Ona to ani tak nebude povídka jako spíše to, jak jsem se zamiloval do nožek oděných v silonové punčošky a co se mi stalo jednou ve vlaku. Když jsem začal dospívat a v desíti letech jsem poprvé okusil, jaké to je, když si kluk udělá dobře svou rukou, začal jsem si samozřejmě všímat i holek kolem sebe. Velmi brzy jsem zjistil, že pohled pod sukni mi způsobuje napětí v kalhotách a že „ruční“ odlehčení mi skýtá nebývalou rozkoš. Začal jsem proto chodit po schodech naší školy se zakloněnou hlavou a začal jsem postávat na schodech a dívat se vzhůru. Koukal jsem pod sukně holkám i učitelkám jdoucím po schodech nade mnou a velmi se mi líbilo, když nebylo všechno vidět přímo, ale když se nožky skrývaly v silonkách.

Postupně jsem si zamiloval barevné punčošky, ze všeho nejvíce červené, ale i modré, bílé a vzorované. Pozoroval jsem spolužačky, jak chodí do školy oblékané, koukal jsem jim na nožky, sledoval jsem, jak houpají nožkama pod lavicemi či když sedí na o přestávce na lavici a tak podobně. Chodil jsem za holkama, které měly sukně a na nohou silonky, díval jsem se, jak přichůzi kmitají nožkama a když už jsem měl bouli v kalhotách jako hrom, zamířil jsem na záchod, kde jsem si vyhonil a bylo mi dobře. Tak jsem to dělal třeba i třikrát za den.

Jednoho dne jsem zase stál na schodech a koukal vzhůru. Kolem mě prošla naše češtinářka, paní tak k padesátce, vyšla o schody výše a zastavila se na kus řeči s ředitelem. Stála tam a občas udělala krok sem nebo tam a sukně se jí zavlnila, čímž mi poskytla naprosto úžasný výhled. A tehdy jsem poprvé uviděl podvazky. V ten moment jsem se zamiloval do těch silonek, které končily na stehnech a byly drženy na podvazkovém páse.

Začal jsem si vystřihovat z časopisů fotky slečen a paní v silonkách, tajně jsem z koše vybíral krabičky od silonek, které tam vyhodila moje máma nebo sestra a modelky oděné jen v silonkách se stávaly mým objektem vzrušení a díval jsem se na ně, když jsem jsem pumpoval pravou rukou na svém penisu. Vděčným příspěvkem pro slastnéchvilky se staly třídní fotky z konců školního roku. To se děvčata vždy oblékla jako na přehlídku a všechny do jedné měly silonky. Fotograf jakoby měl pochopení pro mou zálibu vždy posadil holky dopředu a některé z nich jakoby mi chtěly udělat radost si přehodily nožku přes nožku nebo je trochu roztáhly a byl výhled že se mi kolena podlamovala.
[block:ad=89]

Když jsem měl 13 let a byl jsem celé odpoledne doma sám, zkusil jsem si poprvé obléct setřiny silonky jen tak na nahé tělo. Už při oblékání jsem byl ztopořený jako nikdy před tím. Hladil jsem se po nohách a vychutnával si ten pocit, když mi silonky projížděly po dlani. Tehdy jsem na sebe sáhnul a třikrát „zapumpoval“ a poprvé jsem stříkal. Věděl jsem, že to jednou přijde, ale to, že jsem dostříknul až na skoro 2 metry vzdálenou skříň mě ohromilo.

Ke konci školního roku jsem měl 15. narozeniny a krátce nato jsem jel i s rodiči a sestrou vlakem k babičce z Ostravy do Hradce Králové. Velmi rád jsem jezdil vlakem, ale přesto se mi více než tříhodinová cesta zdála dlouhá. Onoho roku však ne.

Nastoupili jsme do kupé, usadili se a na mě nezbylo místo u okna. Byl jsem z toho pěkně mrzutý, ale velmi rychle mě to přešlo, když přistoupila i paní tak ke čtyřicítce s dcerou v mém věku. Obě byly velmi pěkně oblečené (jak později z řeči vyplynulo, jely na svatbu do Prahy), měly slušivé kostýmky a silonky – dcera bílé a paní černé se švem!!! Vše bylo navíc zvýrazněno lodičkami na vysokých podpatcích. Už jsem se zmínil, že podvazky se švem vzadu v kombinaci s lodičkami na jehlových podpadcích jsou tou absolutně nejlepší kombinací?

Sedly si naproti mě a já v duchu křičel: „Díky, Bože, halelujá!“. Paní si sedla naproti mě a dcera vedle ní. Pak si paní zvolna přehodila nohu přes nohu a já zjistil, že pod krátkou sukní má podvazky a zahlédnul jsem i černé krajkové kalhotky. Nadto jí krajkový lem podvazků vykukoval sotva na centimetr přes okraj sukně. To už bylo na mě moc a šel jsem rychle na umývárnu, jen aby někdo nezahlédnul tvrdou bouli na kalhotách. Stačilo pár tahů a postříkal jsem zrcadlo.

Když jsem se vrátil do kupé, zjistil jsem, že dcera na svatbu vůbec nechce a dávala to ostentativně najevo tím, že se uraženě dívala z okna ven a na sedadle si napůl sedla a napůl lehla. Tím se jí ovšem sukně povytáhla tak sotva do půli stehen a nadto její ležérní posez znamenal, že měla i nohy mírně roztažené od sebe. poposednul jsem si tak, abych měl dobrý výhled, vzal si knihu a při „četbě“ jsem přes horní okraj knihy koukal na šev bílých silonek v rozkroku, na bílé krajkové kalhotky a na tmavý trojúhelník jejího klína. Výsledek mého pozorování? Boule v mém rozkroku, během tří minut druhý chvatný odchod na umývárnu a postříkané zrcadlo. Těch odchodů na umývárnu pak bylo ještě osm, dá se říct, že pokaždé, když si paní přehodila nohu přes nohu a ukázala mi své podvazky, krajkové kalhotky a jednou i na zlomek vteřiny chloupky pod nimi, utíkal jsem na umývárnu.
[block:ad=90]

Po téměř dvou a půl hodinách (to jsem věděl, že za půl hodiny budu vystupovat a přál jsem si, aby vlak měl zpoždění nejméně týden) se paní zvedla a vyšla z kupé. Ani nevím proč, ale vstal jsem a šel za ní. Pohled jsem měl upřený na její zvolna se míjající lýtka a hltal jsem její nožky v černých punčoškách se švem. Paní došla na konec vagónu a zjistila, že WC je obsazené. Postavila se pro ke dveřím a čekala, já za ní s očima stále na jejích nohách. Když jsem se asi po minutě rozhlédnul, zjistil jsem, že se mi paní dívá upřeně do očí. Pak její pohled sklouznul níže a já si uvědomil, že mám zase penis ztvrdlý a že mi nadouvá kalhoty v rozkroku.

Zčervenal jsem a vrazil obě ruce před rozkrok. Vtom se dveře od WC otevřely a z nich vyšel nějaký pán. Obešel nás a zmizel v chodbičce. Čekal jsem, že paní vejde na WC, ale ona stála jen se na mne dívala. Pak řekla: „No prosím, ty tam asi potřebuješ jít více než já, jak se tak dívám.“. Zrudnul jsem ještě více, ale nedostal jsem ze sebe ani hlásek. Pomalu jse prošel okolo ní a vklouznul na záchod. Když jsem se otočil, abych za sebou zavřel, zjistil jsem, že se paní vtiskla na WC za mnou a zavřela dveře. „Tak tobě se líbí moje nohy, co?“, řekla. Neodpověděl jsem.

„No řekni, líbí nebo ne?“, povídla mne.
„Ano,“ vykoktal jsem.
„A líbí se ti koukat se mi pod sukni, když si dávám nohu přes nohu, viď?“.
„Ano“, dostal jsem ze ztaženého a vyschlého hrdla. V tu chvíli jsem pochopil, že její pomalé přehazování nohy přes nohu bylo jen a jen pro mé oči.
„Tak se dívej,“ řekla a pomalu si začala vytahovat sukni vzhůru.
V mých kalhotách bylo tvrdo, přímo betonově a mokro jako v nilské deltě. Paní si vytáhla sukni až k pasu a já stál (a můj penis taky) a díval se.
„Chceš si sáhnout?“ zeptala se a já přikývnul. Natáhnul jsem ruku a začal ji hladit po stehně, po lýtku, po koleně, prostě po celých nohách.
Pak paní řekla: “Vytáhni ho z kalhot,“ a já ji poslechnul jako pejsek. Penis mi trčel a paní ho pomalu vzala do ruky. Párkrát mi pohonilá a já vyheknul, prohnul jsem se a semenem ji ohodil ty krásné krajkové kahotky.
„No vidíš, ani to nebolelo,“ řekla, stáhla si sukni dolů, otevřela dveře a graciézně vyplula z WC.

Autor povídky si nepřál být zveřejněn

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Prodavač bot
Obrázek uživatele Tester Tester
19.07.2015 | 12
Hudobná výchova
Obrázek uživatele Tester Tester
06.01.2014 | 29
Můj první zážitek
Obrázek uživatele Tester Tester
20.10.2013 | 38
Nečakaný s*x so svokrou
Obrázek uživatele Tester Tester
15.08.2013 | 36
A co když je to pravda...
Obrázek uživatele Tester Tester
20.03.2013 | 49
Moja skúsenosť z...
Obrázek uživatele Tester Tester
13.02.2013 | 18
Verunčino dobrodružství...
Obrázek uživatele Tester Tester
29.01.2013 | 23
Verunčino dobrodružství...
Obrázek uživatele Tester Tester
14.01.2013 | 18
Verunčino dobrodružství I
Obrázek uživatele Tester Tester
07.01.2013 | 33
Duchonka
Obrázek uživatele Tester Tester
02.07.2012 | 9
Silonka
Obrázek uživatele Tester Tester
27.06.2012 | 17
Fotograf
Obrázek uživatele Tester Tester
27.03.2012 | 8
Obyčejný nákup
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 10
S cizím mužem v cizím...
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 4
Situace kolem Jany
Obrázek uživatele Petra_K Petra_K
20.06.2016 | 16
Starší paní a silonkové...
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
17.06.2018 | 4
Vďačne ponížený...
Obrázek uživatele invadersmustdieFEET invadersmustdieFEET
23.01.2014 | 11
Školní kabinet a půda -...
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
27.10.2015 | 16
Jak jsem se stal holkou
Obrázek uživatele Ruten Ruten
21.03.2012 | 15
V kině
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
13.10.2012 | 21
NA BRIGÁDE 4.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.08.2022 | zatím žádný komentář
SEX na pračce (pp popáté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
13.01.2016 | 19