Vše pokračovalo jako doposud. Markéta se doma léčila se svou bolavou nožkou, já ji z práce zásobovala úkoly a ona mne zase báječně prožitými chvilkami dvou holek. Po poslední divoké epizodě, kdy jsme musely řešit obnovu její zničené sádry jsme ale trochu ubraly na divokosti. Markéta na novou sádru nesměla tři dny šlapat, a já, protože jsem cítila svou vinu, jsem se jí to snažila vynahradit péčí. Doma jsem přiznala, že kolegyně, co jí nosím práci domů, má problémy s nohou a že se u ní budu stavovat i víckrat denně na chviličku abych jí pomohla. Markéta bydlí od nás pár minut chůze, takže ani manžel neprotestoval a vládla všeobecná spokojenost.
Čas plynul a blížil se poslední týden Markétiny neschopenky. Vyřizovala jsem s mužem pár nákupů a tu mi píše Markéta sms ať se hned stavím. Manžel se ptal kdo to píše a co chce. Vysvětlila jsem mu že kolegyňka se asi nudí, ale že má smůlu. Po chvilce ale přišel manžel s tím, že co kdyby jsem se u Markéty stavili oba spolu jak se budeme vracet. Hrklo ve mne a vůbec mi to nepřišlo jako dobrý nápad. Vím čeho je Markéta schopná a co všechno už jsem s ní zažila. No, ale nakonec jsem jí odpověděla sms
že tedy ano, ale ať neblne, že budu i s manželem.
Za chvíli jsme u Markéty zvonili. Otevřela v dlouhých červených úpletových šatech s vysokým rozparkem, bosá, jen na levé noze byla stale její už dost opotřebená sádra. Rudá barva šatů a na stejně rudo měla nalakované nehty na rukou i nohou. Vlasy do dvou culíků ‘na školačku’....vypadala skvěle!!! Manžel si ji asi taky tak nepŕedstavoval a byl trošku zaražený. Pozvala nás dál, spolu jsme uvařily kávu a nalili si skleničku brandy. Sedíme v kuchyni u stolu, já naproti kolegyňce, manžel vedle mě.

Po chvíli konverzace a seznamování se nevěřím svým očím. Můj muž se tváří trochu přitroubla a poslouchá, jak mě Markéta chválí, jak moc jsem jí pomohla doma i v práci. Periferně vidím jakýsi pohyb pod stolem v jeho rozkroku. To není možný...ta potvora mu jezdí bosou nožkou po stehně zevnitŕ nahoru a dolů!! Nedala jsem nic znát. Po chvilce mi to došlo. Opatrně jsem natáhla nohu a prstíky jela já Markétě po její druhé noze od zasádrovaných prstíků pŕes kolínko az nahoru do rozkroku a tam jí prstíky zaryla do její mušličky a nechala tak. Kalhotky zase samozřejmě neměla. Bavila jsem se tím jak bojuje s vlnami rozkoše a míří k prvnímu orgasmu. Toho si vsiml i manžel, jen nevěděl o mé účasti na té hře. Nevydržela jsem to a rukou jsem mu sevřela rozkrok Byl neuveřitelně vzrušený a ted už i zmatený co že se to děje a že mi to nevadí a kdo že komu dělá dobře. Nožku jsem nechala v Markétině štěrbince, manželovi rozepnula poklopec a rukou mu ho začala honit, markéta nelenila a navíc mu při tom jezdila po žaludu svojí nožkou. Mého muže hrátky s mýma nohama vždy vzrušovaly a teď byl uvytržení.

Odsunuly jsme stůl a celá trojka se sesunuli na zem. Manžel si lehl na záda a já si zády k němu dosedla na jeho chloubu. Kalhotky i silonky mi roztrhl, nebyl čas na vysvlékání. Sklonila jsem se a za nohy si přitáhla Markétu. Její mušličku jsem měla u obličeje a začala se jí věnovat jazykem. Ona natáhla své nožky kolem mě a nabídla je mému muži. Ten nezaváhal a začal se věnovat prstík po prstíku oběma zároveň. Nevynechal ani ty co koukaly ze sádry. Rozkoš neuvěřitelně narůstala. Já a Markéta jsme v této pozici dosáhly už několika orgasmů a ten můj záhy zasténal vysunul ho ze mě a než jsem se nadála Markéta se rychle otočila k němu chytla ho rukou, několikrát mu jej silně pohonila a do úst zachytila obrovskou dávku jeho semene. Naštvala mě, to je přece moje! Všichni jsme se pak svalili a těžce oddechovali. První jsem se zvedla já. Mlčky jsem vstala, nalila vrchovatě do vypitých sklenek novou dávku brandy a všem rozdala. Manžel i kolegyňka se po mě podívali, - neříkejte nic!, ale to musíme někdy zopakovat! - Oba přikývli a tím jsme ten úžasný úlet jaksi zlegalizovali. Vypili jsme všichni na ex...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Vánoční překvapení
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.01.2022 | 1
Popelka - divný fetiš
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.07.2021 | 1
Popelka - odplata
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
04.09.2020 | 1
Popelka a malér
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
25.05.2020 | 1
Vášnivý stážista
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
31.07.2019 | 2
Zase nová zkušenost 2
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.12.2018 | 3
Zase nová zkušenost...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
26.10.2018 | 4
Moje první zkušenost III.
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
29.11.2016 | 7
Moje první zkušenost -...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
09.11.2015 | 5
Moje první zkušenost - I...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
16.11.2014 | 13
Punčocháče 4
Obrázek uživatele Ruten Ruten
04.02.2012 | 6
Imatrikulácie
Obrázek uživatele marek623 marek623
25.08.2015 | 10
Oprava
Obrázek uživatele janddrozd janddrozd
16.06.2012 | 22
Sexy kozačky
Obrázek uživatele šato šato
08.01.2017 | 10
Vďačne ponížený...
Obrázek uživatele invadersmustdieFEET invadersmustdieFEET
23.01.2014 | 11
Setkání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
16.09.2013 | 38
Prodavač bot
Obrázek uživatele Tester Tester
19.07.2015 | 12
Synovec
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
30.12.2016 | 14