Takže opět po dlouhé době něco do společného pobavení - třeba zájezd po letech
Jde o zážitek autobusový, zájezd amatérského orchestru , sdružení nadšenců mladých i starších,
studentů a lidí různých profesí které sblížil stejný hudební koníček .
Já tentokrát budu v roli tichého pozorovatele a vypravěče této historky, která si snad také najde své příznivce.
Hlavní aktérkou byla Radka, 25 letá nádherná dlouhovlasá brunetka s úžasnou figurkou a tvářičkou,a její krásné velké prsa přitahovaly pohledy kluků všech věkových kategorií a nejen jejich.

Znaly jsme se už dlouhá léta, a přestože byl mezi námi rozdíl téměř 15 let, velmi jsme si rozuměly, bavily se o všem možném i nemožném, a jednou po bujarém večírku , když naznačila, že by to ráda zkusila se ženou, neodolala jsem, krásně jsme se pomazlily ve sprše, a později v postýlce…
Ale teď chci popsat zmiňovaný zájezd, jelí jsme do zahraničí, dlouhá cesta, a jako vždy u muzikantů kolovala pravidelně láhev oblíbené české lihoviny, občerstvení obvykle zahájila Radka a se smíchem procházela autobusem a nalévala.
Její tričko vypínaly její nádherné prsiny a černé upnuté elastické šoertky po kolena dávaly vyniknout jejím nožkám, na kterých neustále pleskaly korkáče.
Kdysi viděla že to je má oblíbená obuv doma a v kanclu, a našla v nich také zalíbení, navíc když jsem jí tehdy řekla že tyhle botky působí na některé chlapy jako afrodiziakum… smála se, ale později mi dala s potutelným úsměvem za pravdu.
Takže teď tady vesele pleskala chodbičkou, až usedla udýchaná u mě vzadu na zadních sedadlech, které jsme obvykle zabraly a kde bylo nejvíce veselo.
Radka evidentně našla sympatie s naším novým bubeníkem urostlým Martinem, který na ní mohl oči nechat, stejně jako Pavel, hezký klučina, který s námi už jezdil pár let a jak Radka sama říkala, bezmezně ji miloval, a ona toho dost zneužívala. Kdykoliv řekla, zašel sám dopředu pro flašku, vzadu už bylo málo místa a on usedl na zem jen aby byl blízko Radky.

Ta mi v nestřežené chvilce špitla, že Pavlík je ulítlý na její nohy a že jí slíbil koupit nové korkáče, když mu dá ty staré. Já jí jen řekla že aby ho netrápila zbytečně a že má roupy, a ukázala jsem na Martina, smála se a říkala „ano mami já už budu hodná“ a že mu je pak dá, ale ted že by se ráda pobavila s Martinem, kdyby to šlo. Já jí rozuměla a slíbila jí uvolnit na chvíli pokoj až dojedeme na hotel když bude potřebovat, „neboooj budu hodná mami..“ a dala mi pusu.
Když se setmělo osazenstvo koukalo na film, který pustil řidič, někteří začli dřímat, Martin se usadil vzadu u okna s notebookem na klíně a něco Radce ukazoval, Pavel zklamaně usedl na volná sedadla před nimi, občas mezerou mezi sedadly něco říkal Radce, ta jen kývla aby nalil, on ochotně podal panáka, Radka se napila s Martinem, a pak se nevinně zeptala „můžu?“ a opřela si nohu s korkáčem do mezery mezi sedadly. Slyšela jsem jen Pavlovo joo jasně, usadila jsem se pohodlně a byla zvědavá jak tohle dopadne.

A brzy to začalo Radka se začala líbat s Martinem, notebook už byl pryč, Martinova ruka bloudila pod jejím tričkem, vím jak má citlivá prsa, a že se milá Radunka dostává do varu. Koukla jsem na sedadla před nimi, Pavel schoulený na sedadle líbal prsty trčící z korkáče a pokoušel se ho sundat. „Nech mi ten korkáč!“ sykla na něj Radka a dál se věnovala Martinovi. Ani jsem nepostřehla kdy, ale pomalu se sesunula k němu do klína, v ruce už držela jeho nalitý pyj a pomalu ho začala oblažovat pusinkou. Martin jen blaženě vzdychal, její hlava se pomalu zdvíhala nahoru a dolů, rukou si patrně hrála s jeho kouličkama, občas přestala a jen mu ho honila a šeptala jestli má pokračovat… no jasně že chtěl, chroptěl že je kočka, že ji miluje, no známe to..
Pavel zatím vpředu úspěšně zul korkáč a střídavě olizoval její patu a chodidlo a taky pantoflík.
Docela jsem ho chápala, a tušila jakou rozkoš asi prožívá, i když ne takovou jako Martin.

Vzrušovala mne ta podívaná, sledovala jsem dále jak se Martin vypíná, šeptá Radčino jméno a pak se divoce roztřásl. Milá holčina dokončila úspěšně své ústní dovednosti do samého konce,s rozkoší vysála jeho úd do popslední kapky a mazlila se s ním až do uvadnutí. Chudák Pavel se zatím dál pásl pusou a jazykem na její nožce, nechala ho ještě chvilku, a pak na něj sykla at jí obuje a nalije panáka. Rozechvělou rukou jí ho podal , mrkla na mě, připily jsme si a já jí jen šeptla že je teda číslo, odvětila, že jako její učitelka to jako já.. Kývla jsem směrem k Pavlovi a řekla jí, že by ho neměla tak trápit, že je z ní hotový, odvětila jestli mu má ulevit, jen jsem jí pleskla a nechala to být..

Její favorit Martin po pár panácích usnul v koutě, já se rozvalila naproti že si zdřímnu taky, nebylo mi to dopřáno. Milý Pavlík přišel za Radkou, řekla že už spíme, lísal se usedl na zem k jejím nohám, měla vyzývavě přehozenou nožku přes nožku, a lehce popleskávala korkáčem.
Dělala jsem že už spím, a tajně sledovala cvrkot. Pavlík loudil pusinku na dobrou noc, Radka se milostivě sehnula a jednu mu dala, loudil další, zavrtěla jen hlavou, šeptal jak je krásná a že ji miluje. „áááno? I moje korkáče?“ provokovala ho a s Pavla se sypalo ano,ano protože v nich chodí její krásné nožky.
„Chceš si s nima zašukat?“ spustila nohu na zem a zajela mu s ní na rozkrok. „Anooooo“ vyhrkl
ona ho jen tiše okřikla „ššššššš neřvi , tak ukaž jak moc“ Chudák Pavel si hned vylovil ocásek z poklopce a ta potvora si s ním začala hrát. Spíš jsem tušila než viděla že mu ho sešlapává korkáčem, pak mu ho navlékla na ocásek , a chodidlem mu jezdila po zmučené hlavičce,
aby mu ho pak uvěznila mezi chodidlo a korkáček. „ Noooo ukaž jak umíš šukat“ syčela jen a on se v sedě ukájel jak pejsek pod její nožkou, objímal jí kolena a líbal je.

Po chvíli se zmítal v tlumené křeči a vrcholil jí pod nohama. Radka se tiše smála on udýchaně děkoval a sliboval že tu m...u ráano utře, slyšela jsem jen jak ta potvora podrážkama rozumazává to jeho nadělení na zemi a připomíná mu aby nezapomněl na ty nové korkáče…
Ještě chvíli jsem slyšela jeho šeptání a lichotky a pak jsem už skutečně usnula.

No další jsme s milou Radkou probraly následující den a večer ale to třeba jindy…
fajn den všem
V

.. a nové korkáče radka pak opravdu měla...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

zájezd
Obrázek uživatele verka verka
11.08.2016 | 16
Romík a Tina začátek
Obrázek uživatele verka verka
19.07.2016 | 13
Moje první korki
Obrázek uživatele verka verka
03.06.2015 | 20
Romík potřetí
Obrázek uživatele verka verka
31.03.2014 | 20
já a Roman 2
Obrázek uživatele verka verka
28.09.2013 | 34
Punčošky a Roman
Obrázek uživatele verka verka
19.06.2013 | 43
Služebka s šéfkou
Obrázek uživatele verka verka
06.04.2012 | 34
Študent
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.09.2012 | 31
Bomba v divadle
Obrázek uživatele šato šato
17.11.2017 | 2
Domácí choutky
Obrázek uživatele šato šato
24.07.2016 | 3
Povedená Masáž II
Obrázek uživatele FootDan FootDan
04.02.2012 | 4
Moje tchýně - část první
Obrázek uživatele Tlama01 Tlama01
21.05.2012 | 21
V šatně
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
18.11.2015 | 17
U nás v práci...
Obrázek uživatele jj2504 jj2504
10.08.2022 | zatím žádný komentář
Žena v kardigane - 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2023 | 1