Takže navazuji na mé další zážitky s  Tinou a Romanem, kdy jsem se stala postupně jak se dnes říká rodinnou přítelkyní, v  mém případě spíš tetou a doktorkou.
Tak nějak to vyplynulo přirozeně, narodil se jim krásný zdravý bumbrlíček, stala jsem se u nich častým hostem, Tina byla vyučená kadeřnice, byla šikovná a já si u ní nechala pravidelně dělat vlasy. Dobře jsem si s ní rozuměla, a cítila jsem, že mě taky bere jako starší kámošku, pomohla jsem jí a poradila občas s malým, a ona mi často volala když něco potřebovala. S mámou si dost nerozuměla a na tchyni byla alergická. Zpočátku při stříhání někdy krmila malého v ústraní,až do dne, kdy nastala změna.
Roman mi přiznal, že Tina ho zpovídala, jestli se mnou něco měl, a on jí řekl, že jsem se rozvedla s manželem protože jsem na holky.
Po tomto poznatku se její chování ke mně změnilo, dívala se na mne jinýma očima, kojila bumbrlíčka už přede mnou, a během stříhání kdy jsem seděla na židli v kuchyni se o mne často otřela tělem, nebo nahnutá nechala své dlouhé vlasy dopadat na mou tvář a ramena.
Bylo mi jasné, že mne provokuje, vzrušovalo mě to, a rozhodla jsem se přistoupit na její hru.
[block:ad=89]

Roman byl na celotýdenním školení, zrovna když měla Tina narozeniny, rodinnou oslavu chystala tedy až na víkend, a já se rozhodla jí popřát během týdne, a taky jsem potřebovala zkrášlit vlasy. Zavolala jsem jí zda má na mne čas, a měla.
Kytka růží a láhev růžového šampíku hned ve dveřích jí překvapily docela.. „jjuu vy to víte?“ jásala nad mou gratulací , já ji odvětila se smíchem, že to není nezištně, a že chci upravit vlasy, odvětila že to je samozřejmost a omlouvala se, že mne čekala později, že musí uspat malého. Dala nadujdat malému princi, byla rozkošná jen v nátělníku a elastických šortkách, dala mi volnost v kuchyni, tak jsem si uvařila kafe a umyla jí nádobí,
děkovala a dala mi pochovat malého prince, a že se půjde převléct než ho uspí. Řekla jsem jí, že jí to moc sluší i to zacintané tílko a nemusí se kvůli mně převlíkat, usmála se, a šla uložit malého. Nachystala jsem se v kuchyni na stříhání, otevřela šampík a nalila, Tina přišla za chvíli, že už bumbrlíček spinká, zkušeně mi prohrábla vlasy, a říkala, co by to chtělo, dala jsem na ni, byla šikovná. Dala mi zástěru kolem krku, měla jsem rozepnutou halenku a hned jí zaujala podprsenka, na spodní prádlo si potrpím, ale potěšilo to a také její poznámka že tam mám co nosit. Dala se hned do stříhání , kůzlátka jí nádherně vypínaly nátělníkjako parůžky, poznamenala jsem jen, že ať je ráda za své krásné prsiny, a plné mlíčka. Odvětila jen že už by to dojení měla ráda za sebou a že Roman se toho štítí, no a já se tomu divila, a přitom jí nechtěně zatykala. Zatím jsme si vykaly , a omlouvala jsem se, Tina řekla že to je v pořádku, a připomněla, že jsem nalila bublinky, no hned jsme si přiťukly , popřála jsem jí znova, a ona s čertíky v očích nevinně pronesla „ a pusinka nebude?“ zamrazilo mě krásně a políbila jí na rty jednou a pak podruhé a zašeptala jí na ně že tedy na to tykání. „To moc ráda, culila se a políbila mě a lehce projela rty jazýčkem. „Tinko neprovokuj..…“ vydechla jsem jen, a ona se opřela rukama o mé stehna a s pusou pár centimetrů před mou se sladce usmívala : „ ráda provokuji, a nelíbím se Vám, tedy tobě? Tomu se nedalo odolat, a já jí řekla, že je krásná a moc se mi líbí, usmívala se spokojeně , a zajímalo jí, jaké to je s holkou. Dělala jsem, že nevím, ale odzbrojila mě, když řekla, že ví od Romana, že jsem se rozvedla a jsem na holky, a hned dorážela, jestli teď nějakou mám, a kolik jsem jich měla. „No tak, nech toho, a raději mi dělej něco s hlavou, pleskla jsem jí, a pomyslela, jak to milému Románkovi vytmavím. „Řekni prosííím,“ nedala pokoj, dala se do stříhání, ale přitom štěbetala, že se jednou líbala na učňáku s holkou a bylo fajn vzrůšo dělat něco nemravného a zakázaného, usmála jsem se, že to znám, nedala pokoj, chtěla vědět detaily.Odbyla jsem jí se smíchem , že se raději napijeme.Opět jsme si ťukly, naklonila se ke mně „tak na to tykání“ opětovala jsem jí polibek a jen podotkla, že to je už druhé tykání. „Líbí se mi to,“ šeptala mi na rty, a to už mi ztuhly bradavky a začaly jsme se dlouze líbat. „Jsi zlobivá holka…“ vydechla jsem jen, mladá mne vzrušovala parádně, sedla mi rozkročená na klín, hladila jsem jí vlasy a líbala, vrněla a vrtěla se mi na klíně, „ráda zlobím, dostanu na holou?“ provokovala dál. „To taky,“ vydechla jsem a zajela jí rukou na tričko, které propichovaly nalité bradavky.
[block:ad=90]

„Chtěla bys kozy? neva to mlíko?“ Zavrtěla jsem jen hlavou a ona si vytáhla triko a obnažila prsiny. Nádherně výbojně trčely , tvar hruštiček s vystouplými dvorci a krásně tuhýma velkýma cumlíčkama bradavek.

Neodolala jsem a lehce jí tu braduli olízla a zakroužila kolem ní jazykem. Cítila jsem jak vydechla, a zachvěla se. „Joooo taak dělej“ chytla mi hlavu a tiskla mi ji na ně, a já jí je začala cucat a nasávat pusou bradavky.Cucala jsem jí jedno prso po druhém a jen vydechla aby měla něco pro malého. „Neboj, mám přebytky a už aby to skončilo, cucej, líbí? “ A já dumlala a olízávala jí prsiny a jen sykla jak je má nádherné, nechala si je laskat a dojit a pak se zvedla a sedla na stůl, a stáhla si elastické kraťasy, a nabídla pohled na její micinu zařezanou v kalhotkách. „Chceš?“ Chtěla jsem, začala ji olizovat krásně holou micinku lehce pak silněji zakroužila jazýčkem na poštěváčku, a pak jí zajela jazykem mezi pysky, kroutila se a hekala blahem až jsem ji přivedla do extáze, nohama mi divoce rejdila po zádech a křičela rozkoší.Pak mne odstrčila a odběhla do koupelny, zamkla se a na mé klepání jsem jen slyšela, abych už šla.. no naštvalo mě to , ale taky jsem chápala že se stydí jako já kdysi.. Nicméně za dva dny mi psala, že by to chtěla zase, no dala jsem jí další dva a pak vyhověla…
Měsíc na to měl narozky Roman.

Již dávno se mi svěřila, že dovádějí s Romanem různě, ale ona nesnáší semeno do pusy, věděla , že já s tím problém nemám. No a její představa byla, že Romčovi zaváže oči, a já mu to udělám, a že o takovém dárečku se mu ani nesnilo, a pak nepoznána odejdu. Vyprskla jsem nad tím nápadem, a nijak mne to nešokovalo, snad tím šampíkem kterým mě hostila, nebo že jsem už pár dní šukala jen s gumovým, řekla jsem jí, že je teda číslo, no nebudu to protahovat, přistoupila jsem po chvíli, a po další sklence na ten nápad a domluvily jsme detaily.Ptala jsem se jen zda nebude žárlit, až ho budu dělat, říkala že ji ta představa moc vzrušuje, stejně jako prý Romíka vidět ji se ženou. Svítily jí oči vzrušením, a já přiznávám, jsem lehce zvlhla v rozkroku z toho nápadu.

V den Romíkových narozenin dostal mimo gratulací kolegů v práci také krásné hrátky ode mne,a korkáčky jsem měla olíbané a pocákané…

A tak k večeru, když Tina zavolala, že je vše připraveno, jsem dorazila, Tina s prstem na puse mne zavedla do kuchyně, tam za jejich mohutným stolem seděl Roman s šátkem na očích, „Táák jako ve škole hezky ruce za záda a poslouchat! Překvápko je tady..“ řehtala se Tina a kývla na mě. Roman škemral aby šli šukat a nechala těch blbostí, ta ho klidnila aby vydržel,no a já jak prodejná holka vlezla pod stůl. Pomalu jsem mu dala ruku na kratasy a lehce mu hladila ocásek, už byl polotuhý. Zahekal jooo a sám si je stahoval dolů., pomalu jsem se k němu nahnula s rukama opřenýma na zemi na něj lehce dýchla, cuklo mu to s nohama, pomalu jsem olízla špičku a zakmitala jazykem. Začal se mu rychle nalívat, bavilo mě to, jemně jsem špičku vzala mezi rty a pocucala. Úúúúúh Tinko….“ Ozvalo se nade mnou.

Brčko krásně tuhlo, zvedla jsem jednu ruku a podráždila kouličky nehtíky, a po chvíli už mu brčil v plné kráse. Lehce jsem mu jezdila jazykem po uzdičce, chytila jsem předkožku a se rty přisátými k hlavičce jsem ho pomalu honila.

Rozvzdychal se blahem a pak se ozvala za mnou Tina „ kdyby bolelo tak toho necháme ju?“ Romi sebou cuknul a zahekal jen tázavě „Tino????“ a ta jen nevinně odvětila „copak? nelíbí se ti dáreček?mohu ho vrátit“ Opřela jsem se zase rukama o zem a dlouhými tahy jsem ho kouřila a nabírala hluboko do pusy. „Néééé uuuuh je to božííííí… .kkk… kdoo to je?“ zablekotal jen a držel. „ Říkala jsem, přece tvůj dáreček,“ smála se Tina a jen ho varovala, že si nesmí ten šátek sundat jinak bude po zábavě.Ucítila jsem náhle, jak mi její noha jezdí po zadku, špičkou cvičky vyhrnuje sukni a shrnuje kalhotky.Klečela jsem na čtyřech v puse ocas a jen srazila stehna k sobě. Ta mrcha mi vrtěla špičkou mezi půlkama a snažila se dostat dál. „No tááák nebooooj roztáhni nohy ..bude to faaaajo“ řehtala se. Romča netušil že to není určeno jemu, roztáhl je, a já mu honila ocas cucala fajn žalud a kulky, moje nohy jsem držela pevně u sebe, ale Tina mi oběma nohama roztahovala prdel, špičkou vrtěla na mých citlivých místech, začala jsem podléhat, vzrušení sílilo , míca mi už promočila kalhotky, povolila jsem, okamžitě mi zajela špičkou pod kalhotky a s pomocí druhé nohy je stáhla. Romča se kroutil a vzdychal, kouřila jsem mu ho až na mandle a laskala kulky. Mladá mi nártem projížděla pysky, špičkou cvičky našla můj nateklý poštěváček a hrála si s ním. Byla jsem ztracená, mé micině se to líbilo, nohy mi šly samy od sebe, a ta mrcha nezaváhala, špičkou mi začala mačkat pysky a šukat mezi ně a druhou napichovat análek.V rytmu své oblíbené Lady Gaga, kterou měla puštěnou mě „povzbuzovala“ jak se smíchem pronesla.Držela jsem se abych nehekala a nepronesla ani slůvko, opět přiznávám, že mne to vzrušovalo šíleně jak se mnou mladá cvičila, v rytmu mých povzbuzovaných dírek jsem mu kouřila penis, byl v sedmém nebi vypínal se, já taky, až blaženě zařval jooooo, kouličky zacukaly, a ocas mu začal chrlit horké dávky spermáčků do mé pusy. „Jóóóó,“ křikla dychtivě i ona, „vyhul mu ho dopolední kapky čubko!“ Sála jsem to a polykala, olizovala jeho lesklý žalud, chrčel jen blahem zadek se mi třásl pod jejíma nohama a divoce vrtěla prdelí, bralo mě to už taky, pustila jsem mu brko z pusy abych ho nekousla, slyšela jsem jen, jak se řehtá „no to je super rožnění!“ vrtěla silně špičkou na mé prdelce a nártem druhé rejdila mou sasanku, roztřásl mnou mohutný orgasmus, udělala jsem se a sbírala síly to té mrše vytmavit. Roman zatím hýkal a oddychoval blahem.

Považovala jsem svou úlohu splněnu a chtěla se tiše vytratit, sešlápla mi ale zadek „ Hezky mu ho zas postav ty k…..já chci ted šukat, jinak tě nepustím!“ zařvala nadrženě, a on jen vyhekával at mě nepouští. Hýčkala jsem jeho povislý úd a olizovala mu hlavičku a nehty jezdila po kouličkách a pomalu mu vdechla nový život až mu nádherně ztopořil.

„Tááák to je ono!“ křikla divoce, vstala a odstrčila stůl, vytrhla ni jeho penis z ruky a jen v tričku si na nad něj nasedla a pomalu si ho soukala do sebe. Líbala ho přitom na pusu „líbil se ti můj dáreček?“ vrkala sladce a on se jen svíjel pod ní a děkoval, a ptal se kdo to byl…
„Možná ji znáš… vyhekla a s rozkoší se na něm vrtěla a přitom mu strhla šátek. Sebrala jsem se zrovna ze země a upravovala se k odchodu, jen vytřeštil oči „ Věro vy? A jaaak too žee..?
Nehodlala jsem už nic vysvětlovat, mladá ho ted plně ovládala a rajtovala na něm, a přitom vyhekávala, že můžu koukat a lízat mu koule a jí zadek, a nejvíc mě nadzvihlo jak pronesla že si tu lesbu fajn ochočila. Takže jsem jim popřála fajn páření a bouchla dveřmi.
Nejsem mstivá, ale vřelo to ve mně cestou domů, a byla rozhodnuta to mladé pořádně oplatit.
Druhý den v práci mi Roman děkoval za nádherné překvápko, uzemnila jsem ho stroze, že s ním ani jeho manželkou nechci již nic mít.

Z domu jsem vzala do práce růžové korkáče už hodně jeté, zamykala jsem je po odchodu do skříně, nadbíhal a lísal se celý týden, až jsem ho jednou v archivu ve sklepě vzala na milost.

S boulí na kalhotách se mi otřel o paty když jsem byla na schůdkách, sedla jsem pak na stůl s nohou přes nohu, pleskala o patu, neodolal a začal mi líbat a cucat palce a hekat že jsem bohyně sexu. Líbilo se mi to, nicméně pomstu jsem nehodlala odpustit, mobilem jsem dokumentovala jak mi olizuje prsty a líže korkáč, a pak jsem ho donutila ačkoliv prosil o kouření, aby se mi sám vyhonil na korkiny.
A tento krásný dokument jsem poslala Timě s pozdravem krásného dne. a také dovětkem ,že i ona tak bude jednou milovat mé korkáče…
Ale o tom až příště pokud bude zájem…
mějte se všichni moc fajn a rádi...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

zájezd po letech
Obrázek uživatele verka verka
01.05.2022 | 3
zájezd
Obrázek uživatele verka verka
11.08.2016 | 16
Moje první korki
Obrázek uživatele verka verka
03.06.2015 | 20
Romík potřetí
Obrázek uživatele verka verka
31.03.2014 | 20
já a Roman 2
Obrázek uživatele verka verka
28.09.2013 | 34
Punčošky a Roman
Obrázek uživatele verka verka
19.06.2013 | 43
Služebka s šéfkou
Obrázek uživatele verka verka
06.04.2012 | 34
Má bezvládná švargrová
Obrázek uživatele rarach rarach
24.07.2012 | 33
Moje první zkušenost - I...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
16.11.2014 | 13
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Ve fitku
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
30.01.2014 | 35
Hudobná výchova
Obrázek uživatele Tester Tester
06.01.2014 | 29
Červené lodičky
Obrázek uživatele sandalslover sandalslover
10.12.2015 | 8
Událost ze seminářů..
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
31.08.2016 | 7
Švagrová
Obrázek uživatele adam185 adam185
06.02.2014 | 29