Tato příhoda se odehrála v mých studijních letech, kdy jsem chodil na vysokou školu. Měl jsem zálibu k ženským nožkám odjakživa, ale na vysoké škole jsem na tuto zálibu hold neměl čas. Bydlel jsem na privátu s mojí nejlepší kamarádkou, se kterou jsem se znal již od základní školy. Nikdy jsme spolu nic neměli, vždy jsem si ji vážil. Navíc nebyla ten typ holky, která by nosila podpatky, silonky či punčochy. Prostě jsme spolu studovali a zároveň chodili do práce, protože oba jsme měli dálkové studium.

Byl zrovna červen a venku bylo pořád nádherné počasí. Slunce svítilo, teploty sahaly až přes třicet stupňů a já seděl celý den v práci a po večerech se ještě učil. Konec týdne se blížil a já psal v sobotu zkoušku. Moc jsem toho neuměl, ale snažil jsem se to vše naučit.

V pátek jsem přišel dříve z práce, abych se mohl učit. Moje spolubydlící přišla domů o několik chvil později. Byla taková ustaraná a pak se mě zeptala, zda by tu mohla přespat její kamarádka. Byla to její dobrá kamarádka ze střední školy. Bohužel přijela z Moravy o den dříve a neměla kde přespat. Tak se zeptala mojí spolubydlící, zda tu nemůže být. Byl jsem nerad, jelikož to pro mě znamenalo, že budu ležet na matraci na zemi, jelikož byt měl jen dvě postele v jedné místnosti. Nakonec jsem ale souhlasil. Navíc mi řekla, že půjdou někam večer do baru, aby mě nerušily od učení.
[block:ad=89]

Kolem šesté večer někdo zazvonil. Byla to ta její kamarádka. Šel jsem jí tedy dolů otevřít, jelikož moje spolubydlící se zrovna sprchovala. Když jsem otevřel dveře, nestačil jsem se divit. Přede mnou stála brunetka na vysokých podpatcích a v šatech. Moje oči ihned směřovaly k jejím nohám. Měla je opravdu nádherné, navíc, když jsem se pozorně podíval, uviděl jsem i její silonky. Ano ona měla na sobě i v tomto horku silonky. Představila se mi a já jí také. Při tom jsem nemohl odtrhnout své oči od jejich nohou. Očividně jsem na ní také zapůsobil, protože si mě prohlížela a usmívala se. Řekla mi, že jí to mrzí, ale že nemá bohužel kde přespat v tuto noc. Vzal jsem jí kufr a šli jsme nahoru do bytu. V malé předsíni si sundala lodičky a já uviděl její překrásně nožky v tělových silonkách. Měla nalakované nehty černým lakem, což mě úplně rozžhavilo. V pokoji jsem jí ukázal, kde bude spát. Moc jí mrzelo, že musím kvůli ní spát na zemi. Pak přišla moje spolubydlící z koupelny a hned se začaly bavit. Já se mezitím vrhl opět na učení. Pořád mě ale lákaly ty lodičky v chodbě. Šel jsem tedy „jakoby“ na záchod. V chodbičce jsem si klekl k jejím lodičkám, vzal je do ruky a nasál její vůni parfému a silonek. V tom však otevřela do chodbičky dveře ona. Ihned jsem je položil a dělal, že rovnám své boty. Bylo to dost trapné, ale nic jiného mě nenapadlo. Ona se jen usmála a šla do koupelny. Pak už jsem s jejími botkami nic nedělal. Asi za čtvrt hodiny mi oznámily, že půjdou pryč, aby mě už nerušily. Já se tedy mohl nerušeně učit, ale pořád jsem myslel na ní, na její sexy nožky a co bych s nimi vše dělal.
Asi kolem půlnoci jsem šel spát. Moc mi to nešlo, jelikož jsem zase myslel víc na ni, než na učení.

Asi kolem jedné ráno jsem slyšel na chodbě hluk. Byly to ony. Vracely se z baru a byly trochu opilé. Hlavně moje spolubydlící, ta byla nejvíc slyšet. Když vstoupily do bytu, snažily se být potichu a já předstíral spánek. Spolubydlící si lehla na postel a ihned usnula. Pak jsem jen slyšel klapot podpatků, který se blížil k mé posteli, která stála vedle mě. Zula si lodičky hned vedle mé hlavy a i v šatech zalehla do postele. Opět jsem cítil tu vůni jejich lodiček. Chvíli jsem čekal, ale pak mi to nedalo. Vzal jsem ty lodičky a dal si je k obličeji. Při tom jsem si začal dělat dobře. Byl jsem potichu co to šlo, aby na mě náhodou žádná z nich nepřišla, když v tom najednou se stalo něco, co jsem nečekal. Ucítil jsem nožku na svém těle. Ano její nožku v silonkách! Posouvala se po mém břiše k mému penisu. Úplně jsem strnul a se vším přestal. Začala mi nožkou jezdit po penisu. Já stále nic neříkal, jen jsem nechápal, jestli spím, nebo zda je to reálné.
[block:ad=90]

„Líbí se ti to?“ ozvalo se shora z postele. Já jen potichu odpověděl, že ano. „Vím, že se ti líbím a obzvlášť mé nohy. Ty se mi také líbíš“ řekla a dál pokračovala v přejíždění nožkou po mém penisu. Pokoj osvětlovala jen trocha světla z pouliční lampy, ale přes to jsem viděl její třpytící se tělové silonky. Neskutečně moc mě to vzrušovalo.

Najednou přestala a nohy si dala zpět na postel. Následně pomalu vstala a sedla si na mě. Ale na můj obličej. Předklonila se a vzala si můj penis do pusy. Já ji mezitím dělal dobře přes silonky, protože si dala kalhotky na stranu. Bylo to neuvěřitelně moc vzrušující, jelikož jsem do té doby nic podobného nezažil. Málem jsem se při tom udělal. Díky bohu jsem jí udělal já dřív a tak na chvíli přestala. Následně se otočila a sedla si mi na klín. Začali jsme to dělat, ale pomalu a potichu, abychom nevzbudili mojí spolubydlící. Moje momentální milenka byla také celkem dost opilá a tak to bylo občas dost těžké, aby slastí nekňourala. Už jsem se zase málem udělal, ale ona byla opět o pár vteřin rychlejší a tak polevila. To byla pro mě trochu vzpruha. Následně si klekla a řekla mi, abych jí zezadu chytil. Neváhal jsem a hned to splnil. Při tomhle mi najednou řekla: „Chtěl by ses mi udělal na nohy? Vím, že se ti to líbí.“ Neváhal jsem a hned jí odpověděl, že ano. Ještě jsme asi minutu pokračovali a v tom to na mě už opět šlo. Ona znovu zavzdychala a při tom se udělala. V tu chvíli jsem to už ani já nevydržel, vytáhl ho a přiložil jí ho k chodidlům. Ona je jen sevřela a já začal stříkat. Měl jsem neuvěřitelný orgasmus. Stříkal jsem takové proudy, že to měla až na stehnech. Celé silonky jsem jí zmáčel. Na chvíli jsme si vedle sebe lehli a ona mi řekla, že to bylo vynikající. Já jsem také souhlasil a vlichotil jsem ji, že má nádherné nohy. Následně si šla omýt nohy a pak se ke mně vrátila. Chvíli jsme si povídali a nakonec jsme si to rozdali ještě jednou, ale to už bez silonek a jejich nohou.
K ránu, když jsme končili jsme si řekli, že tento zážitek mojí spolubydlící a zároveň její kamarádce říkat nebudeme. A tak to také bylo. Dodnes o tom neví a to jsme si podobný zážitek zopakovali ještě dvakrát při jejím příjezdu a opět s jejíma nožkama. Já samozřejmě druhý den zkoušku neudělal, jelikož jsem byl nevyspalý a musel jsem jít pak k ústním, ovšem za tento zážitek to stálo!

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Bujaré mládí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
22.12.2019 | zatím žádný komentář
V čekárně
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.12.2018 | 7
Pod postelí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
03.10.2016 | 4
Vesnická oslava
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.07.2016 | 9
Mamčina kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
08.05.2016 | 15
V šatně
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
18.11.2015 | 17
Kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
28.02.2015 | 17
Moje přiznání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.01.2015 | 20
Moje silonkové poprvé
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
26.11.2014 | 21
Páteční noc
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
30.04.2014 | 26
Ve fitku
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
30.01.2014 | 35
Setkání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
16.09.2013 | 38
Návštěva doktorky
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
12.07.2013 | 56
Sousedka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.03.2013 | 35
Známá
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
07.08.2012 | 44
Ekonomka z práce a můj...
Obrázek uživatele šato šato
30.09.2018 | 2
zájezd po letech
Obrázek uživatele verka verka
01.05.2022 | 3
Divadlo
Obrázek uživatele Kapo Kapo
04.02.2012 | 11
Fotograf
Obrázek uživatele Tester Tester
27.03.2012 | 8
Setkání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
16.09.2013 | 38
Moje silonková premiéra
Obrázek uživatele Katovamilenka Katovamilenka
16.05.2012 | 16
Paní Jana
Obrázek uživatele Milahaj Milahaj
05.02.2013 | 29
Nočná služba
Obrázek uživatele ejakulatoris ejakulatoris
24.11.2017 | 5