Jedno popoludnie som skončil v práci skôr a tak som šiel domov. Nakoľko som mal manželku už týždeň v nemocnici, tak som musel už viac ako mesiac držať celibát. Avšak keď je chlap sám doma a nevie čo robiť, začnú sa mu hlavou víriť sexuálne chúťky mám 25 rokov tak sa tomu ani nečudujte. No a tak som si ľahol na posteľ, zapol erotický kanál, kde dávajú celý deň nejaké druhotriedne porno a začal som masturbovať. Keďže som býval u svokrovcov asi tak po 17,00 hodine prišla svokra (budem ju volať Jana) domov z práce, zaregistroval som to a tak som prepol na Markízu, vyhrnul tepláky a šiel som dolu do kuchyne akože sa napiť. Pozdravil som svokru, samozrejme vo všetkej počestnosti a šiel som opäť hore do izby pokračovať v začatej práci. Jana sa medzi tým išla do svojej spálne sa prezliecť a potom na kúpeľne.
[block:ad=89]

Jana je asi 170 cm vysoká, 45 ročná žena, ktorá na svoj vek vyzerá veľmi dobre, trojky prsia, plný zadoček a krásne nohy. Keď som preladil na kanál „bojového umenia“ a uvidel dve blondínky, ktoré sa ústami plne venujú prirodzeniu svojho sexuálneho partnera okamžite sa i postavil môj penis a mne nezostalo nič iné ako si ho začať honiť. Ležal som na posteli a predstavoval som si, že tie dve sexi polonahé dievčatá, ktoré mali na sebe iba lodičky a silonky sa venujú mne. Neuvedomil som si však, že medzi tým ako ja snívam, ktosi ide po schodoch hore a keďže dvere do izby boli len pootvorené, tak ma chvíľu sledoval. Bola to moja svokra! Okamžite ako som uvidel tieň tak som reflexívne prehodil cez seba paplón a druhou rukou prepol na iný kanál, veď to možno poznáte… Jana v tom otvorila dvere s veľmi veľkým údivom (nad tým čo práve videla) a koktavým hlasom sa ma spýtala či náhodou nie som hladný a či si nedám polievku… moje odpovede boli jednoznačné, že nie. Pri týchto otázkach si sadla na okraj postele a spýtala: ,,Nepotrebuješ náhodou pomôcť?“, samozrejme ja som sa urobil sprostým a odpovedal som: ,,A s čím?“… V tom Jana pravou rukou zašla pod paplón a chytila mi môjho vtáka pevne do ruky, ešte bol tvrdý a začala mi ho honiť. Ja som sa zajakal o povedal som: Čo to robíte? A snažil som sa odtiahnuť ďalej od jej rúk, avšak nebolo to dostatočne na to aby prestala s tým čo robila… Jej odpoveď: ,,Vieš, teraz keď si sám bež manželky, potrebuješ to čo každý chlap, ja to chápem. A keďže ja som tiež zrelá žena, tak by som mala svoju dcéru v jej neprítomnosti zastúpiť, nemyslíš?“

V tom si rozopla svoj domáci sveter a mne sa naskytol pohľad na jej krásne prsia, trošku boli ovisnuté ale v tej chvíli pre mňa veľmi sexi. Potom sklonila hlavu a ponorila môj tvrdý úd do svojich úst a ja som už len cítil ako jazykom jazdí po mojom žaludi…po 2 minutách fajčenia si dala môj penis medzi svoje prsia so slovami: ,, Takto sa ti to páči?“ No ja som sa nezmohol ani na jedno slovo, len som prikývol hlavou a v tom mi ho opäť vzala do svojich úst a fajčila v takom rýchlom tempe, že som skoro vystriekal jej ústa. Zdržal som sa a povedal som si, že iniciatívu preberiem ja. Vyzliekol som jej trigovicu a povedal svokra: ,,Ľahnite si!“ Jej odpoveď bola jednoznačná: ,,Nie som pre teba svokra, teraz som pre teba Jana!“ No a tieto slová ma vzrušili ešte viac! Rozopol som jej nohavice, potom som jej ich vyzliekol a keď som v úvode hovoril, že má pekné nohy, nedalo mi aby som sa s nimi nepohral. Svokra ležala predo mnou polonahá len v nohavičkách a silonkách, tak ako tie dve blondíny v tom porne. Pomaličky som jej hladil nohy až som zašiel medzi nohy a dráždil jej vagínu.
[block:ad=90]

Ona medzi tým vytušila čo sa mi páči a pevne uchopila môj penis medzi svoje chodidlá a začala ma robiť v silonkách. Ó bože aká slasť! vravím si v duchu. Po chvíli som však nevydržal a začal som jej lízať jej prstíky silonkách až som ich nakoniec roztrhol a lízal jej nohy naostro. Evidentne nič nepovedala, tak som to bral tak, že sa jej to páči. Postupne som sa presunul k jej vagíne, kde som roztrhol silonky a odhrnul jej krásne biele nohavičky a mne sa naskytol pohľad na jej pičku, ktorú som chcel v tom momente vyplniť mojím semenom, ale ešte pred tým som sa do nej ponoril jazykom. Krúživými pohybmi som ju dostával do varu, bola celá mokrá a jej šťava chutila skoro ako citrón, až nakoniec po 3–4 minutách povedala aby som prestal a konečne jej ho tam vrazil! Nemusela ma dlho presviedčať a tak som jej ho tam na misionára celého ponoril. Bol to nádherný pocit tak som začal prirážať do jemnej pičky. Bola tak nažhavená, že to mľaskalo o sto-šesto. Po chvíli mi však začali vadiť jej nohavičky keďže som jej ich len odhrnul a nedal dolu. Mala na sebe silonky a to sa mi veľmi páčilo, tak som jej ich na jednom boku roztrhal a tak som jej vyzliekol nohavičky. Moja svokra leží pre domnou len v sexi silonkách a nahá. Táto myšlienka sa mi prehnala hlavou, keď som sa pozrel na jej telo. Jej slová boli: ,,No tááák, pod do mňa!“ Nenechal som sa prehovárať a tak som opäť začal strkať môj penis do jej vagíny, misionár sa jej páčil a značne si ho užívala. Ja som sa medzi tým sú sústredil na jej nádherné prsia ( lízal som ich, chytal, trošku aj pritvrdil menšou fackou, to aby vedela, že som dominantný).

Po chvíli sme zmenili polohu otočila sa mi a sadla si na všetky štyri, vypučil a zadoček a ja som nemal inú možnosť len jej ho tam dať zozadu!. Pri prirážaní som videl ako ho má pysky pekne vyšpúlené a môj penis pohybmi do vnútra a von ich naplno rozpaľuje. Všimol som si aj jej druhú dierku a pomyslel som si, že by možno nebolo zlé sa pohrať aj s ňou. Ľavou rukou som jej jemne začal hladiť zadoček až som jemne zašiel palcom pri jej dierku. Najskôr som ju len hladil a to pri prirážaní nevnímala, až keď som prvý krát strčil jemne prst do vnútra, trošku zo sebou šklbla, ale nedala najavo že sa jej to nepáči. A tak som do nej pičky vrážal svojho vtáka a do ritky svoj prst. Po chvíli ju to tak vzrušilo že začala ešte viac vzdychať a prirážať až povedala: ,,Poď, tak ma to vzrušuje, že už budem!“ Na tieto slová sa mi vzbúrili v tele hormóny a prišlo to aj na mňa! Veď kto by sa neurobil v takom rýchlom sexuálnom tempe? Pri mojich slovách: ,,Budem aj ja, budeme naraz!“ mi odpovedala: ,,Daj to do mňa!“ ,,Neprestávaj“! V tom momente sme obaja dosiahli vrchol a ja o dvadsať rokov mladší zajačik som plnil veľkou dávkou svojho semena maternicu mojej svokry. Keby si len viete predstaviť ten slastný pocit, že som konečne vyprázdnil svoje vajcia! Obaja sme si ľahli na posteľ a ležali a odfukovali… Jana ma začala hladiť po stehne a môj penis sa v tom momente dostal opäť do pozoru. V tom som to nevydržal a opäť som ju pobozkal na ústa, opätovala moje vášnivé bozky jemným honením penisu, otočila sa na bok, a jemne ho nasmerovala do svojej ritky, kde som si pri prvom čísle pripravil cestu. „Teraz mi ho daj do zadočku, veľmi sa mi to páčilo“ povedala Jana a už som jej ho tam pomaly prirážal, mala nádherný zadok a roztrhnuté silonky len umocňovali dojem, že sa rýchlo urobím. Hladkal som jej krásne nohy a penisom trtkal zadok.

V jednom momente mi povedala: „Viem že mi chceš ostriekať nožičky, tak poď! Ostriekaj mi nôžky!“ A ja ako poslušný malý chlapec som ho vytiahol, z jej zadočku olízal nožičky v silonkách a už aj striekal dávku semena na jej prstíky. Po vystriekaní ma ešte chvíľu honila nohami no potom si rukou vzala semeno na ruky a dala do úst so slovami, že chce skúsiť ako chutí moje semienko. Lízala a pregĺgala ho nádherne. To bol koniec tohto nádherného čísla so svokrou, nabudúce pridám možno ďalšie…

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Prodavač bot
Obrázek uživatele Tester Tester
19.07.2015 | 12
Hudobná výchova
Obrázek uživatele Tester Tester
06.01.2014 | 29
Můj první zážitek
Obrázek uživatele Tester Tester
20.10.2013 | 38
A co když je to pravda...
Obrázek uživatele Tester Tester
20.03.2013 | 49
Moja skúsenosť z...
Obrázek uživatele Tester Tester
13.02.2013 | 18
Verunčino dobrodružství...
Obrázek uživatele Tester Tester
29.01.2013 | 23
Verunčino dobrodružství...
Obrázek uživatele Tester Tester
14.01.2013 | 18
Verunčino dobrodružství I
Obrázek uživatele Tester Tester
07.01.2013 | 33
Duchonka
Obrázek uživatele Tester Tester
02.07.2012 | 9
Silonka
Obrázek uživatele Tester Tester
27.06.2012 | 17
Fotograf
Obrázek uživatele Tester Tester
27.03.2012 | 8
Co se v mládí naučíš...
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 14
Obyčejný nákup
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 10
S cizím mužem v cizím...
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 4
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18
Známá
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
07.08.2012 | 44
Popelka - odplata
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
04.09.2020 | 1
Zázračná šatňa
Obrázek uživatele hosik651 hosik651
19.11.2013 | 22
Všední den s Klárou
Obrázek uživatele capricon capricon
23.12.2014 | 9
Moje silonková premiéra
Obrázek uživatele Katovamilenka Katovamilenka
16.05.2012 | 16
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
15.10.2017 | 3
Stredná škola očami...
Obrázek uživatele Colbert Colbert
27.12.2017 | 7