„Jé, promiň, nějak jsem se zakecala, nevadí?“ „Ne, v pohodě.“ „Už bychom měli jít domů, ale já to musím dokončit, nevadí?“ „Ne, v pořádku, já mám dost času.“ „To je dobře, fakt promiň!“

Během několika minut dokončila rozdělanou práci a vypnula počítač. Přišla ke mně. Všiml jsem si, že je bosá. Páni, mít ji takto každý den ve své kanceláři, tak by u mě klesla pracovní morálka až hrůza! Jen bych koukal na její bosé nohy. Sedla si naproti mně a opět dopřála svým nožkám pohodlí, tentokrát na konferenčním stolku. Samozřejmě, nemohl jsem odolat a pohledem jsem okamžitě sjel klenbu jejich nádherných nohou. Podívala se na mě a dusila v sobě smích. V tu chvíli mi došlo, o co jde, ale schválně jsem se nechápavě zeptal.

„Čemu se, Katko směješ?“ „Ále, nic..“ „No, to vidím, tak čemu?“ „No, už pěkně dlouhou dobu si všímám, jak hltáš pohledem moje nohy!“ „Však jsou fakt krásné!“, vykoktal jsem ze sebe.
[block:ad=89]

Čekal jsem, co bude následovat. Šibalsky se usmála a zvedla z konferenčního stolku levou nohu a přisunula ji blíže k mému obličeji. Nemohl jsem odolat a přiblížil jsem se k palci a chtěl se ho jazykem dotknout. V poslední chvíli ucukla, zaklonila hlavu a začala se hlasitě smát. Bylo mi jasné, že si se mnou hraje a velmi se tím baví, ale uvědomoval jsem si, že jsem blízko svého snu! Nemohl jsem to vydržet. Její skvosty opět byly nataženy na stolku. Využil jsem Katčiny nepozornosti a pevně v kotnících chytil její nožky a přiblížil ke svému obličeji. Snažila se je uvolnit ze sevření, ale to se jí nepodařilo. Navíc jsem dal nos do štěrbiny mezi oběma chodidly a už jen stěží a velmi nerad bych se loučil s takovou příležitostí. Bože, jak překrásně voněly! Začal jsem dávat na její hebkou plošku chodidla jeden polibek za druhým. Kačence se to evidentně líbilo, protože zavřela oči a nijak se nebránila. To mi naprosto vyhovovalo. Konečně! Konečně jsem se dočkal a teď jí mám bosou a můžu si dělat s jejími skvosty, co chci! Začal jsem se věnovat nejcitlivějším částem dívčího chodidla –prstům.

Uvolnil jsem ze sevření její levou nožku a položil si ji na rameno. Na pravé jsem špičkou jazyka kroužil po bříšku palce. Katka jemně zavrněla. Evidentně se jí to líbilo. Zabořil jsem svůj nos mezi prsty a opět se unášel vůní. Byly tak hebké a jemné. „Katko, máš tak božské prsty, zamumlal jsem. Stačila chvilka a už se mi míhal v ústech jeden vedle druhého. A mezírky mezi nimi přímo vybízely k hrátkám. Když jsem si dostatečně vyhrál s prstíky na pravé noze, stejnou péči jsem věnoval nožce levé. Pak jsem dal obě chodidla k sobě, a jazykem přejížděl po prstících od pravé nožky k levé. Katka několikrát zahýbala prsty a zeptala se.
[block:ad=90]

„Fakt Tě tak moje nohy vzrušují, to jsem vůbec nečekala!?“ „A po čem jsi myslela, že toužím, když jsem se na ně pořád díval!?“, zamumlal jsem už opět zabořen do plošky její hebké nožky.

Její nádherné skvosty jsem si třel obě tváře. Ta vůně byla tak neskutečně krásná, jazykem jsem prozkoumal snad každé místečko na jejich bosých nožkách, kotníky, paty…, nebylo snad jediného místa, které bych nezulíbal. Katčiny nohy byly v mé moci. Po několika dlouhých minutách jsem zvedl obličej od jejich bosých skvostů a řekl jí, ať se mi bosá projde po kanceláři. Uf, to byl ale smrtící nápad! Jestliže v žabkách, střevíčkách vypadaly její nohy sexy, bosé při chůzi byly k sežrání! Ty křivky, ta klenba… Potkat jí takhle bosou venku na ulici, tak se asi vzrušením zblázním! Dávala si fakt záležet, už věděla naprosto přesně, jak se pohybovat – pomalu, ladně.

„Bože, Katko, ty mi dáváš zabrat!“, hlesl jsem. „Já vím, všímám si. Poznala jsem to na tobě hned od začátku. „Jak to?“ „No, víš, když se kluk dívá holce na nohy totálně uhranutě, otáčí se za jejími chodidly, tak to bych musela být fakt hodně nevšímavá, abych to nepoznala!“ „Já vím, jsem, uchyl, že?“

„Ne, vůbec ne, ani nevíš, jak to bylo krásné, fakt!“ „Díky, to mě těší.“ „Nechceš ještě pokračovat?“

Ani nečekala na odpověď a své nádherné bosé nožky mi opět přiblížila k ústům. Samozřejmě, nemohl jsem odolat, kdy se taková příležitost naskytne?! Jazykem jsem přejel po hebkém nártu směrem k prstíkům, kterým jsem se poté opět důkladně věnoval. Ještě několikrát jsem zabořil do hebkých skvostů svůj nos a celý obličej. Pak Katka svá bosá chodidla uvolnila ze sevření a řekla, že už by bylo dobré, kdybychom šli. Nerad jsem souhlasil, ale co se dalo dělat. Sice bych si vydržel hrát s jejími skvosty dlouhé hodiny, ale… Katka vstala a zpod pracovního stolu si vzala stříbrné střevíčky. Neskutečně sexy. Neobula si je. Bosá opět ladnou a pomalou chůzí došla ke mně a řekla mi, ať jí je obuji. Samozřejmě, jak jinak, než s šibalským úsměvem. Dobře věděla, jaké budu mít problémy. Podala mi levý střevíc a vzápětí na to i svou ladnou nožku. Uchopil jsem jí za kotník, ale do střevíčku jsem její bosé chodidlo dostal po velké námaze, vzrušením se mi třásly ruce. A pochopitelně, ještě než vklouzla její nožka do střevíčku, neodolal jsem tomu, abych ji nepusinkoval. Totéž jsem dělal i s druhou nožkou. Pak se mi opět ve střevíčkách prošla po místnosti.

Náááááááádherný pohled! Uf! Zamkla kancelář a doprovodil jsem jí na tramvaj. Samozřejmě jsem celou cestu pozoroval její nožky při chůzi. Jak jinak! Byl to nádherný zážitek, doufám, že si ho někdy ještě zopakuji. Kéž by všechny holky s krásnými hebkými bosými chodidly byly tak povolné k nám náruživým fanatikům bosých nožek! Bohužel, většině vůbec nedochází, o co přicházejí...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

V kanceláři I
Obrázek uživatele Pauli Pauli
28.03.2013 | 12
Kolegyně Katka
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
06.01.2016 | 8
Valentín a legíny
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2021 | zatím žádný komentář
Profesorka anglictiny
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
15.04.2013 | 70
Pod stolem
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
24.02.2016 | 23
Dívka z nákupního centra
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
20.11.2012 | 22
Co je v domě, není pro...
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 4
Vďačne ponížený...
Obrázek uživatele invadersmustdieFEET invadersmustdieFEET
23.01.2014 | 11
Viki
Obrázek uživatele Vilém Vilém
16.02.2016 | 11