Jela jsem jednou z Prahy vlakem s mou šéfkou Irenou z obchodního jednání. Auto co nás mělo odvézt mělo havárku , a tak nám nic jiného nezbývalo. V kupé jsme byly s jednou starší ženou, ta po hoďce vystoupila, šéfka si s úlevou shodila kozačky, zeptala se zda mi nevadí když si natáhne nohy, mi nevadilo, a tak si je natáhla vedle mě.

Bylo mi po 30 pracovala jsem u ní půl roku, po dítěti mi zůstaly šestky prsa, které bych klidně měnila za tři čísla menší, a pár špeků navíc,ona atraktivní , něco přes 40, a všichni z ní měli respekt. Teď seděla naproti, otřásla se zimou, a já ji hodila na nohy své sako. Hodná,mám je jak rampouchy pochválila mě a nabídla mi tykání , což jsem ráda přijala. Tak to by zasloužlo přípitek, Řekla abych vybrala z tašky zhora nějakou klientskou pozornost co jsme dostaly.Shodila jsem tašku vedle sebe na sedadlo, a jak jsem v ní lovila flašku, prsem jsem se přitlačila na špičku její nohy, zakroužila s ní a s úsměvem poznamenala : no máš je pořádné ,však taky chlapi na nich mohli oči nechat, Cítila jsem jak rudnu, jednak tou pochvalou, ale také vzrušením, které mnou projelo po tom dotyku. Vrátila jsem jí lichotku že zase obdivuji její fajn štíhlou figuru, vytáhla jsem whisku, a hned jsme si připily přímo z flašky jako ožralové. A když chtěla stvrdit polibkem, nahnula jsem se k ní a letmo se políbily.Uvolněná atmosféra, bavily jsme se chvíli o práci pak o obecných věcech, nevím kdy k tomu došlo a já ji hladila nohu a ona ji tiskla k mému stehnu. Jéžiš promiňte, teda promiň,vyhrkla jsem, ona se usmála a řekla že to je fajn, že už potřebuje masáž a saunu.
[block:ad=89]

Blízkost jejích dlouhých nohou v černých punčochách mě silně vzrušovala, byla si vědoma že je atraktivní, už tenkrát měla vlasy na mikádo jako dnes propaguje Beckhamka, v černým triku s kulatým výstřihem pod kostýmem krásná prdelka jejích prsů semknutých podprdou mě dráždila jaké by to bylo je rozbalit a přisát se k nim. Venku se rychle šeřilo, přišla průvodčí, mrkla na láhev na stolku a chápavě se usmála, Irena jí nabídla panáka, ona ale odmítla, a popřála nám dobrý večer, tak jsme si daly samy, přetřásaly jsme zase naše jednání, pochválila mě že to dopadlo výborně, a že chlapi jen koukali. Myslela jsem že míní jak jim vytmavila otázky dodávek, a jak všicni okamžitě típli cigarety, a šli když je svolala na poradu. Jo, ale taky díky tobě, a tomuhle, zvedla nohu a lehce mi s ní zajela na prsa. Ty už ses někdy &se ženou?

Měla jsem už bradavky nalité vzrušením a draly se přes blůzku, což musela poznat, cítila jsem jak vlhnu dole, a jen jsem přikývla a oplatila jí otázku. Nevyhýbám se ničemu co přináší rozkoš.. usmívala se, a když si nohu položila patou na mé stehno, měla jsem nohu přes nohu, váhavě jí pohladila její prsty a ona mi začala jezdit chodidlem po noze. Nezmohla jsem se na slovo, dala jsem nohy k sobě, lokla jsem si z láhve a slyšela jak se směje. ať to není na mě že jsem tě opila.. ale sama si taky vydatně lokla a ted již neskrývaně mi špičkou jedné nohou jezdila po blůzce a druhou jela pod sukni mezi stehna. Když tak mě odstrč když se uvolním tak někdy nevím roupama coby.. . Usmívala se nevinně. To už jsem nevydržela, roztřásla jsem se vzrůšem, nohy mi šly samy od sebe, úúúh Ireno& vzdychla jsem jen ,sklonila jsem se a začala jí líbat špičku nohy . Jsi miloučká& slyšela jsem jí ,sála jsem jí palec v punčošce jako čuráčka, zjevně já¨í to dělalo radost, jezdila mi pak chodidlem po tváři a já ho líbala. Zlatíčko promin asi moc nevoní po celém dni.. omlouvala se ale mě její božské nohy šíleně rozrajcovaly. Voní, sou nádherné.. neovládala už jsem se, líbala jsem jí dychtivě prsty a olizovala patu, a cítila jak mi tlačí druhou nohu patou na rozkrok. Šla jsem jí pánví naproti, ta potvora mě dráždila dál nemám toho nechat? máš ji už celou mokrou.. hecovala mě nevinně, přitom se jí oči leskly vzrůšem. Jsi nádherná Ireno&zmohla jsem se jen, odhrnula jsem si kalhotky dychtivě a sama si tiskla její nohu do rozkroku, a jen zachroptěla aby už mě nemučila. No bylo to šílené, zavrtala mi pomalu špičku v punčošce do kundičky, zahekala jsem asi hlasitě, položila mi druhou nohu na rty a sykla šššš ale nesmíš křičet&ano tak hodná cucej mě, líbí se ti? a já cucala vypínala jsem kundičku, Irena mě začala našukávat pomalu, cítila jsem jak mi v micině vrtí její prsty , měla jsem už rozepnutou halenku jak chtěla, a kozy se staženou podprdou, ty mi ted už tvrděli sešlapávala její druhá nožka, hrála si s nalitýma bradavkama prsty a pak je masírovala chodidlem, já s rukou na puse abych neřvala jsem šílela blahem a jen kývala když Irena spokojeně říkala že mě udělá, a potom jí rozhodně musím udělat rozkoš já jazýčkem.
[block:ad=90]

Kývala jsem jí na vše a slibovala vše, už to na mne přicházelo, všimla jsem si jen, že si sama drandí pod vyhrnutou sukní kundičku, a mou už má obutou na noze až ke kotníku, přitlačila více& A bylo to šílené, udělala jsem se za chvíli, udýchaná jsem jí pak líbala ty boží nohy, vlak pomalu zastavoval v zastávce, tak jsme se rychle upravily, hlavně já, vyvětraly , Irena ještě v rychlosti kývla na mě lakovaným drápkem, vyhrnula sukni, odhrnula kalhotky, no klekla jsem a v rychlosti jí párkrát políbila a lízla kundičku. Fajn umíš, máš fajn jazýček, těším se zítra Odstrčila mě spokojeně, vlak zastavil. &.

A jak se to vyvíjelo dál? Někdy příště

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

zájezd po letech
Obrázek uživatele verka verka
01.05.2022 | 3
zájezd
Obrázek uživatele verka verka
11.08.2016 | 16
Romík a Tina začátek
Obrázek uživatele verka verka
19.07.2016 | 13
Moje první korki
Obrázek uživatele verka verka
03.06.2015 | 20
Romík potřetí
Obrázek uživatele verka verka
31.03.2014 | 20
já a Roman 2
Obrázek uživatele verka verka
28.09.2013 | 34
Punčošky a Roman
Obrázek uživatele verka verka
19.06.2013 | 43
Poprvé (PP potřetí)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.11.2015 | 14
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3
Šťastné zistenie
Obrázek uživatele ejakulatoris ejakulatoris
10.07.2018 | 4
Návštěva restaurace I. (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
11.07.2016 | 5
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2
Silonky v práci - I. díl
Obrázek uživatele carodejka carodejka
28.05.2012 | 18
Dějepis
Obrázek uživatele pirin pirin
10.10.2013 | 51
Setkání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
16.09.2013 | 38