Slíbil jsem pokračování a zde je…Ale ještě, než začnu s pokračováním mého příběhu, tak uvedu jednu skutečnost, na kterou jsem zapomenul. Můj „den D“ přišel ve čtvrtka na pátek, takže v pátek ráno jsem musel jít pracovat do práce. A to i společně s mou novou dámou.

Nevím, kdy jsem po všem usnul v oblečení, které bylo teplé, voňavé a plné šťáv z vzrušení mé dámy. Každopádně jsem nakonec usnul i v tom roláku a teplých punčocháčích. Má dáma jen vstala, zatáhla závěsy a řekla, abych už spal a měl sílu na další dny. Nevím, jak dlouze jsem spal a ani kolik bylo hodin (závěsy byly stále zatažené), ale vzbudila mne samotná dáma s tím, že je čas jí opět udělat radost. Po probuzení jsem to moc nechápal, ale došlo mi to v okamžiku, když mi opět sedla na obličej a chtěla opět lízat. Nenapadlo mne nic jiného, než ji vyjít vstříc. A logicky mne přitom opět začal tuhnout v těch teplých neprůhledných punčocháčích. Což brzy zjistila i dáma a pevně mi ho jednou rukou sevřela a lehce mi ho přes punčocháče začala pumpovat. Já lízal a lízal, ona byla více a více mokrá a mne se už začaly opět třepat kolena. Během pár okamžiků jsem se nejprve udělal já do jejich punčocháčů a potom rychle i ona, tak až jsem měl totálně ulepený obličej od jejího sladkého vzrušení.

Ještě vzrušená se na mne svalila a společně jsem hluboce oddychovali. Pak mi jen zašeptala, že vše se jí moc líbí a jestli nemám chutě s ní zůstat i celý víkend. Já, aniž by přemýšlel, souhlasil (a z jednoho víkendu pak byl více než rok…). A ji to velmi potěšilo a vstala se slovy, že nám udělá snídani a já se mám jít vysprchovat. Ale ještě předtím si sedla na kraj postele a s úsměvem na rtech a ve tváři mi řekla, abych se vysvléknul před ní. Já to udělal a rolák i punčocháče, po hodně hodinách, ležely vedle mne a já byl nahý. Prohlížela si mne, pak vstala a vzala punčocháče do ruky, našla si místo, kde jsem se vysemenil a začala to punčoškové místo přede mnou olizovat. Já na to koukal jako opařený, nikdy před tím jsem to neviděl. (a poté už také ne). Bylo to jak vzrušující, tak i zvláštně perverzní. Dívala se na mne a poté mi jen řekla, že ji mé sperma velmi chutná a že musím počítat s tím, že pokud budeme rána společně, že bude chtít vždy svou porci spermatu v ústech. Teď, o roky později si říkám, co bych za to každé ráno dal :o).
[block:ad=89]

Dolízala a já se šel vykoupat a cestou jsem zjistil, že je 6:30 hod. Dal jsem si sprchu, umyl si vlasy, osušil se a koukám, že v koupelně na zemi byly jen jedny krajkové kalhotky. Došlo mi, že mi je tam dala dáma v okamžiku, kde jsem se sprchoval. A pod kalhotkami, poté co jsem je zvednul, byl papírek se slovy „oblékni si je“. Byl jsem tak, s dovolením, zblblej, že jsem to prostě udělal. Byl jsem nahý, vykoupaný, voňavý a v bílých krajkových kalhotkách – ne každý by tuto situaci asi pochopil. Poté jsem vešel do kuchyně, kde dáma připravila snídaní. Vajíčka se slaninou. Byly dobrý a navíc i kdyby nebyla, tak bych je snědl, protože jsem měl hlad. I dáma měla na sobě jen kalhotky, i ve svém věku měla tu odvahu si na sebe obléknout tanga. Sice měla větší prdelku, ale i tak to vypadalo pěkně. Prsa měla volná a mne nenapadlo nic jiného, než po jídle se ji přisát ústy na bradavky. Viditelně ji to nevadilo, nechala si je takto cucat asi deset minut a bradavky ji pěkně stály, jen můj penis moc netuhnul, jen tak na 60 % - už nejen tu energii po tom celém večeru i ránu. Ale naštěstí pro to měla pochopení se slovy, že pro ni bude důležitější, aby mi stál vždy večer a pak taky aspoň jednou ráno. A navíc, jak dodala, je čas se obléknout. Ale já měl jen to, v čem si mne odvezla k sobě domů. A navíc všechno mé prádlo a oblečení bylo v její garáži.
[block:ad=90]

Já si to uvědomil a začal jsem trnout, jak a hlavně v jakém oblečení se dostanu do práce nebo do mého privátu. Asi to tušila a jen s úsměvem řekla, abych se nebál, že rozhodně nechce, abych chodil v ženském oblečení. A s úsměvem šibalsky dodala že ne v ženském, které je vidět na veřejnosti. Z toho jsem ale pochopil i to, že u ní své oblečení nosit nebudu. Mezitím ona odešla do garáže a donesla mi mé včerejší oblečení. Tedy spodky mi nedala, ty jsem už měl od ní. Nové, bílé, krajkové. Obleknul jsem zbytek a ona si vzala, k mému překvapení, halenku, svetr a kalhoty. A takové ty silonové podkolenky. Člověk by řekl tuctové oblečení, ale jí to slušelo, doplnila to o nějaké korálky a parfém a rtěnku s dokonalým make-upem. Když jsme šli k autu, tak mi řekla, že mi zastaví za rohem od práce a já se mám domů převléci, zalít květiny a počítat s tím, že se k sobě vrátím až v pondělí ráno. Už mne to ani nepřekvapilo. A jak udělala, tak to i bylo. Zastavila mi a já šel domů a ona odjela do práce. Kam jsem přišel i já za asi 20 minut. Jen co jsem dosednul za stůl, hned mi přišla sms zpráva s otázkou, jestli mám stále ty její kalhotky. Já odpověděl, že ano a ona že to je dobře.

K mému překvapení se po celý dne nic nedělo, dělala jako by se vůbec nic nestalo, ale já věděl, že ona je spokojená a já, když to tak vezmu zpět, jsem byl spokojený také. Den utekl jako voda a k večeru mi přišla sms zpráva, ať na ni počkám za 30 minut na stejném místě, kde mne ráno vyložila. Já jako slušně vychovaný nový mladý milenec dámy tak, pro jistotu, čekal o 5 minut dříve a dáma, jak se sluší, přijela o 10 minut později. Každopádně něco málo po 18:00 hodině se za jejím autem opět zavřela vrata od garáže a já uslyšel opět stejný povel – vysvlékni se do mých kalhotek a přijdi za chvilku za mnou…

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
15.10.2017 | 3
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
18.11.2016 | zatím žádný komentář
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
29.07.2016 | 3
Den, který musel přijít
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
27.06.2016 | 8
Ponožky a spolužačka
Obrázek uživatele Postel Postel
12.10.2016 | 10
Angličtinářka
Obrázek uživatele bambam11 bambam11
12.04.2012 | 29
Masáž 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.07.2023 | zatím žádný komentář
Brigáda
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 13
Autobusom na dovolenku
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.09.2012 | 20
Mail bývalej pani...
Obrázek uživatele luckylicker luckylicker
11.01.2022 | 2
Verunčino dobrodružství I
Obrázek uživatele Tester Tester
07.01.2013 | 33
Advent
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 6