Jeden víkend jsem přespával v domě u tchýně. To byla šance, jak se dostat nepozorovaně k botníku, který byl umístěn hned u hlavních vchodových dveří. Potřeboval jsem, aby nehrozilo žádné riziko, že mě někdo vyruší. Takže si buď musím počkat na noc, kdy všichni spí, anebo na nějakou vhodnou chvíli přes den, když nikdo nebude doma. První příležitost se naskytla v noci a já byl pln zvědavosti a nedočkavý, takže jsem sešel do dolního patra a otevřel tu obrovskou skříň. Bylo tam několik desítek krabic, které měly popisky a v nich byly boty rozděleny dle typu a příležitostí. Musel jsem si to celé vyfotit a zaznamenat tak pořadí krabic, abych náhodou něco nepomíchal. Sice by si asi tchýně nevšimla, ale když má člověk strach a dělá něco tajně, musí si dávat pozor. Prozkoumával jsem, vytahoval krabici za krabicí a hledal jackpot, což měly být nějaké luxusní lodičky, nebo prostě boty na podpatku, kterými by se dobře masturbovalo a dobře by se do nich stříkalo.

Byl jsem hodně nervózní. Kdybych slyšel, že někdo nahoře rozsvěcí světlo, nebo otevírá dveře, těžko bych stíhal ty krabice zase rovnat a především zavřít skříň, která vydávala zřetelný zvuk. To by se asi špatně vysvětlovalo, že se na "něco" dívám. Byl by to hroznej trapas. Prostě v těchto situacích musí člověk mít taky kapku toho štěstí. Vzal jsem si jedny zcela otevřené střevíce s řemínkem, aby můj penis mohl hezky proklouzávat celou botou. Posadil jsem se na sedačku v hale, pořádně přičichnul a nasál její vůně. Plný vzrušení jsem naslinil povrch stélky, do které jsem strčil penis a začal jí projíždět nahoru a dolu. Se zavřenýma očima a pootevřenou pusou z té rozkože, jsem si to užíval jako v nebi. Po chvíli jsem do boty vypustil celou svou horkou nálož. Sperma začalo stékat dolů a jelikož to byly otevřené boty, byl to trochu problém. Částečně jsem to otřel, ale jen tak napůl, aby základ mého sperma zůstal na botě. Šetrně jsem je pak vrátil zpět do krabice a šel do pokoje spát. Usnout jsem ale nemohl. Pořád jsem myslel na její nohy a na všechny ty boty. Taky na různé scénáře, kdy si je jejich majitelka nazouvá a nosí je.
[block:ad=89]

A tak hned ráno, jakmile mi konečně přestal stát, jsem se vypravil dolů, kde už byla moje tchýně. Trochu nervozní jsem se snažil pozorovat, jestli náhodou něco neví. Vypadalo to, že neví. Po obědě řekla, že dojede na nákup a že zhruba za hodinku se vrátí. V tom mi opět tvrdnul v kalhotách a začal jsem se hrozně těšit, že to využiju na další průzkum, abych toho zvládl co nejvíce. Chtěl jsem tu noc zopakovat a potřísnit a polaskat co nejvíce té rozkošné, dámské obuvi. Hned jak odjela, tak jsem otevřel skřín a zase pracně vyndal několik krabic, abych se dostal k černým sexy lodičkám. Nechtěl jsem nic nechat náhodě a vzal jsem si je raději ssebou do koupelny. Skřín jsem uklidil a zavřel s prázdnou krabicí od lodiček uvnitř. Ve vaně jsem si napustil horkou vodu, přidal pěnu a vzal jsem jednu lodičku. Opět jsem se s ní náležitě "seznámil". Ta vůně byla nepopsatelná. Můj penis byl tvrdý jako kámen a dokonce z něj vytékal preejakulát, takže jsem měl zalepené břicho. Po patnácti minutách jsem se do lodičky udělal jako v tranzu. Horko v místnosti mě pak pomalu uspávalo. Po koupeli jsem šel lodičky rychle vrátit a asi po dvou minutách přijela tchýně. To bylo docela těsné.
[block:ad=90]

Hodila nákup do kuchyně a poprosila mě, zda bych to mohl uklidit, že musí jet na pracovní schůzku. Šla se tedy nahoru převléknout. Přišla v černých, sexy silonkách a nějakých formálních hadrech. Vzala klíčky od auta a otevřela skříň, kde si začala vybírat a prohlížet kotníkový kozačky a nějaké další střevíce. V tu ránu jsem ztuhnul a málem jsem omdlel strachy. Srdce mi strachy bušilo, ale naštěstí si vzala jiné střevíčky a vypadalo to, že je vše v pohodě. Otevřela dveře, rozloučila se a šla. Jenže ještě mezi dveřma se zastavila, vrátila se a šla rovnou ke skříni. Naštěstí jí zazvonil mobil. Vypadalo to, že mám nakonec kliku. Začla nervózně gestikulovat a říkala, že to nestíhá. Pak ukončila hovor, ale neodešla. Rychle se prohrábla krabicema a vzala si ty lodičky, které jsem tam před chvíli vracel. Nazula si je a běžela k autu. Pak normálně odjela pryč a to měla nazuté lodičky s mým spermatem uvnitř.

Tak z toho jsem se málem zhroutil. Bál jsem se té ostudy a toho šíleného trapasu, který bude následovat. Celou dobu jsem se strachy klepal a přemýšlel dokonce i o tom, že se sbalím a zmizím. Nakonec jsem to neudělal. Tchýně se k večeru vrátila. Já byl v pokoji pro hosty a nezamýšlel jsem vylézt ven. Po chvilce jsem zaslechl jak na mě volá, jestli tam někde jsem. Odpověděl jsem, a ona že je to dobře. Pak jsem slyšel její kroky, jak jde nahoru. Čekal jsem, že zažiju nejhorší okamžik života. Jenže ono se nic nedělo. Na chodbě mi řekla, že je dost utahaná. Pak si dala sprchu a šla do své ložnice. Začínal jsem si myslet, že je asi vše v pohodě a začal jsem být zase natěšený. Vyčkal jsem na další noc a šel do koupelny. Tam jsem si všiml, že v koši na přádlo jsou její silonky. Hned jsem je vzal a začal je zkoumat. Nezdály se mi očištěné. Voněly trochu potem, ale na chodidlech byly známky mého sperma, takže to asi vůbec neočistila. Zřejmě v tom spěchu a stresu prostě nic nezaznamenala.

Silonky jsem si natáhl na ruku a pokračoval v přičichávání částí jejich chodidel. Byla to úžasná slast. Začal jsem je olizovat a vychutnával jsem si tu "onošenost". Nasliněné punčocháče jsem začal třít o penis a myslel jsem, že se znovu udělám. Nedala mi ale zvědavost, hodil jsem je zpět do koše a šel k lodičkám, které byly zuté v předsíni. Už v nich pochopitelně nebylo nic viditelné. Na okrajích jsem viděl zaschlé skvrny a z lodiček cítil aroma jejích nohou a potu. Začal jsem to s pocitem slasti vylizovat a udělal se do nich potom znovu. Tentokrát už jsem nechtěl riskovat. Lodičky jsem vysušil a nechal v nich jen tolik sperma, aby se bez problémů samo bez škod vsáklo.

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Ekonomka z práce a můj...
Obrázek uživatele šato šato
30.09.2018 | 1
Bomba v divadle
Obrázek uživatele šato šato
17.11.2017 | 2
Zázrak v obchodě
Obrázek uživatele šato šato
14.02.2017 | 12
Sexy kozačky
Obrázek uživatele šato šato
08.01.2017 | 10
Největší vrchol s...
Obrázek uživatele šato šato
07.10.2016 | 6
Všudypřítomné choutky
Obrázek uživatele šato šato
20.09.2016 | 4
Venkovské choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.09.2016 | 9
Pracovní choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.08.2016 | 10
Domácí choutky
Obrázek uživatele šato šato
24.07.2016 | 3
Saška a prvý zážitok
Obrázek uživatele zuko zuko
27.03.2015 | 11
Obyčejný nákup
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 10
Kongres - povídka
Obrázek uživatele cudl cudl
04.04.2012 | 9
V šatně na základce
Obrázek uživatele WiiLee WiiLee
14.08.2015 | 9
Pracovní choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.08.2016 | 10
Módní přehlídka
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 7
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
18.11.2016 | zatím žádný komentář
Návrat z Teambuildingu
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2020 | 4