Jeden víkend jsme se dohodli s kamarádama, že si uděláme párty v baráku u kámoše. Bude volný den a tím pádem máme na jednu noc prostor. Bylo to asi tak 30 km od jednoho menšího města, odkud jsme se všichni znali. Ještě jsem neměl řidičák, natož pak auto, takže nás vezl někdo cizí. Barák měl několik pater a já spal nahoře. Nějaký čas jsme se dobře bavili, pili a jedli. Asi byl na vině především alkohol, protože jsem se pohádal s tehdejší přítelkyní, čímž to kompletně ztroskotalo.

Bylo už po půlnoci, takže jsme měli nějakou zábavu už za sebou a v té situaci jsem plný emocí odešel nahoru do pokoje, kde jsem měl spát. A nikdo jiný tam se mnou neměl spát. Byla to místnost, kde standartně spala matka mého kamaráda. Zvědavost mi nedala a podíval jsem se do různých šuplat. Jako první jsem našel vibrátor, ale tehdy to se mnou ještě nic neudělalo. Mě zajímaly poředevším silonky. Ty byly kousek vedle. Několik jsem jich prohlížel. Byly všechny tělové barvy a jedny mi připadaly, že mají vadu předpovídající roztržení. Tak jsem se rozhodl, že si vezmu právě tyto, protože nikomu patrně nebudou chybět. Opět ten zvláštní pocit po prvním doteku, přivonění, zkrátka naprosté blaho a vzrušení. Takové, které projede celým tělem. Ale postupně. Nejdřív doteky, potom vůně, potom mazlení. Takže jsem si stáhl trenky a silonky natáhl na moji mužnost. Po chvilce masturbování jsem do silonek vyvrcholil. Chtěl jsem, aby vše nebylo nahromaděné na jednom místě a snažil jsem se to roztáhnout po celých silonkách. Jsou dost velké na ukrytí mé energie.
[block:ad=89]

Založil jsem je zpátky do šuplete a celou věc ponechal takto uzavřenou. Po ránu už byl konec naší párty, protože přijela máma mého kamaráda a všichni si museli sbalit a postupně odjet. Byli jsme rozděleni na dvě plná auta. Paní domu se také nabídla že nám pomůže, i když zrovna přijela. Skočí se jen do koupelny a převléknout. Viděl jsem ji, jak šla nahoru do své ložnice. Když vyšla zpět, u schodů v patře se zastavila. Posadila se na nějakou stoličku a začala zkoumat svoje nohy. Viděl jsem, jak je natahovala a prohlížela si je. Jen jsem zahlédl její chodidla, ale v té chvíli jsem ji nemohl moc šmírovat a šel jsem raději ven.

Později přišel onen kamarád s tím, že máma nejede. Tak jsme jeli sami a máma se údajně ptala, jak to proběhlo a kde všichni spali. V průběhu následujících dní mi napsala zprávu, jestli bychom se mohli někde sejít. Má prý na srdci nějakou důležitou záležitost. Tak teď už jsem věděl, že je to se mnou zlý a navíc si určitě zjistila, kdo spal v její ložnici. Bylo mi z toho špatně. Zkoušel jsem se z toho vykroutit, ale důrazně mi dala na vědomí, ať ve čtvrtek odpoledne přijedu. Já měl jen kolo a tak jsem tam vyrazil. Byl jsem z té cesty docela hustě splavenej. Paní domácí mě poslala do sprchy, že prý se nehodí si takto uřícenej sedat na sedačku v obýváku. Půjčil jsem si ručník a tričko. Ještě než jsem zavřel dveře koupelny, ulpěl mi zrak na ohromném botníku, plném nejrůznějších bot. Měl jsem jen pár vteřin na popřemýšlení, které se mi nejvíce líbí. Vzal jsem nakonec kozačky, jelikož jsem s takovou obuví ještě neměl zkušenosti. V koupelně jsem se do nich na férovku vycákal. Bylo to neskutečné. Ta voňavá kůže byla moc příjemná a klacek se do nich strkal zase jinak než do lodiček. Když jsem opatrně vyšel z koupelny viděl jsem, jak čeká v obýváku. Krásně mohla vidět na chodbu s botníkem i na dveře do koupelny. Nešlo s tím nic dělat. Nechal jsem kozačky zatím v koupelně s tím, že to nějak zmáknu později.
[block:ad=90]

Seděli jsme na sedačce a ona se mě začala ptát, co jsem jí v ložnici všechno provedl. Tak jsem přiznal vše, co jsem udělal. Ona že si bohužel ze všech silonek vzala zrovna ty, do kterých jsem se udělal a mužské sperma prý pozná bezpečně. Neměl jsem na to co říct. Po chvíli ticha sama navrhla, že to musím nějak odčinit, ale nové silonky po mně rozhodně nebude chtít. Už se začalo stmívat a já stále čekal, až půjde z nějakýho důvodu nahoru pro cokoli. Konečně se mi po chvilce čekání poštěstilo a paní šla na toaletu. Ta byla hned vedle koupelny. Já se ihned vydal směr koupelna a její kozačky vrátil do botníku. Bohužel to, co následovalo dál už moc šťastné nebylo. Když vyšla z toalety tak mi hned do očí vpálila, že ty kozačky tam ještě před chvílí nebyly a přede mnou si je nazula. Po pár vteřinách se jí moje sperma asi začalo lepit na chodidlo a právem mi to dala dost tvrdě najevo. Byla naštvaná a křičela na mě, že takto tedy nebudeme kamarádi. Šla do obýváku a na gauči si tu pravou kozačku zula. Její chodidlo bylo dost ulepené. Srdce mi strachy bilo jako o zvon. Křičela na mě, ať to okamžitě vyčistím. Tak jsem se jen ustrašeně zeptal, kde najdu kapesníčky. Paní domu ovšem na mě, že takhle tedy rozhodně ne. Stál jsem tam a skoro se mi chtělo brečet. Řekla, že buď to očistím svým jazykem, nebo všechno řekne synovi. To by znamenalo velkou ostudu. Každopádně jsem si kleknul a její chodidlo začal omývat jazykem. Po chvilce mi celá rudá vzteky řekla, ať se sbalím a už jdu pryč.

Zážitek to teda byl pekelnej. Druhej den mi napsala, že to musím ještě napravit. Já už ale ze strachu raději neodepisoval a ponechal jsem si tento zážitek takový, jaký se udál. Byla takový ten typ chemické blondýny. Ultra štíhlá postava, balóny na hrudi, vyšpulené rty, krátké sukně a sexy nohy. Ty jsem já měl tu čest ochutnat. Byla to fakt dobrá mamina. Párkrat jsem si ještě udělal dobře při myšlence na ni. Dnes je to asi 6 let a je to jeden z mých nejsilnějších zážitků.

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Na setkání s učitelkou...
Obrázek uživatele šato šato
26.09.2022 | 3
Ekonomka z práce a můj...
Obrázek uživatele šato šato
30.09.2018 | 2
Bomba v divadle
Obrázek uživatele šato šato
17.11.2017 | 2
Zázrak v obchodě
Obrázek uživatele šato šato
14.02.2017 | 12
Sexy kozačky
Obrázek uživatele šato šato
08.01.2017 | 10
Lákavá tchýně
Obrázek uživatele šato šato
07.11.2016 | 8
Největší vrchol s...
Obrázek uživatele šato šato
07.10.2016 | 7
Venkovské choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.09.2016 | 9
Pracovní choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.08.2016 | 10
Domácí choutky
Obrázek uživatele šato šato
24.07.2016 | 3
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3
Švagrová
Obrázek uživatele adam185 adam185
06.02.2014 | 29
Profesorka anglictiny
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
15.04.2013 | 70
Táňa od jezera
Obrázek uživatele alsaher alsaher
04.05.2015 | 11
Sousedka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.03.2013 | 35
Moje silonkové poprvé
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
26.11.2014 | 21
Rande s foot fetišistou
Obrázek uživatele Aniv Aniv
09.01.2018 | 7
Pod vodou
Obrázek uživatele Renata Renata
09.11.2012 | 20