Už hodněkrát jsem se šel podívat do obchodu s dámskou obuví, abych si prohlédl sexy kousky nebo našel něco líbivého v přívětivé ceně a odnesl si to na hrátky domů. Občas se poštěstilo i v tom, že si nějaká dáma zkouší botičky, ale upřímně to většinou nebylo nic sexy. Po dlouhé době jsem šel zase okounět a prošel jsem kolem jedné sexy maminy, která tam byla asi se svou dcerou a zkoušely si a hledaly různý boty. Ta milfka měla nějaké šaty a silonky. Nejprve jsem se postavil na druhou stranu přes uličku k pánské obuvi, abych nebyl tak nápadný a opatrně sledoval dění.

Mně samozřejmě už dlouho ze všech představ stál. Pro jistotu jsem se přesunul do dámského oddělení o pár řad za místo dění a měl jsem vlastně přehled o dění celého obchodu. Většina lidí (a moc jich nebylo) byla spíš v popředí, včetně zaměstnanců. Ta milfka si na zkoušecím bobku vyzkoušela snad 4 páry než všechno nabralo konečně nějakej spád. I když potom si asi 15 minut zkoušela dva páry kozaček, který se jí asi hodně zamlouvaly, protože se jedny rozhodla koupit, ale především se v nich začala procházet a své stanoviště s vyzutýma botkama i se svou dcerou opustila. Procházela se po obchodě a něco zkoumaly a řešily. Byl jsem připraven do celé akce jít, ale byl jsem si vědom toho, že to je obrovský risk a bude to muset proběhnout velmi rychle. Z toho důvodu už jsem měl polorozepnuté kalhoty a na celou rychlovku byl připraven tak, že už jsem měl svůj penis hezky napumpovaný a předhoněný. Všchno se to odehrávalo velmi rychle, ale jak dlouho nedokážu říct. Citíl jsem jen rány srdce na svém hrudníku.
[block:ad=89]

Přiblížil jsem se k těm nádherným vyzutým lodičkám, které měly lehkou stopu po chodidle a olíznul jsem vnitřek lodičky od paty až po prstíky a v té neskutečné slastné vůni jsem tvrdě stikl penis a několika tahy nahoru a dolu vystříknul hutnou dávku mléka do špičky lodičky. Ani jsem nestihl otřít posledníky stékající kapky a okamžitě jsem lodičku položil zpátky a šel ven před vchod, odkud jsem přes výlohy viděl do oddělení, kde stála ta ženská s dcerou. Stále si tam zkoušela ty kozačky, ale netrvalo dlouho a byly u kasy. Jakmile jsem spatříl, že ta milfka se přichází s krabicí kozaček a má na sobě svý lodičky, málem jsem omdlel a okamžitě se mi začal zase stavět. Zatímco pokladní začala vyřizovat objednávku a pípat tu krabici s kozačkama, majitelce se nejspíš začala promáčet silonka a tu lodičku si vyzula. Viděl jsem její chodidlo, což bylo dost vzrušující a přes ty černý silonky byly vidět i nějaký stopy po mém dobrodružství.
[block:ad=90]

Něbyl jsem schopen přesně slyšet slova, ale byla rozčílená a stěžovala si pokladní. Už jsem byl dost nervózní a radši jsem odešel dál. Asi po 10 minutách obě kočinky vyšly z obchodu a pochodovaly si s nákupníma taškama dál. Ty lodičky na sobě stále měla, ale jestli vyčištěné a co se dělo dál, to už je ve hvězdách.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Na setkání s učitelkou...
Obrázek uživatele šato šato
26.09.2022 | 3
Ekonomka z práce a můj...
Obrázek uživatele šato šato
30.09.2018 | 2
Bomba v divadle
Obrázek uživatele šato šato
17.11.2017 | 2
Sexy kozačky
Obrázek uživatele šato šato
08.01.2017 | 10
Lákavá tchýně
Obrázek uživatele šato šato
07.11.2016 | 8
Největší vrchol s...
Obrázek uživatele šato šato
07.10.2016 | 7
Všudypřítomné choutky
Obrázek uživatele šato šato
20.09.2016 | 4
Venkovské choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.09.2016 | 9
Pracovní choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.08.2016 | 10
Domácí choutky
Obrázek uživatele šato šato
24.07.2016 | 3
Dovolená v Itálii
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
22.06.2012 | 15
Vďačne ponížený...
Obrázek uživatele invadersmustdieFEET invadersmustdieFEET
23.01.2014 | 11
Cesta do Tatier a spandex
Obrázek uživatele leroy leroy
28.10.2023 | zatím žádný komentář
První líznutí 2
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
29.03.2017 | zatím žádný komentář
Má tajná švagrová
Obrázek uživatele rarach rarach
02.04.2012 | 8
Nočná služba
Obrázek uživatele ejakulatoris ejakulatoris
24.11.2017 | 5
Na brigáde 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.05.2022 | zatím žádný komentář
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3