2017 | 6
Fotograf
Obrázek uživatele Tester Tester
27.03.2012 | 8
Mažoretka
Obrázek uživatele ali ali
12.01.2019 | 7
SEX na pračce (pp popáté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
13.01.2016 | 19
Hudobná výchova
Obrázek uživatele Tester Tester
06.01.2014 | 29
U masérky (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.01.2017 | 4
Růžové punčocháče 2
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 10
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2