Ještě ten den večer mi přišla od Ivana sms jak moc mi děkuje za příjemné odpoledne a dotaz zda mám zítra čas. Rád by se stavil na povzbuzující čaj. Jako ps dopsal, ohřívání mých ledových rukou za jízdy mu bylo velmi příjemné.

Tak konečně se vyjádřil a já věděla, že k mému vítězství už chybí jen krůček. Odpověděla jsem, zítra si na něho čas udělám, a ujistila ho, "ne vždy mám ručky tak ledové". V bleskurychlé odpovědi přišlo "OK už moc těším". A já nejlépe věděla, že má opravdu na co.

Druhý den jsem se pečlivě přichystala na jeho návštěvu. Koupel s depilací všech chloupků, dokonalý makeup, jen nad oblečením jsem chvilku přemýšlela, chtěla jsem být neodolatelná a sexy, ale pro tentokrát ještě ne příliš vyzývavá. Ten čas teprve přijde, kdy bude líbat zem po které má nožka v silonce přejde. Takže nakonec zvítězila halenka s výstřihem z kterého jsem nechala koukat kousek rudé krajkové podprsenky. Kalhotky samozdřejmě stejně rudé krajkové. Přes ně jsem si navlékla jemné silonky v barvě kávy s drobounkým vzorem. Sukni jsem tentokrát zvolila černou úzkou s rozparkem dlouhou půli stehen. Měla jsem obrovskou chuť si ktomu vzít rudé lodičky na štíhlém vysokém podpatku, moc by se k tomu hodily, ale nakonec jsem si netroufla a vzala si opět mé oblíbené korkáče na klínku. Nedalo mi to a lodičky jsem pečlivě uložila na zem u dveří kde se Ivánek bude zouvat a byla jsem moc zvědavá na jeho reakci, proto jsem na protější stěnu nastavila zrcadlo, abych ho mohla tajně pozorovat.
[block:ad=89]

Opět měl zpoždění asi 15 min. Já však věděla, že do budoucna mu to tolerovat nebudu. Prozatím jsem na něj chtěla být hodná, aby se nevylekal. Nejprve zvonek u domovních dveří potom čtyři patra asi běžel? Já nikdy takhle rychle nahoře nebyla. Nesmělé zaklepání, otevřela jsem, Ivan na mně mohl oči nechat a zakoktal ahoj. K polibku jsem nenastavila tvář, ale ústa, polibek už zdaleka neměl tak nesmělý a aby toho na něho nebylo málo tak jsem mu svůdně přitom přejela jazykem po rtech. Cítila jsem jak se celý chvěje nedočkavostí. Poklekl a začal se zouvat, když mu podled spadl na rudé lodičky, v připaveném zrcadle jsem viděla jak je tajně něžně pohladil. A to mu už nedalo a při vstávání se mne zeptal, zda jsou moje a kdy je nosím, já mu řekla "samozřejmě nosím je kdykoliv je k tomu příležitost". Potěšilo mne, že jsem se nespletla a mé ženské zbraně dokonale fungovaly.
[block:ad=90]

Usedli jsme opět v jídelně u malého stolku a já začala vařit slíbený povzbuzující čaj, ptala jsem se ho jak silný by si přál, on řekl, že při pohledu na mne ani moc silný nepotřebuje. Usmála jsem se a cítila jeho horké pohledy na mém těle, bylo to velmi příjemné cítit se tak žádoucí. Při popíjení čaje se hovor stočil až na ony rudé lodičky, když s komplimentem řekl, jak moc by se k mému oblečení hodily. Spiklenecky jsem se ho zeptala, zda si je mám obout. S jiskřičkami v očích souhlasil. Rozešla jsem se na chodbičku, když tu mi bleskl hlavou nápad, zastavila jsem se a zaptala se ho jestli mi je nechce obout sám. Očima mu projel záblesk vášně a nadšeně souhlasil, jak malé dítě když mu dáte novou hračku. Sedla jsem si zpět na židli a on přicupital s lodičkami v rukou jako pejsek. Poklekl přede mne a já mu nastavila svou do silonky oděnou nožku. On mi něžně lodičku oblékl, potom i druhou a přitom mne k mému překvapení nožku políbil na nárt. Věděla jsem, že právě přišla má chvíle a postavila se o dobrých 12 cm podpatků vyšší. On zůstal klečet, zřejmě se mu touhou podlamovala kolena. Obejmul mne za boky a já jeho chytla za hlavu a přitiskla si ji do klína. Byl to vzrušující pohled vidět ho jak předemnou klečí a chvěje se touhou po mně. Hladila jsem ho po vlasech a tiskla si ho do klína.

Po chvilce mazlení, která se mi zdála příliš krátká se postavil a teprve si všiml jak jsem na podpatcích povyrostla, teď už nesmělost byla ta tam a naše ústa se setkala v divokém polibku a o chvilku později i naše jazyky. Rukama něžně bloudil po mém těle až skončil stejně jako já pevným stiskem zadečku, který jsem opětovala mým kolenem oděným do silonky v jeho rozkroku. Potom opět poklekl a vtiskl mi hlavu zpět do klína, já roztoužená jsem se posadila zpět na židli a on mi začal divoce líbat kolena přes silonky. Nedalo mi to a dotkla jsem se ho lodičkou v rozkroku, pocítila jsem jak se přitlačil a potom si ji tam tiskl rukou ještě pevněji, tak jsem mu provedla lehkou masáž podpatkem. To už nevydržel a postavil se přede mnou a já stále sedící jsem najednou měla zip jeho kalhot přímo před sebou, neodolala jsem a rozepla ho. Chytil se mne za ramena a celý se chvěl. Já vsunula ruku do jeho kalhot nahmatala slipy a v nich veké a tvrdé přirození, ani nešlo nasměrovat ven z poklopce. Ale já jsem šikovně zvládla vyndat jeho přirození ven. Chvěl se vzrušením a vše nechal na mně, já taky v tu chvíly moc toužila mít sex. Potom jsem vylovila i kuličky a pevně je stiskla a cítila jsem jak se mu začínají podlamovat kolena, tak moc jsem si to chtěla užít. Jen v jednom jsem se přepočítala na co jsem zapomněla, neměl dlouho ženu a tak mi stačilo několik něžných pohybů ručkou a stříkalo mi na blůzku a sukni horké bilé sperma v neskutečném množství. Ivanek se celý rděl a moc se omlouval za to fopá, já mu samozdřejmě hned odpustila a olízla si ukazováček od jeho spermatu, (což ho maximálně dostalo) Ale zároveň mne moc mrzelo, že jsem si vlastně vůbec neužila. Ivan se cítil moc trapně a ptal se jak by to mohl napravit, a já moc dobře věděla, že k tomu bude mít ještě hodně příležitosti a přijdou chvíle kdy si víc než on užiju já.

Postavila jsem se před něho a pomalu a svůdně jsem si stáhla silonky. Otřela jsem jeho sperma nejprve z mé blůzky, potom jsem si očistila sukni a nakonec i jeho přirození. Něžně jsem mu ho zastrčila zpět do slipů a přidala k tomu mé silonky se slovy "To máš na památku ode mne Ivánku" a a smutně zatáhla zip. Na rozloučenou jsem mu řekla, že se moc těším na příště a to už určitě bude lepší a užijeme si oba. Měl strach, aby znovu neselhal, ja mu řekla že v tom není problém a já se postarám a naučím ho jak vydržet déle, aby mne maximálně uspokojil. A ráda bych se stala jeho PANÍ učitelkou a pokud on bude mím poslušným žáčkem určitě i on mne dokáže přimět k mnoha orgasmům. Nadšeně sohlasil a chvěl s při tom jak malé dítě když má svou hračku, jen vůbec netušil, že se právě stává mou hračkou on.

Povídka byla ponechána v původním stylu a slohu autorky, bez jakýchkoli oprav, pravopisných korekcí a zásahů.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

U masérky (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.01.2017 | 4
Návštěva restaurace II...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
18.08.2016 | 5
Návštěva restaurace I. (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
11.07.2016 | 5
Karty (PP poosmé)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
09.06.2016 | 8
Svázané ruce punčoškou (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
08.03.2016 | 15
SMS (PP pošesté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.01.2016 | 15
SEX na pračce (pp popáté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
13.01.2016 | 19
Lest (PP počtvrté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
04.12.2015 | 23
Vyjížďka na motorce (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
12.10.2015 | 12
autostop (PP poprvé)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.09.2015 | 24
Romík a Tina začátek
Obrázek uživatele verka verka
19.07.2016 | 13
Módní přehlídka
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 7
Cesta do Tatier a spandex
Obrázek uživatele leroy leroy
28.10.2023 | zatím žádný komentář
Verunčino dobrodružství...
Obrázek uživatele Tester Tester
29.01.2013 | 23
zájezd po letech
Obrázek uživatele verka verka
01.05.2022 | 3
Silonková princezna
Obrázek uživatele Terminator Terminator
02.10.2012 | 38
Na setkání s učitelkou...
Obrázek uživatele šato šato
26.09.2022 | 3
Sousedka
Obrázek uživatele wetor wetor
14.09.2014 | 35